First page  Previous page  Next page
Reference period20062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
CountyRegistration month
Whole countryJanuary307328267269198196233279255225282235237213242202188
February258272266216205244235262231174248248231234236197201
March330317331347284285274280283292286288250272229233249
April308317325278255263260294276289252249234217130181262
May336383324267264250289315313276278313254261157251254
June297298285257254243246211258191252230256234232227199
July306342299245212224276263278259230239250257327201..
August350317283242255258250304237236225267238250270287..
September312292261242258279243266275270271283274261304243..
October362346302278245302301323290331278287300302293235..
November327287274265289259259272270296296310267265289288..
December321313294287275305283295302287299289323214276274..
Harju countyJanuary164156139126909711514014111115212311411613398107
February119125137105961221241281137612212012512211710196
March174141139164142154134146152137140153151131121120129
April1321481601391191141281311231381241281201014377144
May16719515412812912812815716512213416112713869123134
June13612213612911713012010613687127129141130121131112
July154175136114117105141143148140116121146126179100..
August168146130124120115128143107115107153123128136155..
September143144115118120131120130132141155144126141162124..
October174158146153109159148158131180156142149155160128..
November133129127126138129132125128134150172136160138165..
December136145126141116169138151147155148160194104149142..
..TallinnJanuary148135125109849210912512710814912011411613398107
February10611412991871141161121007312011612512211710196
March159133126154126145126129147135135146151131121120129
April1161301511211141071221111151351191211201014377144
May15118714411611811911512916212012715612713869123134
June1201161251201111201109513385123122141130121131112
July13015612410311499136130146135110111146126179100..
August153134115119118113121131103111103146123128136155..
September128139111109113122111120126137150141126141162124..
October161143130148105144139146128175145134149155160128..
November123123118110138121110114127128144164136160138165..
December119138121133113157126133140153142149194104149142..
Hiiu countyJanuary21111102011113111
February00100101100212200
March15121101101001010
April20130012021200211
May13101120220221000
June22020100003002322
July0300001213210011..
August0000201212122011..
September1001110021610410..
October2012200221310200..
November3120021020022000..
December1121101001201010..
Ida-Viru countyJanuary4749425727353246423843354516312930
February3841443034403135373036363332382932
March4147577140443639383640342335313530
April4653454145494651644131283226232228
May5638523936283936404745382740264029
June4247414037283628362936303827242126
July32384442322943333340322630415329..
August50473749454637463624242734354630..
September41323929435338393534294349335125..
October48404639425049544843394447474329..
November60405151374633353646384145324239..
December50334848363937344138344240343738..
Jõgeva countyJanuary56423268013123141
February73342418465354642
March971154530471341335
April64743253545344423
May4101061236533323222
June65221152503312572
July3766332311325233..
August8774274310342326..
September8363241355354314..
October65112043432225262..
November5736945413529342..
December7561153713315051..
Järva countyJanuary713454263434042424
February34421153255366615
March77773453475626334
April125524469587545232
May484457343642341910
June66761356336735323
July9583355934536528..
August10995547625626352..
September8588536861447746..
October136567455277103636..
November1253753737811343121..
December76126945935515384..
Lääne countyJanuary18452245312538201
February37522120245332101
March68758442422344623
April68643165337375356
May108444346436348126
June74763233612123273
July3755234541561220..
August8430434843332253..
September3366673572217324..
October3553468544431444..
November4334435355232161..
December6425414472144137..
Lääne-Viru countyJanuary911121167910891410879114
February121971251356761112613375
March7111381041181413129613749
April131713510101312851151010986
May171915131012151811121117166101111
June122199111013861011956866
July1414129371393412129894..
August161311581381512124613111415..
September11151396107131310814148117..
October15139116131314156816121083..
November191510101488914139876510..
December1818137191413813161211111077..
Põlva countyJanuary61324451152221122
February14516330212421202
March27544162556227201
April66500441213203124
May49527231953514323
June64534116322022201
July3453142952241134..
August77951655525412611..
September7733457154102331..
October6672362447442431..
November51014725331441332..
December6853333651234043..
Pärnu countyJanuary1620161117131015141517118101277
February19131412121191412121315101110816
March222226241216131915201512913101613
April20161513161617191114812131291221
May1517191712152426201516211516101512
June212118151191714151412922121999
July212118131116151516171010951712..
August2024249131615211411217101063..
September2118148171520161413161514161916..
October2327211217915221421141318152010..
November2215231213197201416252210101114..
December1418261018131315151524181016915..
Rapla countyJanuary63461171343563620
February22680074532423634
March54753653399523250
April55126641512111633222
May76633174245123362
June262211811538351535
July3794122339495514..
August4441731436345682..
September3843842533175328..
October61216337579253466..
November74313357547481102..
December7555952692734239..
Saare countyJanuary22342361731357541
February51664424326432233
March76535664445554657
April52643934473433516
May39526745643934620
June67826433346315163
July1273523664171453..
First page  Previous page  Next page
Data extracted on 12 aug 2022 12:16 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.