Reference period20172018201920202021
Administrative unit
Whole country280280281304299
Northern Estonia5052505353
Western Estonia4142495254
Central Estonia6762596257
Northeastern Estonia1619212424
Southern Estonia106105102113111
HARJU COUNTY5052505353
..Anija rural municipality33233
..Harku rural municipality23334
..Jõelähtme rural municipality11222
..Keila city11111
..Kiili rural municipality11111
..Kose rural municipality56644
..Kuusalu rural municipality33211
..Loksa city11111
..Lääne-Harju rural municipality34366
..Maardu city11111
..Raasiku rural municipality22222
..Rae rural municipality25555
..Saku rural municipality22222
..Saue rural municipality96677
..Tallinn1111111110
..Viimsi rural municipality32233
HIIU COUNTY55666
..Hiiumaa rural municipality55666
IDA-VIRU COUNTY1619212424
..Alutaguse rural municipality22333
..Jõhvi rural municipality11111
..Kohtla-Järve city22011
..Lüganuse rural municipality46888
..Narva city32222
..Narva-Jõesuu city11133
..Sillamäe city13333
..Toila rural municipality22333
JÕGEVA COUNTY1514151515
..Jõgeva rural municipality109999
..Mustvee rural municipality44555
..Põltsamaa rural municipality11111
JÄRVA COUNTY2118161816
..Järva rural municipality119998
..Paide city66554
..Türi rural municipality43244
LÄÄNE COUNTY1010111414
..Haapsalu city33444
..Lääne-Nigula rural municipality77699
..Vormsi rural municipality00111
LÄÄNE-VIRU COUNTY2728262725
..Haljala rural municipality11122
..Kadrina rural municipality11121
..Rakvere city22221
..Rakvere rural municipality78977
..Tapa rural municipality33333
..Vinni rural municipality77455
..Viru-Nigula rural municipality33333
..Väike-Maarja rural municipality33333
PÕLVA COUNTY1111101213
..Kanepi rural municipality33334
..Põlva rural municipality55455
..Räpina rural municipality33344
PÄRNU COUNTY1717222224
..Häädemeeste rural municipality22223
..Kihnu rural municipality00111
..Lääneranna rural municipality33545
..Põhja-Pärnumaa rural municipality32333
..Pärnu city44677
..Saarde rural municipality11111
..Tori rural municipality45444
RAPLA COUNTY1916171716
..Kehtna rural municipality32224
..Kohila rural municipality33333
..Märjamaa rural municipality44441
..Rapla rural municipality97888
SAARE COUNTY910101010
..Muhu rural municipality11111
..Ruhnu rural municipality00000
..Saaremaa rural municipality89999
TARTU COUNTY2930303432
..Elva rural municipality55344
..Kambja rural municipality22443
..Kastre rural municipality33223
..Luunja rural municipality22111
..Nõo rural municipality11566
..Peipsiääre rural municipality66643
..Tartu city67444
..Tartu rural municipality44598
VALGA COUNTY131391313
..Otepää rural municipality44444
..Tõrva rural municipality44144
..Valga rural municipality55455
VILJANDI COUNTY2019191717
..Mulgi rural municipality44433
..Põhja-Sakala rural municipality97888
..Viljandi city12211
..Viljandi rural municipality66555
VÕRU COUNTY1818192221
..Antsla rural municipality22332
..Rõuge rural municipality88888
..Setomaa rural municipality33334
..Võru city11111
..Võru rural municipality44476
Data extracted on 09 aug 2022 14:43 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.