FrequencyAnnual
Indicator
Reference period2017201820192020
County
Estonia3 5983 6903 7143 514
Harju county2 1242 1922 2152 067
Tallinn1 6441 6901 7081 583
Harju county, excl. Tallinn..502507484
Hiiu county18191616
Ida-Viru county191205202189
Narva city60697367
Ida-Viru county, excl. Narva city..136129122
Jõgeva county56565554
Järva county73717073
Lääne county39363435
Lääne-Viru county134135136132
Põlva county38313230
Pärnu county185189191182
Pärnu city as a settlement unit10510110298
Pärnu county, excl. Pärnu city..888984
Rapla county61656361
Saare county68676769
Tartu county397403407395
Tartu city as a settlement unit281278281272
Tartu county, excl. Tartu city..125126123
Valga county49515549
Viljandi county9810010297
Võru county66696965
Data extracted on 07 juuli 2022 10:10 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.