Esimene lehekülg  Eelmine lehekülg  Järgmine lehekülg
Vaatlusperiood20002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
NäitajaIsikute rühmAmetiala pearühm
Hõivatud, tuhatKokkuAmetiala pearühmad kokku585.3589.6589.9602.9601.9615.6651.7657.6656.0593.9568.0603.2614.9621.3624.8640.9644.6658.6664.7671.3
Juhid67.463.663.062.969.070.474.376.571.865.463.055.956.860.068.377.776.779.982.870.8
Tippspetsialistid79.777.082.484.882.591.999.396.390.397.1114.6118.2119.4118.8114.8126.9131.1132.2138.5143.8
Tehnikud ja keskastme spetsialistid81.681.478.579.982.080.483.987.289.283.961.378.183.881.183.876.876.388.391.297.9
Ametnikud27.526.928.728.125.428.232.330.131.028.529.432.437.136.738.738.639.438.035.036.7
Teenindus- ja müügitöötajad67.672.073.883.476.079.084.782.690.583.980.978.480.480.987.387.383.081.086.187.9
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad19.716.817.714.514.614.012.012.612.39.110.511.911.710.59.910.810.68.88.28.0
Käsitöölised ja oskustöötajad93.590.888.091.692.193.6102.4112.1113.587.979.892.791.988.589.792.887.587.786.584.2
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad81.885.984.885.684.085.994.390.892.181.873.378.680.384.676.374.681.378.377.981.8
Lihttöölised64.872.470.068.573.268.564.365.961.853.451.954.951.358.053.652.456.061.555.456.5
Sõjaväelased1.62.83.13.83.13.64.13.53.42.83.32.12.32.12.43.12.72.83.23.6
EestlasedAmetiala pearühmad kokku394.2397.4403.2413.7415.3418.9445.4446.8447.0406.6391.6416.5426.6430.0438.7448.1455.0460.5461.0459.6
Juhid52.251.151.651.651.653.258.761.658.853.950.547.448.750.356.262.263.264.465.654.4
Tippspetsialistid59.859.260.665.564.672.977.174.670.874.687.492.493.693.991.697.8102.6103.5105.4109.6
Tehnikud ja keskastme spetsialistid56.659.959.759.660.058.360.763.164.959.946.056.561.459.962.155.856.965.467.872.1
Ametnikud20.517.918.218.217.515.520.619.121.220.620.322.426.025.225.627.128.225.622.423.5
Teenindus- ja müügitöötajad47.849.852.055.352.654.956.356.261.754.852.952.456.056.657.557.955.856.958.759.1
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad17.615.616.113.313.712.611.312.011.48.39.810.710.69.68.69.69.98.07.37.5
Käsitöölised ja oskustöötajad54.551.850.853.155.657.061.566.165.451.548.854.953.452.855.858.454.551.452.050.3
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad44.946.948.951.554.151.257.754.755.850.743.747.446.548.147.545.250.848.648.148.4
Lihttöölised38.742.542.241.842.740.237.636.133.929.729.530.728.231.631.531.130.634.030.731.2
Sõjaväelased1.52.83.13.82.93.13.93.33.22.52.71.82.12.02.33.02.72.73.13.4
VenelasedAmetiala pearühmad kokku150.5151.8145.5155.2156.4166.4173.0175.1170.4157.4149.0158.0160.5160.9154.0158.6159.5166.3170.3176.8
Juhid10.69.88.88.313.112.411.812.09.48.99.66.46.27.99.011.110.212.014.014.3
Tippspetsialistid15.213.217.916.615.015.518.118.417.019.122.821.421.020.018.324.224.023.026.826.9
Tehnikud ja keskastme spetsialistid19.916.214.618.218.919.120.421.020.519.913.919.319.117.817.616.915.518.919.221.3
Ametnikud5.67.59.17.97.111.29.99.38.06.97.59.19.79.411.19.39.711.011.010.2
Teenindus- ja müügitöötajad16.517.917.222.819.620.723.821.823.524.624.221.521.120.725.024.823.621.023.224.3
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad1.5..........................1.2..........
Käsitöölised ja oskustöötajad30.930.429.230.931.131.434.537.738.330.325.932.434.132.129.830.328.431.428.829.2
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad29.831.727.927.724.930.331.130.129.326.124.826.429.230.723.323.726.125.526.028.9
Lihttöölised20.324.319.722.225.924.122.624.323.720.819.220.319.121.418.617.121.522.920.521.3
Muust rahvusest isikudAmetiala pearühmad kokku40.640.341.234.130.230.233.335.838.629.927.328.727.930.432.134.330.131.733.434.9
Juhid4.62.72.63.04.34.83.82.93.72.63.02.11.91.93.04.43.43.53.22.2
Tippspetsialistid4.64.63.92.63.03.54.23.42.53.44.34.44.84.94.94.94.55.66.47.3
Tehnikud ja keskastme spetsialistid5.15.34.22.13.13.12.73.13.84.2..2.23.33.44.14.13.94.04.24.5
Ametnikud..............1.61.8......1.42.12.02.11.41.41.53.0
Teenindus- ja müügitöötajad3.34.34.65.23.73.44.64.75.34.43.84.53.33.54.74.63.63.14.14.5
Käsitöölised ja oskustöötajad8.18.68.07.65.55.26.38.49.86.05.25.54.43.64.24.04.64.85.84.7
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad7.17.38.06.45.14.35.66.06.95.04.84.84.55.85.55.74.44.23.84.5
Lihttöölised5.95.68.14.54.64.24.25.54.22.93.24.04.05.03.54.23.94.64.14.0
Eesti koduse keelegaAmetiala pearühmad kokku394.5394.8402.6412.5414.6415.4442.1443.4444.2406.1393.4414.5421.9424.0435.5446.5453.4455.9455.6453.6
Juhid52.851.252.051.852.253.458.660.657.754.151.247.848.849.656.262.663.063.764.953.4
Tippspetsialistid60.558.860.666.265.373.477.374.570.375.087.291.991.692.391.598.3102.8102.6104.8109.2
Tehnikud ja keskastme spetsialistid56.559.559.159.560.358.359.963.365.759.745.956.861.058.760.455.556.765.366.871.4
Ametnikud20.717.417.618.417.914.620.519.221.019.720.021.925.324.325.227.228.224.822.023.1
Teenindus- ja müügitöötajad48.249.451.354.953.553.756.055.861.554.753.152.355.555.557.257.655.555.458.057.5
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad17.915.916.413.313.912.711.512.111.58.510.211.210.79.98.99.810.08.17.37.7
Käsitöölised ja oskustöötajad53.751.650.752.554.556.660.864.364.051.949.254.052.751.855.056.452.950.850.648.7
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad45.346.349.251.552.249.556.353.754.950.444.646.345.547.746.745.050.548.448.348.5
Lihttöölised37.541.942.540.842.140.037.336.634.429.629.130.528.632.232.031.131.134.230.030.7
Sõjaväelased1.52.83.13.82.93.13.93.53.22.62.81.82.12.02.33.02.72.73.03.4
Vene koduse keelegaAmetiala pearühmad kokku188.3193.0185.4188.8186.0197.8206.3211.1209.3185.1172.2186.8190.4192.5183.2190.2185.5195.5202.6208.7
Juhid14.412.310.911.216.716.015.215.613.511.111.77.57.610.111.313.713.114.616.415.9
Tippspetsialistid18.918.221.818.517.018.321.221.620.021.526.425.826.825.321.627.826.227.831.931.5
Tehnikud ja keskastme spetsialistid24.721.919.320.421.421.723.223.723.023.415.121.222.621.822.520.818.622.523.725.5
Ametnikud6.69.510.79.27.513.511.610.69.98.99.310.511.812.313.311.010.912.912.613.4
Teenindus- ja müügitöötajad19.022.422.328.322.325.228.426.328.428.927.325.824.524.429.329.227.125.427.829.6
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad1.6..........................1.1..........
Käsitöölised ja oskustöötajad39.538.837.038.437.336.941.447.249.335.630.538.639.036.333.836.134.035.935.534.4
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad36.438.935.034.131.736.237.936.736.931.328.532.234.536.229.329.330.429.629.233.0
Lihttöölised27.230.226.927.731.128.326.829.127.423.622.624.222.625.421.021.224.726.324.525.0
Muu koduse keelegaAmetiala pearühmad kokku2.4........2.43.23.12.52.62.51.92.64.96.14.25.77.16.59.0
Juhid..................................1.71.51.5
Tippspetsialistid............................1.6..2.01.71.93.2
Tehnikud ja keskastme spetsialistid......................................1.0
Käsitöölised ja oskustöötajad......................................1.2
Eestis sündinudAmetiala pearühmad kokku472.0480.0486.9507.0507.3520.6549.8557.0561.2510.9495.5525.6537.8545.8553.9568.5572.7588.1595.3592.0
Juhid57.454.656.055.859.660.766.668.764.859.556.550.952.055.862.470.270.173.776.464.0
Tippspetsialistid65.164.970.774.171.681.387.285.481.486.0103.6108.7107.5107.2104.3115.8118.7121.1126.4130.7
Tehnikud ja keskastme spetsialistid66.467.266.069.469.769.671.675.479.474.955.370.575.373.476.269.169.780.282.888.3
Ametnikud23.021.822.422.822.523.725.924.326.426.827.328.232.431.534.034.934.933.431.232.6
Teenindus- ja müügitöötajad56.861.562.370.666.769.372.471.179.572.572.669.871.672.477.677.873.774.377.977.3
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad18.615.816.313.914.113.211.412.011.68.410.111.311.010.19.510.410.18.47.97.8
Käsitöölised ja oskustöötajad72.070.068.974.377.579.286.794.093.572.366.176.677.776.578.281.277.276.675.772.6
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad63.166.268.469.068.069.077.474.474.867.661.964.667.971.264.663.370.167.267.870.0
Lihttöölised47.955.153.053.254.550.946.548.346.740.339.043.340.345.644.642.745.450.446.245.2
Sõjaväelased1.62.83.03.83.03.64.03.43.22.73.21.82.12.12.43.12.72.83.03.5
Venemaal sündinudAmetiala pearühmad kokku79.778.472.467.167.466.472.971.363.957.450.753.051.451.147.348.746.941.340.348.0
Juhid6.26.75.14.55.86.24.84.33.54.43.82.33.33.03.44.13.63.53.24.3
Tippspetsialistid9.58.09.07.97.46.78.47.77.17.47.57.18.17.66.37.78.05.36.46.6
Tehnikud ja keskastme spetsialistid11.010.68.07.29.28.39.08.66.75.44.35.25.45.95.75.03.53.64.65.9
Ametnikud3.73.94.23.32.43.65.44.83.1..1.63.83.33.43.02.23.02.72.12.2
Teenindus- ja müügitöötajad8.68.08.69.06.86.37.57.97.77.05.35.35.75.55.96.76.84.64.66.6
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad....1.1..................................
Käsitöölised ja oskustöötajad14.114.713.912.211.410.711.212.612.811.79.810.910.08.57.98.46.77.16.46.3
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad13.214.111.511.510.511.612.411.711.19.38.29.77.88.78.27.77.87.66.78.0
Lihttöölised12.712.010.910.913.712.513.713.311.410.39.77.67.28.56.96.67.37.06.18.0
Muus riigis sündinudAmetiala pearühmad kokku33.631.330.628.927.228.628.929.231.025.521.724.625.624.523.723.725.029.229.131.3
Juhid3.72.41.92.63.73.52.93.53.6..2.72.71.5..2.53.43.02.83.22.5
Tippspetsialistid5.04.12.72.73.53.93.73.11.83.73.42.43.74.04.23.44.35.85.86.5
Tehnikud ja keskastme spetsialistid4.23.64.43.23.12.53.33.13.13.61.72.33.11.82.02.73.24.63.83.6
Ametnikud......2.0........1.5......1.51.91.71.51.41.91.72.0
Teenindus- ja müügitöötajad2.32.52.93.82.43.44.73.63.44.43.03.33.23.03.72.82.52.23.63.9
Käsitöölised ja oskustöötajad7.46.25.25.13.23.84.55.67.33.83.95.14.13.53.63.13.64.04.45.3
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad5.55.75.05.25.55.34.54.76.24.93.24.34.64.73.63.73.43.53.43.9
Lihttöölised4.25.36.24.35.05.14.24.43.82.83.24.03.83.82.13.23.34.13.13.3
Eesti kodakondsusegaAmetiala pearühmad kokku473.5477.9486.2495.5496.6512.9542.0548.7544.5494.9481.5514.8524.5530.3537.7553.8555.6565.8570.0574.3
Juhid61.358.359.757.460.862.767.770.165.761.258.152.153.256.863.371.471.374.076.364.4
Tippspetsialistid70.669.674.176.875.485.892.790.384.588.6106.1111.9112.8112.1107.0120.4123.6124.0129.5133.9
Tehnikud ja keskastme spetsialistid68.871.270.672.373.272.574.978.781.776.857.470.675.273.775.868.169.880.782.188.9
Ametnikud24.023.023.723.622.324.127.425.126.325.826.829.132.732.334.334.334.133.030.433.0
Teenindus- ja müügitöötajad56.560.462.066.963.467.271.171.777.170.369.368.570.371.476.077.671.771.874.975.0
Põllumajanduse, metsanduse, jahinduse ja kalanduse oskustöötajad18.716.017.314.214.313.511.712.311.88.810.211.411.110.19.410.410.38.27.57.9
Käsitöölised ja oskustöötajad65.863.861.465.570.470.873.881.381.261.858.970.168.767.070.171.468.464.664.463.1
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad58.058.461.364.062.663.070.667.669.160.854.159.159.361.557.156.862.460.159.862.4
Lihttöölised48.254.453.251.051.149.847.848.143.638.037.239.938.943.342.140.441.346.541.942.2
Sõjaväelased1.62.83.13.83.13.64.13.53.42.83.32.12.32.12.43.12.72.83.23.6
Vene kodakondsusegaAmetiala pearühmad kokku32.332.435.135.732.435.439.136.741.140.736.536.438.339.837.437.136.835.437.338.8
Juhid2.03.1....2.32.82.43.22.11.81.7..1.5..2.12.11.82.22.22.3
Tippspetsialistid3.32.32.73.22.63.73.52.73.34.44.12.92.93.43.74.13.62.73.53.8
Tehnikud ja keskastme spetsialistid3.82.53.02.63.12.94.23.63.03.22.54.24.02.73.54.62.83.24.53.5
Ametnikud............1.82.21.9......1.31.71.52.12.82.81.3..
Teenindus- ja müügitöötajad2.73.03.64.13.54.14.23.83.75.24.23.43.73.84.52.94.23.25.05.5
Käsitöölised ja oskustöötajad8.27.99.57.85.47.48.98.310.99.28.19.09.68.88.49.18.09.38.67.6
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad6.47.77.57.67.06.57.66.98.48.07.67.89.411.19.48.07.77.17.38.8
Lihttöölised4.74.86.27.57.36.76.55.97.77.87.06.55.97.14.04.45.94.84.86.2
Määramata kodakondsusegaAmetiala pearühmad kokku70.174.965.568.167.761.665.166.864.152.643.846.446.644.841.641.643.044.044.344.6
Juhid3.22.02.14.05.43.83.62.82.81.72.4..1.31.61.91.91.81.82.93.1
Tippspetsialistid5.15.05.44.13.3..2.32.61.93.23.33.02.92.42.4..1.92.62.12.0
Tehnikud ja keskastme spetsialistid8.27.34.94.85.44.84.34.64.03.5..3.14.24.23.73.42.62.83.14.2
Ametnikud2.32.93.63.01.92.72.82.72.8......2.82.12.61.71.91.52.21.8
Teenindus- ja müügitöötajad7.47.87.511.99.07.69.17.09.48.06.75.55.45.05.75.76.45.05.35.8
Käsitöölised ja oskustöötajad16.418.516.917.715.614.017.921.520.315.411.013.112.611.410.011.49.811.611.611.6
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad16.018.215.413.413.415.815.415.013.211.910.510.911.111.28.58.610.49.69.58.9
Lihttöölised10.812.49.69.013.710.99.410.69.87.16.87.25.86.86.67.18.19.07.37.0
Muu kodakondsusegaAmetiala pearühmad kokku9.54.53.13.65.25.65.65.46.25.86.35.65.56.48.28.49.313.413.113.7
Juhid..............................2.31.81.91.51.0
Tippspetsialistid............................1.6..1.92.93.44.1
Tehnikud ja keskastme spetsialistid..................................1.81.41.3
Teenindus- ja müügitöötajad..................................1.0..1.5
Käsitöölised ja oskustöötajad3.2..........1.71.0....1.8....1.31.2..1.42.12.02.0
Seadme- ja masinaoperaatorid ja koostajad..............1.21.4................1.51.31.7
Lihttöölised..................................1.21.41.2
Oskavad eesti keelt koduse keelenaAmetiala pearühmad kokku408.4406.4411.4422.2424.3424.6456.2457.9444.2406.1393.4414.5421.9424.0435.5446.5453.4455.9455.6453.6
Juhid54.352.852.952.353.054.660.462.957.754.151.247.848.849.656.262.663.063.764.953.4
Tippspetsialistid62.560.561.267.566.474.579.076.370.375.087.291.991.692.391.598.3102.8102.6104.8109.2
Tehnikud ja keskastme spetsialistid58.260.559.760.861.858.961.764.665.759.745.956.861.058.760.455.556.765.366.871.4
Ametnikud21.418.118.518.818.115.421.719.521.019.720.021.925.324.325.227.228.224.822.023.1
Esimene lehekülg  Eelmine lehekülg  Järgmine lehekülg
Andmed on võetud 28. okt 2020 15:13 UTC (GMT). Allikas: Statistika andmebaas

Info

Info kuvamiseks klõpsa ikoonil "i"

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.