Esimene lehekülg  Eelmine lehekülg  Järgmine lehekülg
Vaatlusperiood200820092010201120122013201420152016201720182019
VanuserühmNäitajaPuudelisus/töövõime
15-74Tööjõud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku693.9687.0681.9688.0683.4680.0674.4683.1691.4698.8702.4702.6
Puudeta inimesed681.4672.4667.8674.4668.2663.0656.1661.1663.3669.1667.9666.2
Puudega inimesed12.514.514.113.615.217.018.322.028.029.734.536.4
Tegevuspiiranguta inimesed..............586.4583.6580.3561.7571.6
Tegevuspiiranguga inimesed..............96.7107.8118.5140.7130.9
Täieliku töövõimega inimesed662.0650.2641.3647.8639.8629.5618.5623.8628.2634.4640.4639.5
Vähenenud töövõimega inimesed31.936.840.640.243.650.555.959.363.264.462.163.0
Töövõimekaoga inimesed31.936.840.640.243.650.555.959.362.749.324.310.3
10-30% töövõimekaoga inimesed1.31.5..1.21.82.32.51.22.01.5....
40-100% töövõimekaoga inimesed30.635.339.839.041.848.253.458.160.747.823.810.1
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................15.137.752.7
Puuduva töövõimega inimesed..................2.15.27.2
Osalise töövõimega inimesed..................13.032.545.5
..hõivatud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku656.0593.9568.0603.2614.9621.3624.8640.9644.6658.6664.7671.3
Puudeta inimesed644.5583.0558.2592.8603.1607.2609.6621.0620.3632.8634.4639.0
Puudega inimesed11.610.89.710.411.814.115.219.924.325.830.332.3
Tegevuspiiranguta inimesed..............555.8549.1553.0537.3550.2
Tegevuspiiranguga inimesed..............85.195.5105.5127.5121.1
Täieliku töövõimega inimesed627.1566.6540.7572.7578.9578.7576.0588.2589.6602.8610.4614.5
Vähenenud töövõimega inimesed28.927.327.230.536.042.648.852.655.055.854.356.8
Töövõimekaoga inimesed28.927.327.230.536.042.648.852.654.843.222.39.8
10-30% töövõimekaoga inimesed1.2......1.62.02.11.11.81.2....
40-100% töövõimekaoga inimesed27.826.626.629.934.440.646.751.553.042.021.89.6
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................12.632.047.0
Puuduva töövõimega inimesed..................1.54.46.3
Osalise töövõimega inimesed..................11.127.640.8
..töötud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku37.893.1113.984.868.558.749.642.346.740.337.731.3
Puudeta inimesed36.989.4109.681.765.155.846.540.143.136.333.527.2
Puudega inimesed..3.74.33.13.32.93.02.13.73.94.24.1
Tegevuspiiranguta inimesed..............30.634.427.324.521.4
Tegevuspiiranguga inimesed..............11.612.312.913.29.8
Täieliku töövõimega inimesed34.983.6100.675.260.950.842.435.638.631.629.925.1
Vähenenud töövõimega inimesed3.09.513.39.77.67.97.16.78.28.67.86.2
Töövõimekaoga inimesed3.09.513.39.77.67.97.16.77.96.12.1..
40-100% töövõimekaoga inimesed2.88.713.19.27.47.66.76.67.75.82.0..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................2.55.75.7
Puuduva töövõimega inimesed....................0.81.0
Osalise töövõimega inimesed..................1.94.94.7
Mitteaktiivsed, tuhatPuudelisus/töövõime kokku346.2347.4346.6331.9327.4320.3316.9300.5290.8277.3274.3278.4
Puudeta inimesed286.3283.8286.2273.4263.5254.2250.4237.3226.7212.1209.7212.2
Puudega inimesed59.963.660.358.563.866.166.563.364.265.364.666.2
Tegevuspiiranguta inimesed..............170.8171.6159.3154.0157.2
Tegevuspiiranguga inimesed..............129.8119.2118.0120.3121.3
Täieliku töövõimega inimesed303.6300.9302.4290.3281.0271.1264.7251.2243.8231.3230.1231.8
Vähenenud töövõimega inimesed42.646.544.241.746.349.352.249.347.046.044.246.7
Töövõimekaoga inimesed42.646.544.241.746.349.352.249.346.936.919.812.8
40-100% töövõimekaoga inimesed42.245.943.241.145.948.751.349.146.536.719.712.6
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................9.224.433.9
Puuduva töövõimega inimesed..................4.014.321.6
Osalise töövõimega inimesed..................5.210.012.3
Tööjõud ja mitteaktiivsed kokku, tuhatPuudelisus/töövõime kokku1 040.11 034.41 028.41 019.91 010.81 000.4991.3983.7982.2976.2976.7981.0
Puudeta inimesed967.6956.3954.0947.9931.8917.2906.5898.4890.0881.2877.6878.4
Puudega inimesed72.478.174.472.179.083.184.885.392.295.099.1102.6
Tegevuspiiranguta inimesed..............757.2755.2739.6715.7728.8
Tegevuspiiranguga inimesed..............226.5227.1236.5261.0252.2
Täieliku töövõimega inimesed965.6951.1943.7938.1920.9900.6883.2875.1872.1865.7870.5871.3
Vähenenud töövõimega inimesed74.483.384.781.989.999.8108.2108.6110.2110.4106.2109.7
Töövõimekaoga inimesed74.483.384.781.989.999.8108.2108.6109.686.244.223.0
10-30% töövõimekaoga inimesed1.72.01.81.72.32.93.51.42.41.7....
40-100% töövõimekaoga inimesed72.881.383.080.287.696.9104.7107.3107.284.543.522.7
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................24.262.186.7
Puuduva töövõimega inimesed..................6.119.528.8
Osalise töövõimega inimesed..................18.142.657.8
Tööjõus osalemise määr, %Puudelisus/töövõime kokku66.766.466.367.567.668.068.069.470.471.671.971.6
Puudeta inimesed70.470.370.071.271.772.372.473.674.575.976.175.8
Puudega inimesed17.318.618.918.819.220.521.525.830.431.334.835.5
Tegevuspiiranguta inimesed..............77.477.378.578.578.4
Tegevuspiiranguga inimesed..............42.747.550.153.951.9
Täieliku töövõimega inimesed68.668.468.069.169.569.970.071.372.073.373.673.4
Vähenenud töövõimega inimesed42.844.247.949.148.550.651.754.657.358.358.457.4
Töövõimekaoga inimesed42.844.247.949.148.550.651.754.657.257.255.144.6
10-30% töövõimekaoga inimesed78.973.2..68.980.279.673.388.883.090.3....
40-100% töövõimekaoga inimesed42.043.548.048.747.649.751.054.256.656.654.744.5
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................62.260.760.9
Puuduva töövõimega inimesed..................34.726.525.1
Osalise töövõimega inimesed..................71.676.478.7
Tööhõive määr, %Puudelisus/töövõime kokku63.157.455.259.160.862.163.065.265.667.568.168.4
Puudeta inimesed66.661.058.562.564.766.267.269.169.771.872.372.7
Puudega inimesed16.013.913.114.515.017.018.023.326.427.230.631.5
Tegevuspiiranguta inimesed..............73.472.774.875.175.5
Tegevuspiiranguga inimesed..............37.642.144.648.848.0
Täieliku töövõimega inimesed64.959.657.361.062.964.365.267.267.669.670.170.5
Vähenenud töövõimega inimesed38.832.832.237.340.042.745.148.549.950.551.151.8
Töövõimekaoga inimesed38.832.832.237.340.042.745.148.550.050.150.442.5
10-30% töövõimekaoga inimesed70.3......71.668.360.481.774.370.6....
40-100% töövõimekaoga inimesed38.132.832.137.339.242.044.648.049.549.750.242.4
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................51.951.654.3
Puuduva töövõimega inimesed..................24.222.521.7
Osalise töövõimega inimesed..................61.364.970.5
Töötuse määr, %Puudelisus/töövõime kokku5.513.516.712.310.08.67.46.26.85.85.44.4
Puudeta inimesed5.413.316.412.19.78.47.16.16.55.45.04.1
Puudega inimesed..25.330.723.122.017.016.69.713.213.212.011.2
Tegevuspiiranguta inimesed..............5.25.94.74.43.7
Tegevuspiiranguga inimesed..............12.011.410.99.47.5
Täieliku töövõimega inimesed5.312.915.711.69.58.16.95.76.15.04.73.9
Vähenenud töövõimega inimesed9.325.832.924.017.415.612.811.312.913.412.59.8
Töövõimekaoga inimesed9.325.832.924.017.415.612.811.312.612.48.5..
40-100% töövõimekaoga inimesed9.224.633.123.417.715.712.511.312.612.18.3..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................16.615.110.8
Puuduva töövõimega inimesed....................15.213.6
Osalise töövõimega inimesed..................14.315.110.4
15-64Tööjõud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku669.6665.7661.5665.4658.5654.6648.4654.3658.1665.2666.4664.5
Puudeta inimesed658.4652.8648.9653.7644.8639.6631.4634.3633.1639.0635.1630.9
Puudega inimesed11.212.912.611.713.715.017.020.025.026.131.333.6
Tegevuspiiranguta inimesed627.5622.7..604.4......566.1558.6555.7535.5544.7
Tegevuspiiranguga inimesed42.146.1..59.1......88.199.5109.4130.9119.8
Täieliku töövõimega inimesed637.9629.1621.0625.3615.0604.2592.4594.9595.0600.9604.5601.5
Vähenenud töövõimega inimesed31.736.640.540.243.550.455.959.363.264.261.963.0
Töövõimekaoga inimesed31.736.640.540.243.550.455.959.362.749.224.210.2
10-30% töövõimekaoga inimesed1.11.3..1.21.82.32.51.22.01.4....
40-100% töövõimekaoga inimesed30.635.339.739.041.748.153.458.160.747.723.710.1
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................15.137.752.7
Puuduva töövõimega inimesed..................2.15.27.2
Osalise töövõimega inimesed..................13.032.545.5
..hõivatud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku632.2573.5548.2581.5591.0596.6599.5613.1612.3625.6630.2634.1
Puudeta inimesed621.8564.1539.8572.7580.6584.5585.3595.1590.7603.4602.6604.4
Puudega inimesed10.49.48.48.810.412.214.218.021.622.227.629.7
Tegevuspiiranguta inimesed595.6546.8..538.3......536.2524.8528.8511.9523.8
Tegevuspiiranguga inimesed36.634.2..42.8......76.987.596.8118.3110.3
Täieliku töövõimega inimesed603.5546.4521.0551.0555.1554.1550.7560.5557.3570.0576.0577.3
Vähenenud töövõimega inimesed28.727.127.230.535.942.548.852.655.055.654.256.8
Töövõimekaoga inimesed28.727.127.230.535.942.548.852.654.843.022.19.8
10-30% töövõimekaoga inimesed1.0......1.61.92.11.11.81.1....
40-100% töövõimekaoga inimesed27.826.626.629.934.340.646.751.553.041.921.79.6
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................12.632.047.0
Puuduva töövõimega inimesed..................1.54.46.3
Osalise töövõimega inimesed..................11.127.640.8
..töötud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku37.492.2113.383.967.558.048.841.245.939.536.230.4
Puudeta inimesed36.688.7109.181.064.255.146.039.242.435.632.526.5
Puudega inimesed..3.54.22.93.22.82.82.03.43.93.73.9
Tegevuspiiranguta inimesed31.975.9..66.1......29.933.926.923.620.9
Tegevuspiiranguga inimesed5.511.9..16.3......11.312.012.712.69.5
Täieliku töövõimega inimesed34.482.7100.074.359.950.141.734.537.730.928.524.2
Vähenenud töövõimega inimesed3.09.513.29.77.67.97.16.78.28.67.86.2
Töövõimekaoga inimesed3.09.513.29.77.67.97.16.77.96.12.1..
40-100% töövõimekaoga inimesed2.88.713.09.27.47.66.76.67.75.82.0..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................2.55.75.7
Puuduva töövõimega inimesed....................0.81.0
Osalise töövõimega inimesed..................1.94.94.7
Mitteaktiivsed, tuhatPuudelisus/töövõime kokku236.8237.4237.7228.1226.5220.7217.7202.9196.0182.4179.1181.0
Puudeta inimesed203.7201.8202.4194.4189.1181.3176.8163.3158.7143.6138.3139.7
Puudega inimesed33.035.635.333.737.439.440.839.637.338.740.841.4
Tegevuspiiranguta inimesed168.0168.4..160.7......131.6132.1117.4112.1113.9
Tegevuspiiranguga inimesed68.866.1..69.4......71.364.065.067.067.1
Täieliku töövõimega inimesed195.3191.5194.4187.6181.4172.6166.5154.0150.0137.3135.7135.1
Vähenenud töövõimega inimesed41.545.943.340.545.148.151.148.846.045.043.445.9
Töövõimekaoga inimesed41.545.943.340.545.148.151.148.845.935.919.112.0
40-100% töövõimekaoga inimesed41.245.442.540.244.847.750.248.745.635.819.011.9
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................9.224.433.9
Puuduva töövõimega inimesed..................4.014.321.6
Osalise töövõimega inimesed..................5.210.012.3
Tööjõud ja mitteaktiivsed kokku, tuhatPuudelisus/töövõime kokku906.4903.1899.2893.6885.0875.3866.0857.1854.2847.6845.5845.5
Puudeta inimesed862.1854.6851.3848.1834.0820.9808.2797.5791.8782.7773.4770.6
Puudega inimesed44.348.547.945.551.054.457.859.662.364.972.175.0
Tegevuspiiranguta inimesed795.5791.1..765.1......697.7690.7673.1647.6658.6
Tegevuspiiranguga inimesed110.9112.2..128.5......159.4163.5174.5197.9187.0
Täieliku töövõimega inimesed833.2820.6815.4812.9796.4776.8758.9749.0745.0738.3740.1736.6
Vähenenud töövõimega inimesed73.282.583.880.788.698.5107.1108.2109.1109.3105.4108.9
Töövõimekaoga inimesed73.282.583.880.788.698.5107.1108.2108.685.143.322.2
10-30% töövõimekaoga inimesed1.41.81.71.42.12.73.51.42.21.6....
40-100% töövõimekaoga inimesed71.880.782.179.386.595.8103.6106.8106.383.542.722.0
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................24.262.186.7
Puuduva töövõimega inimesed..................6.119.528.8
Osalise töövõimega inimesed..................18.142.657.8
Tööjõus osalemise määr, %Puudelisus/töövõime kokku73.973.773.674.574.474.874.976.377.178.578.878.6
Puudeta inimesed76.476.476.277.177.377.978.179.580.081.682.181.9
Puudega inimesed25.326.626.325.926.827.629.433.540.240.343.444.8
Tegevuspiiranguta inimesed78.978.7..79.0......81.180.982.682.782.7
Tegevuspiiranguga inimesed38.041.1..46.0......55.360.962.766.164.1
Täieliku töövõimega inimesed76.676.776.276.977.277.878.179.479.981.481.781.7
Vähenenud töövõimega inimesed43.344.348.349.849.151.252.254.857.958.858.857.8
Töövõimekaoga inimesed43.344.348.349.849.151.252.254.857.757.856.046.0
10-30% töövõimekaoga inimesed80.270.4..80.785.184.673.388.887.392.2....
40-100% töövõimekaoga inimesed42.643.748.349.248.250.251.554.457.157.255.545.7
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................62.260.760.9
Puuduva töövõimega inimesed..................34.726.525.1
Osalise töövõimega inimesed..................71.676.478.7
Tööhõive määr, %Puudelisus/töövõime kokku69.863.561.065.166.868.269.271.571.773.874.575.0
Puudeta inimesed72.166.063.467.569.671.272.474.674.677.177.978.4
Puudega inimesed23.519.417.619.520.422.424.630.234.734.238.239.6
Tegevuspiiranguta inimesed74.969.1..70.4......76.976.078.679.079.5
Tegevuspiiranguga inimesed33.030.5..33.3......48.253.555.559.859.0
Täieliku töövõimega inimesed72.466.663.967.869.771.372.674.874.877.277.878.4
Vähenenud töövõimega inimesed39.332.832.537.840.543.245.648.750.450.951.452.1
Töövõimekaoga inimesed39.332.832.537.840.543.245.648.750.550.651.243.9
10-30% töövõimekaoga inimesed70.0......75.772.460.481.778.271.3....
40-100% töövõimekaoga inimesed38.733.032.437.739.742.445.148.249.950.250.943.5
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................51.951.654.3
Puuduva töövõimega inimesed..................24.222.521.7
Osalise töövõimega inimesed..................61.364.970.5
Töötuse määr, %Puudelisus/töövõime kokku5.613.917.112.610.28.97.56.37.05.95.44.6
Puudeta inimesed5.613.616.812.410.08.67.36.26.75.65.14.2
Puudega inimesed..27.133.424.723.818.916.49.913.715.111.911.7
Tegevuspiiranguta inimesed5.112.2..10.9......5.36.14.84.43.8
Tegevuspiiranguga inimesed13.025.9..27.6......12.812.111.69.67.9
Täieliku töövõimega inimesed5.413.216.111.99.78.37.05.86.35.14.74.0
Vähenenud töövõimega inimesed9.325.932.724.017.415.612.811.312.913.412.59.8
Töövõimekaoga inimesed9.325.932.724.017.415.612.811.312.612.48.6..
40-100% töövõimekaoga inimesed9.224.632.923.517.715.712.511.312.612.18.3..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................16.615.110.8
Puuduva töövõimega inimesed....................15.213.6
Osalise töövõimega inimesed..................14.315.110.4
16-64Tööjõud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku669.5665.6661.2665.4658.4654.5648.3653.9658.0665.0666.1663.8
Puudeta inimesed658.2652.8648.6653.6644.7639.5631.3633.9632.9638.8634.8630.3
Puudega inimesed11.212.912.611.713.715.017.020.025.026.131.333.5
Tegevuspiiranguta inimesed627.4622.6..604.3......565.7558.5555.5535.3544.2
Tegevuspiiranguga inimesed42.146.1..59.1......88.199.5109.4130.9119.6
Täieliku töövõimega inimesed637.8629.0620.8625.2614.9604.1592.3594.5594.8600.7604.2600.8
Vähenenud töövõimega inimesed31.736.640.540.243.550.455.959.363.264.261.963.0
Töövõimekaoga inimesed31.736.640.540.243.550.455.959.362.749.224.210.2
10-30% töövõimekaoga inimesed1.11.3..1.21.82.32.51.22.01.4....
40-100% töövõimekaoga inimesed30.635.339.739.041.748.153.458.160.747.723.710.1
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................15.137.752.7
Puuduva töövõimega inimesed..................2.15.27.2
Osalise töövõimega inimesed..................13.032.545.5
..hõivatud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku632.2573.5548.1581.5591.0596.5599.5612.7612.1625.6630.0633.7
Puudeta inimesed621.7564.1539.7572.7580.5584.4585.3594.7590.5603.4602.4604.1
Puudega inimesed10.49.48.48.810.412.214.218.021.622.227.629.7
Tegevuspiiranguta inimesed595.5546.8..538.3......535.9524.6528.8511.8523.4
Tegevuspiiranguga inimesed36.634.2..42.8......76.987.596.8118.2110.3
Täieliku töövõimega inimesed603.4546.4520.9551.0555.1554.0550.7560.1557.1570.0575.8577.0
Vähenenud töövõimega inimesed28.727.127.230.535.942.548.852.655.055.654.256.8
Töövõimekaoga inimesed28.727.127.230.535.942.548.852.654.843.022.19.8
10-30% töövõimekaoga inimesed1.0......1.61.92.11.11.81.1....
40-100% töövõimekaoga inimesed27.826.626.629.934.340.646.751.553.041.921.79.6
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................12.632.047.0
Puuduva töövõimega inimesed..................1.54.46.3
Osalise töövõimega inimesed..................11.127.640.8
..töötud, tuhatPuudelisus/töövõime kokku37.392.2113.183.867.458.048.741.145.939.436.130.1
Puudeta inimesed36.588.7108.980.964.255.145.939.142.435.532.426.3
Puudega inimesed..3.54.22.93.22.82.82.03.43.93.73.8
Tegevuspiiranguta inimesed31.875.8..66.0......29.833.926.723.520.8
Tegevuspiiranguga inimesed5.511.9..16.3......11.312.012.712.69.3
Täieliku töövõimega inimesed34.382.799.974.259.950.141.634.437.730.828.423.9
Vähenenud töövõimega inimesed3.09.513.29.77.67.97.16.78.28.67.86.2
Töövõimekaoga inimesed3.09.513.29.77.67.97.16.77.96.12.1..
40-100% töövõimekaoga inimesed2.88.713.09.27.47.66.76.67.75.82.0..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................2.55.75.7
Puuduva töövõimega inimesed....................0.81.0
Osalise töövõimega inimesed..................1.94.94.7
Mitteaktiivsed, tuhatPuudelisus/töövõime kokku221.5224.1226.0218.4215.6209.3207.3193.6186.4171.9168.4168.3
Puudeta inimesed189.0188.9191.2185.6178.6170.3166.8154.5149.4134.0128.3128.1
Puudega inimesed32.635.234.832.936.939.040.539.136.937.940.140.2
Tegevuspiiranguta inimesed153.3155.7..151.5......122.7122.5107.4102.2102.5
Tegevuspiiranguga inimesed68.265.3..69.1......70.963.864.466.265.7
Täieliku töövõimega inimesed180.0178.2182.7177.9170.4161.2156.1144.8140.4126.8124.9122.3
Vähenenud töövõimega inimesed41.545.943.340.545.148.151.148.846.045.043.445.9
Töövõimekaoga inimesed41.545.943.340.545.148.151.148.845.935.919.112.0
40-100% töövõimekaoga inimesed41.245.442.540.244.847.750.248.745.635.819.011.9
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................9.224.433.9
Puuduva töövõimega inimesed..................4.014.321.6
Osalise töövõimega inimesed..................5.210.012.3
Tööjõud ja mitteaktiivsed kokku, tuhatPuudelisus/töövõime kokku891.0889.7887.3883.8874.0863.8855.5847.5844.4836.8834.5832.1
Puudeta inimesed847.2841.6839.8839.2823.4809.8798.1788.4782.4772.8763.1758.4
Puudega inimesed43.848.147.544.650.654.057.559.162.064.071.473.6
Tegevuspiiranguta inimesed780.7778.3..755.9......688.5681.0662.9637.5646.7
Tegevuspiiranguga inimesed110.3111.3..128.2......159.0163.4173.9197.0185.4
Täieliku töövõimega inimesed817.8807.2803.5803.1785.3765.3748.5739.3735.2727.5729.1723.2
Vähenenud töövõimega inimesed73.282.583.880.788.698.5107.1108.2109.1109.3105.4108.9
Töövõimekaoga inimesed73.282.583.880.788.698.5107.1108.2108.685.143.322.2
10-30% töövõimekaoga inimesed1.41.81.71.42.12.73.51.42.21.6....
40-100% töövõimekaoga inimesed71.880.782.179.386.595.8103.6106.8106.383.542.722.0
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................24.262.186.7
Puuduva töövõimega inimesed..................6.119.528.8
Osalise töövõimega inimesed..................18.142.657.8
Tööjõus osalemise määr, %Puudelisus/töövõime kokku75.174.874.575.375.375.875.877.277.979.579.879.8
Puudeta inimesed77.777.677.277.978.379.079.180.480.982.783.283.1
Puudega inimesed25.626.826.626.327.027.829.633.840.440.843.845.5
Tegevuspiiranguta inimesed80.480.0..80.0......82.282.083.884.084.1
Tegevuspiiranguga inimesed38.241.4..46.1......55.460.962.966.464.5
Täieliku töövõimega inimesed78.077.977.377.878.378.979.180.480.982.682.983.1
Vähenenud töövõimega inimesed43.344.348.349.849.151.252.254.857.958.858.857.8
Töövõimekaoga inimesed43.344.348.349.849.151.252.254.857.757.856.046.0
10-30% töövõimekaoga inimesed80.270.4..80.785.184.673.388.887.392.2....
40-100% töövõimekaoga inimesed42.643.748.349.248.250.251.554.457.157.255.545.7
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................62.260.760.9
Puuduva töövõimega inimesed..................34.726.525.1
Osalise töövõimega inimesed..................71.676.478.7
Tööhõive määr, %Puudelisus/töövõime kokku71.064.561.865.867.669.170.172.372.574.875.576.2
Puudeta inimesed73.467.064.368.270.572.273.375.475.578.178.979.6
Puudega inimesed23.819.517.719.820.622.624.730.434.934.738.640.3
Tegevuspiiranguta inimesed76.370.3..71.2......77.877.079.880.380.9
Esimene lehekülg  Eelmine lehekülg  Järgmine lehekülg
Andmed on võetud 28. okt 2020 15:01 UTC (GMT). Allikas: Statistika andmebaas

Info

Info kuvamiseks klõpsa ikoonil "i"

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.