Vaatlusperiood19941995199619971998199920002001
Kuriteo toimepaneku paikKuriteo liik
Kogu EestiRegistreeritud kuriteod35 73939 57035 41140 97245 72151 53957 79958 497
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse365304268247248200189164
Vägistamine ja vägistamiskatse124102949753597352
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine248223229233197204168165
Avalik vargus2 1952 4232 2552 9943 4974 3734 2724 109
Salajane vargus24 71928 15224 76427 36630 42334 84938 11737 393
..korterivargus6 8788 1756 8646 6107 0267 5887 2857 652
..mootorsõiduki vargus1 094801666577618725624770
Harju maakondRegistreeritud kuriteod17 69621 10019 54623 65226 43830 20129 85031 922
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse1491309083104596762
Vägistamine ja vägistamiskatse4837423521302116
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine83988610065957046
Avalik vargus1 3551 6011 5292 1842 4053 1742 9152 842
Salajane vargus12 04615 22414 10716 24218 08321 18820 08721 376
..korterivargus3 9175 1334 4454 2254 6014 7083 8514 080
..mootorsõiduki vargus706524463315365434337449
..TallinnRegistreeritud kuriteod14 84718 11416 92821 15723 33026 55025 60027 182
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse108100625072484842
Vägistamine ja vägistamiskatse363026271526187
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine6674688454775240
Avalik vargus1 2691 4761 4392 0952 3253 0622 8102 681
Salajane vargus9 98213 01312 17514 55915 82618 46116 87218 044
..korterivargus3 4494 7224 0583 9274 0814 0853 3203 518
..mootorsõiduki vargus676495428301333386287369
Hiiu maakondRegistreeritud kuriteod816260747779123122
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse11000000
Vägistamine ja vägistamiskatse01000010
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine31110123
Avalik vargus02111422
Salajane vargus4839465860466765
..korterivargus62735538
..mootorsõiduki vargus00100001
Ida-Viru maakondRegistreeritud kuriteod5 2325 0164 0585 0425 2926 0957 5166 395
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse10382766969645645
Vägistamine ja vägistamiskatse24223026914106
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine7865777067554765
Avalik vargus336284266384536548622555
Salajane vargus3 5373 4192 5913 0253 0393 5774 4363 629
..korterivargus1 1481 1329319289361 1261 3161 421
..mootorsõiduki vargus203130808976747481
Jõgeva maakondRegistreeritud kuriteod7947327466857327501 071943
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse34562536
Vägistamine ja vägistamiskatse41141081
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine54380624
Avalik vargus2320232318252719
Salajane vargus541482499386489477716641
..korterivargus108766455986594115
..mootorsõiduki vargus934266114
Järva maakondRegistreeritud kuriteod6956195726397137091 120887
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse63311810
Vägistamine ja vägistamiskatse81310020
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine83456411
Avalik vargus1622231027222515
Salajane vargus529457402446497513801580
..korterivargus10176646974889884
..mootorsõiduki vargus1167011111318
Lääne maakondRegistreeritud kuriteod736657449408547589959930
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse43120312
Vägistamine ja vägistamiskatse13101001
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine32511450
Avalik vargus272020918185151
Salajane vargus572496321286374437754631
..korterivargus13511173716981197177
..mootorsõiduki vargus732251136
Lääne-Viru maakondRegistreeritud kuriteod1 3501 5291 3991 3611 5531 4621 7461 679
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse1513111371086
Vägistamine ja vägistamiskatse53144016
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine473512387
Avalik vargus8494704759596270
Salajane vargus8781 0459048918109311 1341 085
..korterivargus190236204170144169189215
..mootorsõiduki vargus2633172524302528
Põlva maakondRegistreeritud kuriteod7547735946367907621 0901 190
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse57323012
Vägistamine ja vägistamiskatse45011051
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine64327243
Avalik vargus241441812151423
Salajane vargus551567432456619576826869
..korterivargus8910357688962111152
..mootorsõiduki vargus93694779
Pärnu maakondRegistreeritud kuriteod1 8142 3121 9162 1982 4862 6862 9152 819
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse1411121211575
Vägistamine ja vägistamiskatse36442565
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine1610124101247
Avalik vargus9311995111155155168147
Salajane vargus1 3761 7031 4021 6111 7781 8942 0481 894
..korterivargus207303188208222281270285
..mootorsõiduki vargus1622171619292040
Rapla maakondRegistreeritud kuriteod8348448658277199351 1931 194
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse48874311
Vägistamine ja vägistamiskatse00110006
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine36334244
Avalik vargus3122202011274225
Salajane vargus637639662618489684853825
..korterivargus146166118147109179205134
..mootorsõiduki vargus8111236586
Saare maakondRegistreeritud kuriteod354419325370366303435374
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse21200000
Vägistamine ja vägistamiskatse64100000
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine61212213
Avalik vargus29101116121612
Salajane vargus263323248285282210318253
..korterivargus3631434536235737
..mootorsõiduki vargus23033025
Tartu maakondRegistreeritud kuriteod2 4182 5992 2162 3103 1403 4945 0194 888
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse3424333031131817
Vägistamine ja vägistamiskatse14101139574
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine1411815612710
Avalik vargus102120113121173211246252
Salajane vargus1 6201 7851 4321 4482 0982 3483 2852 996
..korterivargus426418334324368513426455
..mootorsõiduki vargus7552449179939498
Valga maakondRegistreeritud kuriteod8368668288448299571 3891 125
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse56526832
Vägistamine ja vägistamiskatse22522030
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine84955413
Avalik vargus3133262126443142
Salajane vargus582581554519584574855764
..korterivargus15513712312897114186162
..mootorsõiduki vargus764975116
Viljandi maakondRegistreeritud kuriteod1 1601 1369148779641 0251 3161 172
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse10210127445
Vägistamine ja vägistamiskatse34133174
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine34934033
Avalik vargus4645341524262517
Salajane vargus875845627598640690908719
..korterivargus136172119111115110139191
..mootorsõiduki vargus132224923
Võru maakondRegistreeritud kuriteod9127937578208449491 3731 650
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse67451222
Vägistamine ja vägistamiskatse23230422
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine51276274
Avalik vargus2417161616192232
Salajane vargus6635435324915806561 007985
..korterivargus787994566261138130
..mootorsõiduki vargus237119111715
VanglaasutusedRegistreeritud kuriteod637869917781102135
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse42421331
Vägistamine ja vägistamiskatse00000000
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine32231012
Avalik vargus11430130
Salajane vargus13420005
..korterivargus00000000
..mootorsõiduki vargus00000000
Kuriteo toimepaneku paik määramataTeaveelementRegistreeritud kuriteod1035971381544625821 072
Tahtlik tapmine ja tapmiskatse0011113148
Vägistamine ja vägistamiskatse00100000
Tahtlik üliraske kehavigastuse tekitamine00001010
Avalik vargus001001315
Salajane vargus01141482276
..korterivargus00021356
..mootorsõiduki vargus00000001
Andmed on võetud 09. dets 2019 15:29 UTC (GMT). Allikas: Statistika andmebaas

Info

Info kuvamiseks klõpsa ikoonil "i"

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.