Reference period20012002200320042005200620072008
QuarterRecipient of subsidiesResource of subsidies
1st quarterRecipients totalTotal6 150.76 899.17 243.68 378.08 733.88 146.89 836.712 449.4
State budget1 671.51 817.71 911.12 006.52 053.22 949.13 219.03 331.0
Local budget4 475.75 077.85 332.56 371.56 680.55 156.76 596.79 058.5
Other subsidies3.53.60.00.00.041.121.059.8
Urban linesTotal4 334.94 873.75 081.56 105.96 233.65 049.06 441.98 260.9
State budget339.6333.1351.3344.4360.1710.0695.8163.4
Local budget3 992.24 540.64 730.25 761.55 873.54 308.15 746.18 059.8
Other subsidies3.10.00.00.00.030.90.037.7
Local linesTotal1 666.51 849.91 988.72 088.42 312.52 896.73 146.43 930.1
State budget1 318.21 433.51 480.21 603.41 627.82 224.32 455.63 140.3
Local budget348.3412.9508.6485.0684.7663.4673.2771.9
Other subsidies0.03.50.00.00.09.117.617.8
Long-distance linesTotal11.96.75.68.37.523.871.851.4
State budget5.91.21.21.31.312.564.924.0
Local budget5.95.54.57.06.110.23.523.1
Other subsidies0.00.00.00.00.01.13.54.3
School linesTotal137.4168.8167.7175.4180.295.7140.3133.4
State budget7.849.978.557.364.02.32.63.3
Local budget129.3118.989.2118.0116.193.4137.7130.1
Other subsidies0.30.10.00.00.00.00.00.0
Rural municipalities linesTotal..........81.636.473.6
State budget..........0.00.00.0
Local budget..........81.636.473.6
Other subsidies..........0.00.00.0
2nd quarterRecipients totalTotal7 877.96 943.07 418.37 582.47 904.37 755.99 871.812 280.4
State budget1 844.71 844.61 869.32 046.82 230.22 911.43 291.63 590.5
Local budget6 025.05 093.85 549.05 535.65 648.14 832.66 559.88 617.0
Other subsidies8.24.70.00.026.012.020.572.9
Urban linesTotal5 838.74 836.35 367.05 246.65 366.64 773.46 502.97 951.5
State budget356.1344.2386.2346.6489.8692.0683.2252.1
Local budget5 482.74 492.14 980.84 900.04 858.74 075.65 819.77 648.0
Other subsidies0.00.00.00.018.25.80.051.4
Local linesTotal1 833.81 961.11 926.12 165.12 328.12 796.23 206.84 098.0
State budget1 380.11 459.61 446.71 643.81 667.62 203.02 588.03 318.3
Local budget445.5498.1479.4521.3652.7588.1601.7762.6
Other subsidies8.23.50.00.07.95.017.017.1
Long-distance linesTotal13.66.59.57.327.019.438.343.5
State budget8.81.32.01.316.114.117.517.4
Local budget4.95.27.56.010.94.217.321.8
Other subsidies0.00.00.00.00.01.13.54.3
School linesTotal191.8139.2115.7163.4182.582.796.2118.4
State budget99.839.634.355.056.82.32.92.7
Local budget92.098.581.4108.4125.780.493.3115.7
Other subsidies0.01.20.00.00.00.00.00.0
Rural municipalities linesTotal..........84.227.768.9
State budget..........0.00.00.0
Local budget..........84.227.768.9
Other subsidies..........0.00.00.0
3rd quarterRecipients totalTotal7 797.96 361.16 041.86 936.16 845.98 036.110 005.612 035.0
State budget1 825.41 767.81 848.82 035.92 420.03 100.93 480.63 257.6
Local budget5 971.04 593.34 193.04 899.34 404.54 931.26 515.28 728.5
Other subsidies1.30.00.00.921.54.19.849.0
Urban linesTotal6 014.54 590.74 151.14 866.54 428.95 121.46 692.58 122.0
State budget354.0355.5344.5355.7525.9711.0674.7176.5
Local budget5 660.54 235.23 806.64 510.83 888.84 406.46 015.07 904.0
Other subsidies0.00.00.00.014.24.12.741.6
Local linesTotal1 705.71 686.71 821.41 996.62 312.92 775.93 208.83 779.4
State budget1 440.51 396.71 482.91 653.91 866.52 381.42 793.33 068.0
Local budget263.8290.0338.5342.7439.1394.4409.6705.4
Other subsidies1.30.00.00.07.30.05.95.9
Long-distance linesTotal12.94.75.04.53.48.528.641.7
State budget10.91.31.71.31.47.511.411.8
Local budget2.03.43.43.22.01.016.128.4
Other subsidies0.00.00.00.00.00.01.21.4
School linesTotal64.779.064.268.4100.744.854.959.8
State budget20.014.319.725.026.31.01.21.3
Local budget44.764.744.442.674.543.853.758.5
Other subsidies0.00.00.00.90.00.00.00.0
Rural municipalities linesTotal..........85.620.732.1
State budget..........0.00.00.0
Local budget..........85.620.732.1
Other subsidies..........0.00.00.0
4th quarterRecipients totalTotal7 197.38 366.26 306.48 450.59 000.710 303.312 003.914 461.5
State budget1 993.02 184.92 067.92 284.93 439.83 512.23 815.53 519.7
Local budget5 200.26 181.24 238.66 165.65 542.96 718.18 160.810 872.3
Other subsidies4.10.10.00.018.073.027.669.4
Urban linesTotal4 946.65 860.33 970.75 815.85 219.76 522.27 916.29 832.2
State budget361.5427.5362.2370.2625.3727.2735.4180.9
Local budget4 585.15 432.73 608.55 445.74 580.35 759.17 179.19 603.9
Other subsidies0.00.00.00.014.135.91.847.3
Local linesTotal1 976.42 293.02 180.22 447.63 536.63 484.83 851.34 325.3
State budget1 506.01 715.61 646.21 852.52 743.32 749.43 053.13 330.2
Local budget466.4577.4533.9595.1789.4705.0776.5977.3
Other subsidies4.10.00.00.03.930.421.517.8
Long-distance linesTotal26.19.38.87.57.726.846.148.4
State budget7.91.31.71.32.017.023.94.7
Local budget18.28.17.16.15.73.118.039.4
Other subsidies0.00.00.00.00.06.64.34.3
School linesTotal248.2203.6146.8179.6236.7143.0135.5189.4
State budget117.740.557.860.869.218.73.13.8
Local budget130.5163.089.0118.7167.6124.4132.4185.5
Other subsidies0.00.10.00.00.00.00.00.0
Rural municipalities linesTotal..........126.554.866.1
State budget..........0.00.00.0
Local budget..........126.554.866.1
Other subsidies..........0.00.00.0
Data extracted on 17 nov 2019 13:08 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.