Year200520062007200820092010201120122013201420152016
County
Whole country3 018.23 552.04 090.04 424.83 312.54 674.36 273.26 468.06 791.26 971.56 896.56 859.2
Harju county1 395.31 623.01 844.02 034.61 530.92 393.53 552.13 610.03 762.63 850.83 789.53 818.5
..Tallinn939.11 056.31 171.21 248.31 006.51 615.82 429.02 507.22 546.92 586.22 398.92 366.9
Hiiu county14.615.518.123.614.115.814.516.521.122.222.635.5
Ida-Viru county285.0335.5392.2463.0286.2341.1501.9576.3585.5523.9467.2465.3
Jõgeva county33.737.842.837.532.943.346.240.262.975.378.686.9
Järva county112.2120.4129.7115.973.188.367.170.784.383.279.284.5
Lääne county26.332.334.729.543.827.533.035.035.628.828.230.1
Lääne-Viru county139.3179.0254.9286.6219.1258.7315.6307.7292.1346.7344.1335.5
Põlva county22.030.335.034.117.321.021.426.328.629.148.014.7
Pärnu county231.2282.4313.0311.4237.2288.2323.1337.8345.9368.0365.3441.3
Rapla county73.082.190.879.255.780.073.282.7109.7112.6100.8119.3
Saare county53.557.779.880.480.7105.1127.3129.7121.0108.2105.7119.3
Tartu county233.3305.0354.3345.0266.0376.7465.1483.4533.6552.9572.0589.4
Valga county59.669.377.172.556.675.286.780.367.599.1104.583.6
Viljandi county113.6123.2135.2143.7115.7157.6184.0200.1221.7241.4252.7266.7
Võru county60.169.287.194.371.482.290.291.490.679.783.390.3
Not divided by county165.5189.3201.3273.5211.8320.2371.8379.9428.5449.6454.8278.3
Data extracted on 21 nov 2018 20:31 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.