Vaatlusperiood2009201020112012201320142015201620172018
NäitajaVanuserühmSuguPuudelisus
Suhtelise vaesuse määr, %KokkuMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed15.817.517.520.721.821.621.721.021.921.7
Puudega inimesed21.823.826.129.832.836.441.640.442.743.5
Vähenenud töövõimega inimesed..............29.432.932.5
Töövõimekaoga inimesed30.332.534.232.533.431.931.129.934.036.2
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..............26.431.431.4
Tegevuspiiranguga inimesed20.822.024.528.631.132.834.934.736.335.6
MehedPuudega ja puudeta inimesed15.417.616.819.820.119.619.218.419.319.3
Puudega inimesed21.425.628.628.530.131.734.532.236.137.4
Vähenenud töövõimega inimesed..............32.636.437.5
Töövõimekaoga inimesed35.135.736.736.835.536.535.632.436.839.8
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..............33.935.936.8
Tegevuspiiranguga inimesed21.122.724.125.926.627.528.827.330.330.4
NaisedPuudega ja puudeta inimesed16.217.418.121.423.323.324.023.324.223.8
Puudega inimesed22.122.724.530.834.939.746.746.147.647.8
Vähenenud töövõimega inimesed..............26.529.627.9
Töövõimekaoga inimesed25.329.131.528.231.327.626.927.631.332.4
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................27.426.8
Tegevuspiiranguga inimesed20.621.524.830.534.336.539.539.840.739.4
0-17Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed17.319.517.018.519.720.018.616.515.217.1
Puudega inimesed15.939.525.432.626.220.625.118.420.920.7
Tegevuspiiranguga inimesed....34.2..............
MehedPuudega ja puudeta inimesed17.419.317.219.520.120.819.116.614.616.9
Puudega inimesed..38.4..29.630.6..21.617.519.115.3
NaisedPuudega ja puudeta inimesed17.319.816.817.419.419.118.216.315.817.5
Puudega inimesed............30.6......
0-19Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed17.619.917.619.119.820.019.217.015.817.3
Puudega inimesed16.136.025.733.027.821.225.418.720.821.6
Tegevuspiiranguga inimesed19.923.028.128.533.125.524.519.019.722.4
MehedPuudega ja puudeta inimesed17.619.517.820.020.020.519.316.915.417.1
Puudega inimesed..34.928.031.231.020.424.118.219.216.3
NaisedPuudega ja puudeta inimesed17.620.317.518.119.619.419.017.116.117.6
Puudega inimesed............27.4......
18-64Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed15.618.017.719.619.417.917.116.216.416.4
Puudega inimesed31.032.235.434.634.937.937.633.036.836.5
Vähenenud töövõimega inimesed..............29.433.232.6
Töövõimekaoga inimesed30.832.934.532.433.932.131.029.934.236.6
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..............32.835.936.8
Tegevuspiiranguga inimesed24.527.328.729.028.227.128.126.125.426.4
MehedPuudega ja puudeta inimesed16.118.917.820.920.419.017.816.917.417.5
Puudega inimesed34.932.837.438.336.838.738.834.938.841.4
Vähenenud töövõimega inimesed..............32.836.637.6
Töövõimekaoga inimesed35.736.137.337.436.037.135.932.837.040.3
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..............32.837.040.3
Tegevuspiiranguga inimesed28.030.030.531.629.629.129.726.226.028.8
NaisedPuudega ja puudeta inimesed15.117.217.718.518.316.916.515.615.315.2
Puudega inimesed27.931.533.430.732.737.136.331.334.831.7
Vähenenud töövõimega inimesed..............26.230.128.0
Töövõimekaoga inimesed25.729.531.627.631.827.326.227.231.532.8
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................28.126.8
Tegevuspiiranguga inimesed21.124.927.026.726.825.326.526.024.724.1
20-64Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed15.517.817.619.519.317.816.916.016.216.3
Puudega inimesed31.132.635.534.534.738.137.733.237.036.6
Vähenenud töövõimega inimesed..............29.433.232.6
Töövõimekaoga inimesed30.833.234.632.433.732.231.130.034.336.9
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..............25.931.731.4
Tegevuspiiranguga inimesed24.727.528.928.928.027.128.226.125.526.5
MehedPuudega ja puudeta inimesed16.018.817.620.820.519.017.716.817.217.4
Puudega inimesed35.033.437.438.136.838.938.434.939.041.4
Vähenenud töövõimega inimesed..............32.836.737.7
Töövõimekaoga inimesed35.736.637.237.335.837.335.732.837.240.5
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..............33.035.936.8
Tegevuspiiranguga inimesed28.230.430.531.529.629.029.826.226.229.0
NaisedPuudega ja puudeta inimesed14.916.917.618.318.216.716.215.315.115.1
Puudega inimesed28.131.833.730.932.337.337.031.634.931.7
Vähenenud töövõimega inimesed..............26.330.028.1
Töövõimekaoga inimesed25.829.531.927.731.627.426.627.431.433.2
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................28.026.8
Tegevuspiiranguga inimesed21.324.927.326.626.525.226.626.024.724.2
65 ja vanemadMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed15.113.117.226.932.635.840.241.246.443.1
Puudega inimesed16.414.717.925.132.137.547.450.852.653.7
Tegevuspiiranguga inimesed16.415.118.828.334.739.843.245.351.148.1
MehedPuudega ja puudeta inimesed8.07.211.214.118.521.026.128.435.031.3
Puudega inimesed....13.612.020.626.133.034.839.339.6
Tegevuspiiranguga inimesed7.57.110.214.820.824.727.430.039.034.1
NaisedPuudega ja puudeta inimesed18.615.920.133.239.743.347.447.852.349.3
Puudega inimesed19.316.219.330.237.642.854.357.858.459.8
Tegevuspiiranguga inimesed20.218.522.534.541.446.551.152.356.854.7
Absoluutse vaesuse määr, %KokkuMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed6.38.78.18.47.66.34.33.22.72.4
Puudega inimesed5.46.07.35.65.43.02.21.71.11.9
Vähenenud töövõimega inimesed..............4.84.55.3
Töövõimekaoga inimesed13.514.715.510.811.47.45.64.14.5..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................4.64.2
Tegevuspiiranguga inimesed5.98.08.07.67.25.44.22.62.52.7
MehedPuudega ja puudeta inimesed7.09.48.79.38.47.35.04.03.62.9
Puudega inimesed7.88.59.36.55.94.23.0......
Vähenenud töövõimega inimesed..............6.15.66.4
Töövõimekaoga inimesed15.516.316.312.110.610.37.34.9....
Tegevuspiiranguga inimesed8.511.09.58.98.47.55.33.53.83.9
NaisedPuudega ja puudeta inimesed5.78.17.67.66.95.43.72.61.92.0
Puudega inimesed4.04.46.05.05.02.21.5......
Vähenenud töövõimega inimesed..............3.53.5..
Töövõimekaoga inimesed11.412.914.79.512.34.73.9......
Tegevuspiiranguga inimesed4.26.07.06.86.43.93.32.01.61.8
0-17Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed10.011.49.410.29.79.15.13.52.51.6
Puudega inimesed..18.9....12.7..........
MehedPuudega ja puudeta inimesed9.610.79.110.39.89.44.84.02.21.0
Naised10.412.19.810.19.58.85.52.92.82.3
0-19Mehed ja naised9.811.79.810.39.89.15.43.82.91.9
Puudega inimesed..16.9....14.1..........
MehedPuudega ja puudeta inimesed9.511.19.310.49.89.45.14.42.91.2
Naised10.112.210.310.29.88.85.73.32.92.6
18-64Mehed ja naised6.79.99.59.58.66.94.93.93.53.3
Puudega inimesed11.99.812.98.49.14.62.72.92.04.0
Vähenenud töövõimega inimesed..............4.94.65.3
Töövõimekaoga inimesed13.614.915.511.011.77.65.64.24.5..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................4.74.3
Tegevuspiiranguga inimesed9.713.112.711.911.48.86.64.44.24.4
MehedPuudega ja puudeta inimesed7.410.610.110.59.27.95.74.64.64.0
Puudega inimesed14.910.913.18.68.05.7........
Vähenenud töövõimega inimesed..............6.35.76.5
Töövõimekaoga inimesed15.816.716.412.410.810.57.45.0....
Tegevuspiiranguga inimesed12.715.513.712.911.810.97.75.25.45.5
NaisedPuudega ja puudeta inimesed6.09.38.98.77.96.04.13.32.42.6
Puudega inimesed9.68.712.68.310.4..........
Vähenenud töövõimega inimesed..............3.63.60.0
Töövõimekaoga inimesed11.413.114.79.612.54.83.9......
Tegevuspiiranguga inimesed6.810.911.711.011.06.75.53.63.03.3
20-64Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed6.69.79.49.58.56.94.83.83.33.2
Puudega inimesed12.110.013.08.58.84.72.72.82.04.0
Vähenenud töövõimega inimesed..............4.84.75.4
Töövõimekaoga inimesed13.715.115.711.011.67.75.74.14.6..
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................4.74.3
Tegevuspiiranguga inimesed9.813.212.811.711.28.86.64.24.14.4
MehedPuudega ja puudeta inimesed7.310.410.010.59.27.95.64.54.44.0
Puudega inimesed15.111.113.38.87.95.7........
Vähenenud töövõimega inimesed..............6.15.86.6
Töövõimekaoga inimesed15.916.916.512.410.810.67.54.8....
Tegevuspiiranguga inimesed12.915.714.012.611.610.97.74.95.45.6
NaisedPuudega ja puudeta inimesed5.99.18.78.67.85.94.03.22.32.5
Puudega inimesed9.88.912.78.39.9......0.0..
Vähenenud töövõimega inimesed..............3.63.6..
Töövõimekaoga inimesed11.413.114.89.512.34.93.9......
Tegevuspiiranguga inimesed6.810.911.710.810.76.75.43.62.93.2
65 ja vanemadMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed0.91.11.62.22.11.31.30.8....
Tegevuspiiranguga inimesed1.31.21.82.11.91.31.2......
NaisedPuudega ja puudeta inimesed1.21.32.22.72.21.31.1......
Tegevuspiiranguga inimesed1.71.32.42.51.81.3........
Materiaalse ilmajäetuse määr, %KokkuMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..22.321.521.319.415.712.811.711.69.9
Puudega inimesed..27.529.931.129.529.123.123.022.118.6
Vähenenud töövõimega inimesed................23.819.2
Töövõimekaoga inimesed..37.638.840.937.033.229.426.624.518.2
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................19.620.6
Tegevuspiiranguga inimesed..26.928.530.027.824.520.720.620.115.7
MehedPuudega ja puudeta inimesed..22.021.320.418.815.012.610.910.69.7
Puudega inimesed..26.029.829.529.928.224.824.020.819.6
Vähenenud töövõimega inimesed................23.619.6
Töövõimekaoga inimesed..38.139.137.438.331.930.627.023.217.3
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................26.523.1
Tegevuspiiranguga inimesed..26.128.429.226.222.919.719.817.715.3
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..22.521.622.119.916.313.012.512.510.1
Puudega inimesed..28.430.132.129.329.821.922.422.917.9
Vähenenud töövõimega inimesed................23.918.9
Töövõimekaoga inimesed..37.038.544.535.834.428.226.325.719.2
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................18.5
Tegevuspiiranguga inimesed..27.428.630.528.825.621.421.221.816.0
0-17Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..24.623.321.019.515.013.110.510.711.1
Puudega inimesed..34.530.721.131.629.621.515.516.720.8
Tegevuspiiranguga inimesed..34.335.540.3............
MehedPuudega ja puudeta inimesed..26.124.121.019.815.513.610.411.111.5
Puudega inimesed..31.229.421.230.034.026.0..17.120.3
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..23.022.421.019.214.412.610.710.310.7
0-19Mehed ja naised..25.124.321.820.015.113.010.810.911.2
Puudega inimesed..34.232.824.831.130.920.517.916.720.5
Töövõimekaoga inimesed......50.944.042.7........
Tegevuspiiranguga inimesed..40.538.941.634.623.327.024.217.721.3
MehedPuudega ja puudeta inimesed..26.424.621.620.415.613.810.811.311.6
Puudega inimesed..31.433.124.529.934.125.218.517.920.4
Tegevuspiiranguga inimesed......45.838.2..........
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..23.724.022.119.514.712.110.810.410.7
Tegevuspiiranguga inimesed..43.3................
18-64Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..22.922.121.719.615.512.111.410.89.0
Puudega inimesed..35.940.542.339.735.431.431.025.721.7
Vähenenud töövõimega inimesed................23.619.2
Töövõimekaoga inimesed..37.739.141.337.333.329.226.924.218.4
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................19.420.4
Tegevuspiiranguga inimesed..32.334.935.432.927.322.822.820.916.5
MehedPuudega ja puudeta inimesed..22.822.021.119.415.312.510.710.39.0
Puudega inimesed..35.239.438.939.335.032.330.824.821.1
Vähenenud töövõimega inimesed................23.719.7
Töövõimekaoga inimesed..38.639.437.538.632.230.527.323.217.4
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................27.123.0
Tegevuspiiranguga inimesed..33.435.134.431.526.922.122.319.815.6
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..22.922.322.319.715.711.812.111.39.0
Puudega inimesed..36.441.745.740.035.930.431.326.622.3
Vähenenud töövõimega inimesed................23.418.8
Töövõimekaoga inimesed..36.838.745.135.934.328.026.625.219.4
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................18.1
Tegevuspiiranguga inimesed..31.234.736.334.327.623.623.422.017.4
20-64Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..22.621.721.519.415.512.111.310.79.0
Puudega inimesed..35.940.442.139.935.231.730.825.921.8
Vähenenud töövõimega inimesed................23.619.2
Töövõimekaoga inimesed..37.839.141.037.233.029.526.724.318.5
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................19.220.2
Tegevuspiiranguga inimesed..32.034.835.332.827.322.922.721.016.6
MehedPuudega ja puudeta inimesed..22.621.720.919.215.312.310.610.28.9
Puudega inimesed..35.238.838.639.735.032.530.324.721.1
Vähenenud töövõimega inimesed................23.719.6
Töövõimekaoga inimesed..38.839.537.038.532.030.726.923.217.5
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed................27.222.8
Tegevuspiiranguga inimesed..33.234.734.231.226.922.022.119.915.7
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..22.721.822.019.615.711.912.111.39.0
Puudega inimesed..36.541.945.640.235.530.931.327.022.5
Vähenenud töövõimega inimesed................23.518.8
Töövõimekaoga inimesed..36.738.845.035.934.128.426.625.419.4
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................17.9
Tegevuspiiranguga inimesed..30.834.936.334.227.723.723.422.017.4
65 ja vanemadMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..17.316.920.118.517.114.714.115.011.6
Puudega inimesed..21.520.422.220.223.816.817.820.115.2
Tegevuspiiranguga inimesed..20.320.422.821.121.017.918.019.214.4
MehedPuudega ja puudeta inimesed..10.312.315.513.712.411.512.410.910.1
Puudega inimesed..15.714.615.314.516.915.018.017.216.9
Tegevuspiiranguga inimesed..11.814.717.515.815.514.815.314.314.1
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..20.719.122.420.919.416.414.917.112.3
Puudega inimesed..23.822.624.622.327.117.717.821.414.5
Tegevuspiiranguga inimesed..23.922.825.023.523.719.319.321.514.6
Sügava materiaalse ilmajäetuse määr, %KokkuMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..9.08.79.47.56.24.54.74.13.8
Puudega inimesed..12.913.614.813.212.89.710.98.17.6
Vähenenud töövõimega inimesed................9.07.9
Töövõimekaoga inimesed..18.419.823.818.516.513.613.79.46.5
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................9.8
Tegevuspiiranguga inimesed..11.813.214.612.610.78.69.78.36.6
MehedPuudega ja puudeta inimesed..9.38.89.58.16.24.34.63.63.7
Puudega inimesed..14.514.815.515.414.010.112.36.97.7
Vähenenud töövõimega inimesed................8.48.0
Töövõimekaoga inimesed..19.319.422.820.115.714.413.58.77.3
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................9.1
Tegevuspiiranguga inimesed..12.214.215.712.910.58.29.97.16.5
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..8.78.69.37.16.24.74.84.53.8
Puudega inimesed..12.012.914.411.611.99.49.99.07.5
Vähenenud töövõimega inimesed................9.57.7
Töövõimekaoga inimesed..17.520.324.916.817.412.813.910.05.8
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................10.3
Tegevuspiiranguga inimesed..11.512.613.912.410.88.89.59.26.7
0-17Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..10.79.19.27.05.73.94.03.43.5
Puudega inimesed....16.6..17.1..........
MehedPuudega ja puudeta inimesed..11.99.09.68.26.63.23.93.43.7
Naised..9.49.18.85.84.74.74.13.43.3
0-19Mehed ja naised..10.49.89.87.35.63.94.03.43.4
Puudega inimesed....19.515.017.4..........
Tegevuspiiranguga inimesed..19.421.8..............
MehedPuudega ja puudeta inimesed..11.49.510.18.56.73.43.93.43.6
Puudega inimesed....21.6..............
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..9.410.09.46.04.54.54.23.53.2
18-64Mehed ja naised..9.19.310.08.06.34.44.73.73.6
Puudega inimesed..21.221.822.820.419.215.316.29.59.0
Vähenenud töövõimega inimesed................8.88.0
Töövõimekaoga inimesed..18.820.024.118.716.513.413.89.26.6
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................9.9
Tegevuspiiranguga inimesed..15.117.718.816.512.810.212.18.47.1
MehedPuudega ja puudeta inimesed..9.59.710.08.56.44.84.83.73.6
Puudega inimesed..23.021.520.522.120.014.815.78.27.5
Vähenenud töövõimega inimesed................8.68.1
Töövõimekaoga inimesed..19.619.522.920.315.614.213.58.97.4
Tegevuspiiranguga inimesed..16.218.819.116.213.310.211.98.46.5
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..8.88.99.97.66.24.14.73.73.7
Puudega inimesed..19.722.125.318.618.315.916.710.710.4
Vähenenud töövõimega inimesed................9.17.8
Töövõimekaoga inimesed..18.020.525.317.217.312.514.19.55.8
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................10.6
Tegevuspiiranguga inimesed..14.116.718.416.812.310.112.48.57.6
20-64Mehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..9.19.19.88.06.34.54.73.73.7
Puudega inimesed..21.221.522.620.319.315.516.59.69.1
Vähenenud töövõimega inimesed................8.98.0
Töövõimekaoga inimesed..18.819.823.918.616.513.514.09.36.7
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................9.8
Tegevuspiiranguga inimesed..15.017.718.916.512.910.312.38.47.1
MehedPuudega ja puudeta inimesed..9.59.59.98.46.44.84.83.83.6
Puudega inimesed..23.220.719.922.020.014.915.98.37.6
Vähenenud töövõimega inimesed................8.78.1
Töövõimekaoga inimesed..19.819.122.420.015.714.313.69.07.4
Tegevuspiiranguga inimesed..16.018.719.216.113.410.312.08.46.6
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..8.78.69.87.66.34.14.73.73.7
Puudega inimesed..19.622.225.418.618.516.117.010.910.5
Vähenenud töövõimega inimesed................9.27.8
Töövõimekaoga inimesed..17.720.625.517.317.312.714.39.65.9
Puuduva ja osalise töövõimega inimesed..................10.4
Tegevuspiiranguga inimesed..14.016.818.616.912.510.212.68.47.7
65 ja vanemadMehed ja naisedPuudega ja puudeta inimesed..6.65.87.16.36.45.25.46.04.4
Puudega inimesed..8.16.07.96.17.55.67.68.06.7
Tegevuspiiranguga inimesed..7.87.49.07.58.26.56.88.35.8
MehedPuudega ja puudeta inimesed..3.73.05.95.84.43.24.93.34.1
Puudega inimesed..............10.0....
Tegevuspiiranguga inimesed....4.18.16.55.24.06.44.96.0
NaisedPuudega ja puudeta inimesed..8.07.17.76.67.56.35.67.44.6
Puudega inimesed..8.76.97.86.58.85.86.58.55.9
Tegevuspiiranguga inimesed..9.38.99.47.99.67.67.09.85.8
Andmed on võetud 09. aug 2020 17:47 UTC (GMT). Allikas: Statistika andmebaas

Info

Info kuvamiseks klõpsa ikoonil "i"

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.