Year201120132015
Age groupRegion/ ethnic nationality /education/ health status
50-54Whole Estonia27.7775627.7775628.93755
Northen Estonia21.1011221.1011221.02345
Western Estonia28.4115328.4115331.00348
Central Estonia26.2838626.2838634.26647
North-Eastern Estonia32.1312732.1312741.31141
Southern Estonia34.0423634.0423631.54608
Estonians28.5443128.5443128.66001
Non-Estonians26.5984526.5984530.63702
Below upper secondary education27.9640727.96407..
Upper secondary education29.0661229.0661231.15007
Tertiary education24.5601524.5601524.88613
Good health12.6586812.6586813.13696
Bad health42.9322442.9322447.67046
Daily activities are limited48.741248.741250.84661
Daily activities are not limited12.988212.988215.01972
55-59Whole Estonia32.9361432.9361440.93237
Northen Estonia24.2195824.2195835.27819
Western Estonia30.0385130.0385142.92928
Central Estonia32.1302632.1302632.03548
North-Eastern Estonia41.439441.439452.37014
Southern Estonia41.9066341.9066343.53531
Estonians31.8799631.8799637.71036
Non-Estonians36.1586736.1586747.46779
Below upper secondary education37.9798937.9798942.19226
Upper secondary education34.5353934.5353941.72033
Tertiary education25.419325.419337.71253
Good health14.245614.245616.69244
Bad health43.7541743.7541755.72054
Daily activities are limited52.5389852.5389861.77311
Daily activities are not limited13.7620513.7620519.52718
60-64Whole Estonia33.3879733.3879737.96201
Northen Estonia30.1921630.1921633.94657
Western Estonia25.5620725.5620732.67224
Central Estonia26.7740426.7740437.88276
North-Eastern Estonia40.435240.435240.81635
Southern Estonia41.9888241.9888245.66873
Estonians31.9255931.9255934.96149
Non-Estonians36.2523836.2523846.74441
Below upper secondary education31.6356931.6356936.56557
Upper secondary education35.5942835.5942839.68089
Tertiary education29.5946729.5946735.61168
Good health13.0297613.0297619.63556
Bad health43.0289143.0289148.48459
Daily activities are limited46.8423546.8423553.33499
Daily activities are not limited18.4612618.4612620.35645
65-69Whole Estonia36.5404936.5404946.51559
Northen Estonia33.8580433.8580445.67179
Western Estonia40.0123140.0123139.48378
Central Estonia29.601329.601345.18715
North-Eastern Estonia38.3313238.3313246.64845
Southern Estonia41.0089741.0089752.70351
Estonians36.0263636.0263643.53603
Non-Estonians38.5440538.5440555.50149
Below upper secondary education39.6499239.6499247.92452
Upper secondary education38.0205238.0205247.93128
Tertiary education28.4574628.4574642.92328
Good health21.4322721.4322722.40027
Bad health42.8421442.8421455.36862
Daily activities are limited46.8246446.8246460.08647
Daily activities are not limited22.2727722.2727724.62793
70-74Whole Estonia40.5833440.5833446.6928
Northen Estonia35.8519235.8519243.22418
Western Estonia34.6491334.6491346.09924
Central Estonia40.8181240.8181239.47149
North-Eastern Estonia45.6888945.6888961.94204
Southern Estonia47.0727847.0727849.56884
Estonians39.2325339.2325345.69424
Non-Estonians43.4402443.4402451.67265
Below upper secondary education42.4757142.4757153.80437
Upper secondary education39.1470839.1470844.32615
Tertiary education40.1746240.1746243.13121
Good health22.8450622.8450627.18431
Bad health45.3969245.3969251.82708
Daily activities are limited50.7839950.7839957.72666
Daily activities are not limited22.7388822.7388827.56463
75-79Whole Estonia49.86349.86351.27491
Northen Estonia44.4008544.4008550.08053
Western Estonia52.4824752.4824747.0727
Central Estonia40.6346740.6346745.89162
North-Eastern Estonia57.1209257.1209256.16225
Southern Estonia55.1727455.1727454.95877
Estonians48.7497848.7497851.00196
Non-Estonians53.2597553.2597551.52328
Below upper secondary education51.1944951.1944947.03445
Upper secondary education51.6937151.6937153.37708
Tertiary education42.9976342.9976353.36097
Good health28.6521928.6521926.12702
Bad health52.8856952.8856955.28754
Daily activities are limited56.6910156.6910159.66949
Daily activities are not limited29.7196129.7196128.92846
80-84Whole Estonia41.265541.265554.65966
Northen Estonia38.0225538.0225551.12462
Western Estonia39.023139.023151.35509
Central Estonia34.3461334.3461352.3951
North-Eastern Estonia42.9966542.9966559.63389
Southern Estonia48.9883348.9883359.52072
Estonians41.6765641.6765652.306
Non-Estonians40.417340.417357.35045
Below upper secondary education36.9659436.9659452.20315
Upper secondary education44.7001944.7001955.70662
Tertiary education50.9293450.9293453.77211
Bad health43.0412143.0412154.6587
Daily activities are limited45.5660145.5660157.07561
Daily activities are not limited23.1729723.1729732.76658
50 and olderWhole Estonia35.8774235.8774241.07617
Northen Estonia30.8915430.8915436.37821
Western Estonia33.5047133.5047139.63008
Central Estonia32.1148832.1148839.13072
North-Eastern Estonia41.2593341.2593348.82811
Southern Estonia42.6052142.6052145.13688
Estonians35.2926335.2926339.81737
Non-Estonians37.4882737.4882745.44877
Below upper secondary education38.9104638.9104646.12264
Upper secondary education36.0952436.0952441.98393
Tertiary education31.1079831.1079835.93106
Good health16.1717716.1717717.90224
Bad health44.2809344.2809352.12761
Daily activities are limited48.9828448.9828456.36237
Daily activities are not limited17.9689317.9689320.39876
55 and olderWhole Estonia37.5885137.5885145.16239
Northen Estonia32.9418832.9418842.63348
Western Estonia34.56934.56941.71225
Central Estonia33.2842433.2842440.89682
North-Eastern Estonia43.083243.083250.85306
Southern Estonia44.5576744.5576749.65223
Estonians36.6460336.6460343.07496
Non-Estonians40.0935440.0935450.80799
Below upper secondary education39.7294639.7294646.43252
Upper secondary education38.1250538.1250545.48091
Tertiary education32.8421132.8421142.77156
Good health17.6221917.6221921.18532
Bad health44.4724844.4724852.97965
Daily activities are limited49.0173749.0173757.41581
Daily activities are not limited19.5605519.5605523.26509
65 and olderWhole Estonia40.8384340.8384348.44256
Northen Estonia37.1555437.1555446.9953
Western Estonia39.8919439.8919444.25535
Central Estonia35.9660635.9660644.05187
North-Eastern Estonia44.704244.704253.21246
Southern Estonia46.2888346.2888352.55895
Estonians40.0085340.0085346.8603
Non-Estonians43.1899343.1899353.23576
Below upper secondary education41.5116241.5116248.33072
Upper secondary education41.4073141.4073149.31152
Tertiary education38.085238.085247.06071
Good health22.8017822.8017825.07521
Bad health45.0948945.0948953.38332
Daily activities are limited48.5416848.5416857.39973
Daily activities are not limited23.8982423.8982426.52458
75 and olderWhole Estonia43.6927643.6927650.43957
Northen Estonia40.0514240.0514249.49715
Western Estonia43.0676543.0676546.18893
Central Estonia38.3186538.3186546.014
North-Eastern Estonia46.813746.813754.61345
Southern Estonia49.1670749.1670753.88395
Estonians43.2107743.2107749.44965
Non-Estonians45.1096245.1096252.39837
Below upper secondary education41.7774241.7774246.8193
Upper secondary education46.7393846.7393853.68012
Tertiary education44.5864444.5864452.20039
Good health24.975324.975327.27956
Bad health46.0579646.0579653.00896
Daily activities are limited48.2289548.2289555.98232
Daily activities are not limited27.0574527.0574527.83612
80 and olderWhole Estonia38.0642838.0642849.67762
Northen Estonia35.7837235.7837248.95217
Western Estonia34.8705534.8705545.45421
Central Estonia36.4643836.4643846.13454
North-Eastern Estonia38.2068238.2068252.76397
Southern Estonia43.4634443.4634453.05748
Estonians38.1046238.1046248.11367
Non-Estonians37.7780337.7780353.31971
Below upper secondary education34.3476334.3476346.69774
Upper secondary education41.9302241.9302254.06185
Tertiary education46.7616246.7616250.4135
Bad health40.011140.011151.08505
Daily activities are limited41.2254941.2254953.1739
Daily activities are not limited23.6122223.6122225.84585
85 and olderWhole Estonia31.2624531.2624541.75295
Northen Estonia29.9293629.9293644.99449
Southern Estonia....43.76904
Estonians30.9472430.9472441.56161
Non-Estonians....46.37058
Below upper secondary education29.6842729.6842739.60629
Upper secondary education....50.71007
Bad health33.5621233.5621245.14954
Daily activities are limited32.430432.430447.02834
Data extracted on 19 nov 2018 17:21 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.