Year200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
CountyExtent of limitation
Whole countryVery much restricted12.712.911.011.19.97.67.88.59.89.39.810.38.810.112.4
To some extent restricted20.624.423.022.320.820.822.422.622.723.524.324.723.524.325.2
Not at all restricted64.562.766.066.669.371.669.868.967.567.265.965.067.765.662.4
Harju countyVery much restricted8.510.88.29.76.35.35.56.47.97.18.68.78.09.29.6
To some extent restricted16.722.117.916.416.317.520.119.919.820.520.120.618.419.020.9
Not at all restricted74.067.273.973.977.477.274.473.772.372.471.370.773.671.869.5
..TallinnVery much restricted8.210.58.010.55.95.35.56.58.07.48.69.49.09.38.9
To some extent restricted16.419.717.914.516.819.222.321.621.522.422.222.919.419.620.0
Not at all restricted74.569.874.275.077.375.572.271.970.570.269.267.771.671.171.1
Hiiu countyVery much restricted9.65.610.69.98.89.915.916.911.415.49.67.69.18.09.8
To some extent restricted24.328.020.916.919.228.229.432.033.928.325.924.924.422.027.1
Not at all restricted66.266.468.573.272.061.954.751.154.756.364.567.566.570.063.1
Ida-Viru countyVery much restricted13.312.911.49.512.98.39.711.311.713.211.811.29.510.814.9
To some extent restricted23.724.722.921.421.923.224.124.525.728.431.336.035.235.833.0
Not at all restricted56.562.465.769.165.268.566.264.262.658.456.952.855.353.452.1
Jõgeva countyVery much restricted16.311.914.010.59.512.58.811.08.89.016.913.013.112.514.3
To some extent restricted20.030.125.626.624.422.234.734.034.028.726.431.730.729.035.7
Not at all restricted63.758.060.462.966.165.356.555.057.262.356.755.356.258.550.0
Järva countyVery much restricted13.510.49.09.67.86.27.55.05.94.59.911.38.69.210.6
To some extent restricted24.623.526.624.819.420.716.919.721.320.926.328.721.923.126.4
Not at all restricted59.966.164.465.672.873.175.675.372.874.663.860.069.567.763.0
Lääne countyVery much restricted17.618.712.512.34.97.16.6......7.68.07.811.113.6
To some extent restricted27.433.730.026.520.520.422.314.014.013.719.115.816.817.925.5
Not at all restricted54.847.557.561.274.672.571.181.382.083.173.376.275.471.060.9
Lääne-Viru countyVery much restricted11.611.613.014.116.29.07.55.47.86.15.47.86.69.510.5
To some extent restricted25.028.928.530.719.017.418.824.224.825.521.524.621.423.527.9
Not at all restricted61.159.458.555.264.873.673.770.467.468.473.167.672.067.061.6
Põlva countyVery much restricted28.720.117.018.821.012.511.517.216.813.811.715.114.212.119.2
To some extent restricted25.044.946.045.143.045.445.539.640.038.138.040.836.744.437.1
Not at all restricted45.034.937.036.136.042.143.043.243.248.150.344.149.143.543.7
Pärnu countyVery much restricted13.011.913.69.510.47.79.37.910.09.55.110.36.88.212.5
To some extent restricted22.124.326.628.923.922.517.521.818.218.526.925.827.428.722.9
Not at all restricted62.963.759.861.665.769.873.270.371.872.068.063.965.863.164.6
Rapla countyVery much restricted10.212.48.69.49.18.38.49.412.79.910.211.98.611.613.8
To some extent restricted21.318.823.220.416.513.315.615.414.916.420.320.820.722.221.6
Not at all restricted63.468.868.270.274.478.476.075.272.473.769.567.370.766.264.6
Saare countyVery much restricted14.08.99.69.911.19.76.86.46.75.110.711.05.58.010.5
To some extent restricted25.228.629.124.722.521.323.228.027.626.332.133.224.724.323.3
Not at all restricted60.262.561.365.466.469.070.065.665.768.657.255.869.867.766.2
Tartu countyVery much restricted18.716.712.215.311.59.19.08.611.011.511.011.38.611.216.4
To some extent restricted23.322.622.724.023.620.122.121.921.723.924.020.722.025.027.9
Not at all restricted54.460.765.060.764.970.868.969.567.364.665.068.069.463.855.7
Valga countyVery much restricted18.620.618.514.317.214.011.916.514.615.417.718.916.214.823.6
To some extent restricted17.922.421.127.322.825.823.522.125.924.625.125.927.126.423.2
Not at all restricted60.357.060.458.460.060.264.661.459.560.057.255.256.758.853.2
Viljandi countyVery much restricted14.014.817.011.711.28.010.110.513.910.514.312.813.813.315.4
To some extent restricted22.428.430.726.225.225.026.425.728.929.532.227.328.030.128.4
Not at all restricted62.856.852.262.163.667.063.563.857.260.053.559.958.256.656.2
Võru countyVery much restricted22.120.515.415.715.812.811.916.918.016.311.913.713.410.816.5
To some extent restricted20.024.633.237.036.933.336.133.031.433.437.133.337.035.437.9
Not at all restricted56.355.051.447.347.353.952.050.150.650.351.053.049.653.845.6
Data extracted on 20 nov 2018 15:17 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.