Year200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
CountyHealth status
Whole countryVery good or good50.054.053.453.355.854.155.053.854.655.054.954.355.755.053.5
Neither good nor bad34.929.931.532.030.032.831.131.029.930.029.731.030.831.332.2
Bad or very bad15.016.115.014.714.213.113.915.215.515.015.414.713.513.714.3
Harju countyVery good or good58.161.661.660.265.460.262.257.561.660.461.162.163.563.161.5
Neither good nor bad32.626.328.228.525.330.727.130.226.829.327.327.526.526.628.3
Bad or very bad9.412.010.211.39.39.110.712.311.610.311.610.410.010.310.2
..TallinnVery good or good58.262.761.260.965.959.660.555.060.658.958.558.861.261.560.3
Neither good nor bad32.925.228.828.025.431.028.431.927.630.929.630.128.427.729.4
Bad or very bad8.812.110.011.18.79.411.113.111.810.211.911.110.410.810.3
Hiiu countyVery good or good57.768.165.267.867.252.251.552.255.462.262.161.256.757.156.8
Neither good nor bad29.620.821.718.221.832.427.427.121.721.425.325.631.126.930.1
Bad or very bad12.711.113.114.011.015.421.120.722.916.412.613.212.216.013.1
Ida-Viru countyVery good or good37.138.739.240.536.342.637.037.636.638.233.731.127.428.529.5
Neither good nor bad47.042.841.443.043.840.344.341.341.538.642.345.048.450.346.5
Bad or very bad15.918.519.416.519.917.118.721.121.923.224.023.924.221.224.0
Jõgeva countyVery good or good48.956.851.149.652.053.353.145.446.651.848.448.152.347.045.4
Neither good nor bad33.828.431.634.132.830.430.732.332.032.431.432.434.035.338.2
Bad or very bad17.214.817.216.315.216.316.222.321.415.820.219.513.717.716.4
Järva countyVery good or good50.860.255.756.861.554.660.663.459.662.157.148.253.151.752.7
Neither good nor bad32.026.933.833.930.336.732.727.630.729.828.836.134.933.535.8
Bad or very bad17.212.910.59.38.28.76.79.09.78.114.115.712.014.811.5
Lääne countyVery good or good50.952.257.366.566.260.059.965.659.366.865.860.363.163.662.4
Neither good nor bad31.527.730.822.423.526.724.623.730.722.718.726.624.725.124.8
Bad or very bad17.620.112.011.110.313.315.510.710.010.515.513.112.211.312.8
Lääne-Viru countyVery good or good38.546.147.948.850.154.660.457.050.655.659.355.558.355.552.6
Neither good nor bad50.838.635.432.032.831.024.129.733.332.430.632.830.433.935.0
Bad or very bad10.615.216.719.217.114.415.513.316.112.010.111.711.310.612.4
Põlva countyVery good or good35.931.432.633.235.835.530.533.533.836.541.541.640.436.941.0
Neither good nor bad36.436.638.938.135.434.135.932.835.532.832.332.332.839.934.3
Bad or very bad27.731.928.528.728.830.433.633.730.730.726.226.126.823.224.7
Pärnu countyVery good or good51.457.653.654.257.649.657.056.155.358.456.452.754.356.053.0
Neither good nor bad28.825.928.431.827.036.233.134.933.127.129.732.832.031.733.7
Bad or very bad19.916.517.914.015.414.29.99.011.614.513.914.513.712.313.3
Rapla countyVery good or good51.958.262.359.062.565.062.763.562.461.064.159.660.752.454.9
Neither good nor bad31.926.723.426.926.023.023.822.924.823.124.224.927.229.430.0
Bad or very bad16.215.114.314.111.512.013.513.612.815.911.715.512.118.215.1
Saare countyVery good or good46.050.148.248.456.260.559.558.858.158.354.850.455.856.760.3
Neither good nor bad41.036.238.841.033.230.033.228.929.030.532.736.634.329.627.1
Bad or very bad13.013.713.110.610.69.57.312.312.911.212.513.09.913.712.6
Tartu countyVery good or good48.951.851.450.553.353.251.658.057.456.256.558.762.360.953.6
Neither good nor bad28.226.929.630.028.232.132.125.023.524.524.724.224.624.128.0
Bad or very bad22.921.319.019.518.514.716.317.019.119.318.817.113.115.018.4
Valga countyVery good or good43.450.747.248.245.445.050.545.347.645.844.943.344.342.337.5
Neither good nor bad33.825.432.028.733.335.631.532.530.532.633.832.834.135.436.8
Bad or very bad22.823.820.823.121.319.418.022.221.921.621.323.921.622.325.7
Viljandi countyVery good or good46.348.646.550.550.546.550.652.747.248.246.246.149.840.946.7
Neither good nor bad35.238.535.434.534.137.633.131.336.036.735.838.635.141.240.5
Bad or very bad18.512.918.115.015.415.916.316.016.815.118.015.315.117.912.8
Võru countyVery good or good41.049.944.843.039.549.852.954.253.054.848.248.950.551.944.1
Neither good nor bad30.016.930.735.533.329.328.023.723.722.829.832.033.635.436.4
Bad or very bad29.133.224.421.527.220.919.122.123.322.422.019.115.912.719.5
Data extracted on 21 nov 2018 04:44 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.