Year200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Place of residenceExtent of limitation
Whole countryVery much restricted12.712.911.011.19.97.67.88.59.89.39.810.38.910.112.4
To some extent restricted20.624.423.022.320.820.822.422.622.723.524.324.723.524.325.2
Not at all restricted64.562.766.066.669.371.669.868.967.567.265.965.067.665.662.4
Northern EstoniaVery much restricted8.510.88.29.76.35.35.56.47.97.18.68.78.09.29.6
To some extent restricted16.722.117.916.416.317.520.119.919.820.520.120.518.419.020.9
Not at all restricted74.067.273.973.977.477.274.473.772.372.471.370.873.671.869.5
Central EstoniaVery much restricted11.711.510.811.712.28.17.86.38.66.67.89.87.69.911.4
To some extent restricted23.924.926.626.518.517.217.420.721.221.922.424.621.323.125.8
Not at all restricted61.463.662.661.869.374.774.873.070.271.569.865.671.167.062.8
North-Eastern EstoniaVery much restricted13.312.911.49.512.98.39.811.311.713.211.811.29.510.814.9
To some extent restricted23.724.722.921.421.923.224.124.525.728.431.336.035.235.833.0
Not at all restricted56.562.465.769.165.268.566.164.262.658.456.952.855.353.452.1
Western EstoniaVery much restricted13.812.012.410.19.58.28.87.68.47.87.19.96.88.612.0
To some extent restricted23.827.127.426.822.722.320.222.420.620.126.725.724.825.523.7
Not at all restricted61.260.960.363.167.869.571.070.071.072.166.264.468.465.964.3
Southern EstoniaVery much restricted19.017.014.614.513.110.510.011.712.912.212.813.011.612.116.9
To some extent restricted22.126.627.428.327.125.427.926.727.327.828.326.327.228.930.2
Not at all restricted56.756.458.057.259.864.162.161.659.860.058.960.761.259.052.9
Urban settlementVery much restricted11.312.110.110.49.16.97.58.49.59.49.510.49.010.2..
To some extent restricted19.722.321.220.119.420.121.821.922.023.324.224.723.523.3..
Not at all restricted66.665.668.769.571.573.070.769.768.567.366.364.967.566.5..
Rural settlementVery much restricted16.014.613.012.911.89.38.58.810.38.910.310.08.69.7..
To some extent restricted22.629.527.227.723.822.523.724.124.524.124.724.823.426.7..
Not at all restricted59.655.959.859.464.468.267.867.165.267.065.065.268.063.6..
Data extracted on 20 nov 2018 15:16 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.