Reference period200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Place of residenceExtent of limitation
Whole countryVery much restricted12.712.911.011.19.97.67.88.59.89.39.810.38.910.112.4
To some extent restricted20.624.423.022.320.820.822.422.622.723.524.324.723.524.325.2
Not at all restricted64.562.766.066.669.371.669.868.967.567.265.965.067.665.662.4
Northern EstoniaVery much restricted8.510.88.29.76.35.35.56.47.97.18.68.78.09.29.6
To some extent restricted16.722.117.916.416.317.520.119.919.820.520.120.518.419.020.9
Not at all restricted74.067.273.973.977.477.274.473.772.372.471.370.873.671.869.5
Central EstoniaVery much restricted11.711.510.811.712.28.17.86.38.66.67.89.87.69.911.4
To some extent restricted23.924.926.626.518.517.217.420.721.221.922.424.621.323.125.8
Not at all restricted61.463.662.661.869.374.774.873.070.271.569.865.671.167.062.8
North-Eastern EstoniaVery much restricted13.312.911.49.512.98.39.811.311.713.211.811.29.510.814.9
To some extent restricted23.724.722.921.421.923.224.124.525.728.431.336.035.235.833.0
Not at all restricted56.562.465.769.165.268.566.164.262.658.456.952.855.353.452.1
Western EstoniaVery much restricted13.812.012.410.19.58.28.87.68.47.87.19.96.88.612.0
To some extent restricted23.827.127.426.822.722.320.222.420.620.126.725.724.825.523.7
Not at all restricted61.260.960.363.167.869.571.070.071.072.166.264.468.465.964.3
Southern EstoniaVery much restricted19.017.014.614.513.110.510.011.712.912.212.813.011.612.116.9
To some extent restricted22.126.627.428.327.125.427.926.727.327.828.326.327.228.930.2
Not at all restricted56.756.458.057.259.864.162.161.659.860.058.960.761.259.052.9
Urban settlementVery much restricted11.312.110.110.49.16.97.58.49.59.49.510.49.010.2..
To some extent restricted19.722.321.220.119.420.121.821.922.023.324.224.723.523.3..
Not at all restricted66.665.668.769.571.573.070.769.768.567.366.364.967.566.5..
Rural settlementVery much restricted16.014.613.012.911.89.38.58.810.38.910.310.08.69.7..
To some extent restricted22.629.527.227.723.822.523.724.124.524.124.724.823.426.7..
Not at all restricted59.655.959.859.464.468.267.867.165.267.065.065.268.063.6..
City and town settlement regionVery much restricted............................11.1
To some extent restricted............................23.8
Not at all restricted............................65.1
Rural settlement regionVery much restricted............................15.1
To some extent restricted............................28.3
Not at all restricted............................56.6
Data extracted on 17 juuli 2019 09:49 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.