Year200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Socio-economic statusExtent of limitation
TotalVery much restricted12.712.911.011.19.97.67.88.59.89.39.810.38.910.112.4
To some extent restricted20.624.423.022.320.820.822.422.622.723.524.324.723.524.325.2
Not at all restricted64.562.766.066.669.371.669.868.967.567.265.965.067.665.662.4
EmployedVery much restricted2.62.51.71.31.21.71.51.62.32.72.72.72.53.14.1
To some extent restricted17.021.617.817.513.712.914.414.415.215.416.617.715.717.520.2
Not at all restricted78.875.880.581.285.185.484.184.082.581.980.779.681.879.475.7
UnemployedVery much restricted..7.15.1......2.52.83.22.85.0..3.45.69.1
To some extent restricted19.524.221.123.721.716.416.622.417.423.320.922.723.622.828.8
Not at all restricted71.368.773.871.273.681.780.974.879.473.974.173.273.071.662.1
RetiredVery much restricted34.537.833.936.232.122.623.023.825.923.824.627.124.326.331.0
To some extent restricted34.239.241.839.344.144.945.445.343.845.445.145.844.044.140.9
Not at all restricted27.723.124.324.523.832.531.630.930.330.830.327.131.729.628.1
Other not employedVery much restricted17.817.015.616.213.09.69.612.514.112.813.815.411.313.418.5
To some extent restricted13.916.819.819.717.016.819.318.820.320.221.918.921.820.120.1
Not at all restricted66.566.264.664.170.073.671.168.765.667.064.365.766.966.561.4
Data extracted on 20 nov 2018 16:28 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.