Year200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Socio-economic statusHealth status
TotalVery good or good50.054.053.453.355.854.155.053.854.655.054.954.355.755.053.4
Neither good nor bad34.929.931.532.030.032.831.131.029.930.029.731.030.831.332.3
Bad or very bad15.016.115.014.714.213.113.915.215.515.015.414.713.513.714.3
EmployedVery good or good61.766.266.065.469.265.468.567.068.369.069.868.470.070.467.0
Neither good nor bad34.529.230.231.027.931.328.028.727.627.225.627.626.525.828.7
Bad or very bad3.84.63.93.62.93.33.54.34.13.84.64.03.53.84.3
UnemployedVery good or good50.152.649.346.148.762.260.355.861.356.458.257.556.355.353.0
Neither good nor bad42.138.540.443.939.632.334.135.731.634.333.436.132.937.333.2
Bad or very bad7.78.910.210.011.75.55.68.57.19.38.46.410.87.413.8
RetiredVery good or good12.512.911.711.911.012.514.013.114.114.014.714.215.014.914.8
Neither good nor bad45.740.845.745.245.749.946.846.845.546.447.046.348.349.447.6
Bad or very bad41.846.342.642.943.337.639.240.140.439.638.339.536.735.737.6
Other not employedVery good or good64.263.659.559.464.067.766.364.863.564.661.262.363.663.159.0
Neither good nor bad18.718.020.320.318.416.717.315.515.616.017.817.719.119.921.4
Bad or very bad17.118.420.220.317.615.616.419.720.919.421.020.017.317.019.6
Data extracted on 21 nov 2018 00:13 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.