Reference period19901991199219931994
County
Whole country2 614.82 664.52 155.72 115.22 068.6
Harju county1 155.7..849.0728.6848.9
..Tallinn1 014.7..742.3638.8753.7
Hiiu county8.2..11.215.716.5
Ida-Viru county294.8..250.6260.0245.1
Jõgeva county74.4..46.049.752.0
Järva county62.1..53.756.255.2
Lääne county48.0..39.543.443.3
Lääne-Viru county102.3..73.675.291.3
Põlva county60.1..50.445.845.3
Pärnu county129.0..115.6116.5110.2
Rapla county45.5..39.632.740.0
Saare county53.6..45.546.553.9
Tartu county327.4..265.9249.8252.2
Valga county72.4..63.161.063.7
Viljandi county104.9..86.787.191.2
Võru county76.4..67.070.359.8
Data extracted on 17 nov 2019 12:43 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.