Year20082009201020112012201320142015
Source of incomeSex
Disposable income totalMales and females420.0394.2380.4414.5476.1510.9555.7597.8
Males428.4401.0383.5423.8483.2519.5562.0610.3
Females412.8388.5377.8406.5469.9503.4550.1586.8
Income from wage labourMales and females303.3265.0257.6286.7329.1356.5392.8427.5
Males319.4279.7269.8304.5345.5374.1411.4453.0
Females289.5252.4247.2271.6315.0341.1376.5405.0
Income from self-employmentMales and females7.07.17.39.310.710.313.19.9
Males7.88.48.611.912.312.013.210.1
Females6.35.96.17.19.38.913.19.7
Income from propertyMales and females4.63.62.42.26.45.57.26.0
Males5.34.12.22.05.86.47.57.6
Females3.93.22.62.36.84.76.94.6
TransfersMales and females92.5103.7101.5104.5112.5122.8123.9137.6
Males82.392.790.192.5100.8109.9109.6120.8
Females101.1113.0111.3114.7122.6134.1136.4152.3
..pensionMales and females68.872.974.477.185.291.394.699.5
Males58.061.062.765.372.777.478.982.3
Females78.083.084.387.295.8103.4108.5114.6
..child benefitMales and females6.16.36.15.86.76.86.411.4
Males6.36.66.25.96.96.86.511.5
Females5.96.16.05.76.56.76.311.3
Other incomeMales and females5.26.34.84.16.43.86.34.0
Males5.46.74.94.36.73.96.74.0
Females5.06.14.63.96.23.76.13.9
Non-monetary incomeMales and females7.58.66.97.611.012.012.412.9
Males8.09.47.98.612.113.213.714.7
Females7.07.96.06.710.110.911.311.3
Data extracted on 20 okt 2018 12:24 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.