Reference period2008200920102011201220132014201520162017
Source of incomeSex
Disposable income totalMales and females420.0394.2380.4414.5476.1510.9555.7585.6619.9671.3
Males428.4401.0383.5423.8483.2519.5562.0598.4628.3677.6
Females412.8388.5377.8406.5469.9503.4550.1574.4612.6665.8
Income from wage labourMales and females303.3265.0257.6286.7329.1356.5392.8415.1436.8487.1
Males319.4279.7269.8304.5345.5374.1411.4441.3459.5508.3
Females289.5252.4247.2271.6315.0341.1376.5392.0416.7468.4
Income from self-employmentMales and females7.07.17.39.310.710.313.19.27.64.5
Males7.88.48.611.912.312.013.210.18.55.0
Females6.35.96.17.19.38.913.18.46.94.1
Income from propertyMales and females4.63.62.42.26.45.57.26.27.77.9
Males5.34.12.22.05.86.47.56.68.28.2
Females3.93.22.62.36.84.76.95.87.27.6
TransfersMales and females92.5103.7101.5104.5112.5122.8123.9137.7152.8153.4
Males82.392.790.192.5100.8109.9109.6120.9135.5136.2
Females101.1113.0111.3114.7122.6134.1136.4152.5168.0168.7
..pensionMales and females68.872.974.477.185.291.394.699.7105.4105.6
Males58.061.062.765.372.777.478.982.687.888.5
Females78.083.084.387.295.8103.4108.5114.8121.0120.8
..child benefitMales and females6.16.36.15.86.76.86.412.213.015.5
Males6.36.66.25.96.96.86.512.413.216.0
Females5.96.16.05.76.56.76.312.112.915.1
Other incomeMales and females5.26.34.84.16.43.86.33.94.36.1
Males5.46.74.94.36.73.96.74.04.46.3
Females5.06.14.63.96.23.76.13.94.25.9
Non-monetary incomeMales and females7.58.66.97.611.012.012.413.510.812.3
Males8.09.47.98.612.113.213.715.312.213.6
Females7.07.96.06.710.110.911.311.99.611.1
Data extracted on 24 apr 2019 05:49 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.