Reference period20082009201020112012201320142015201620172018
Source of incomeSex
Disposable income totalMales and females420.0394.2380.4414.5476.1510.9555.7585.6619.9680.8752.5
Males428.4401.0383.5423.8483.2519.5562.0598.4628.3686.8763.1
Females412.8388.5377.8406.5469.9503.4550.1574.4612.6675.5743.1
Income from wage labourMales and females303.3265.0257.6286.7329.1356.5392.8415.1436.8486.7526.2
Males319.4279.7269.8304.5345.5374.1411.4441.3459.5507.8550.8
Females289.5252.4247.2271.6315.0341.1376.5392.0416.7468.0504.2
Income from self-employmentMales and females7.07.17.39.310.710.313.19.27.67.88.6
Males7.88.48.611.912.312.013.210.18.58.39.8
Females6.35.96.17.19.38.913.18.46.97.27.5
Income from propertyMales and females4.63.62.42.26.45.57.26.27.77.924.3
Males5.34.12.22.05.86.47.56.68.28.126.5
Females3.93.22.62.36.84.76.95.87.27.622.4
TransfersMales and females92.5103.7101.5104.5112.5122.8123.9137.7152.8160.0167.8
Males82.392.790.192.5100.8109.9109.6120.9135.5142.5148.4
Females101.1113.0111.3114.7122.6134.1136.4152.5168.0175.5185.1
..pensionMales and females68.872.974.477.185.291.394.699.7105.4110.2117.9
Males58.061.062.765.372.777.478.982.687.892.898.1
Females78.083.084.387.295.8103.4108.5114.8121.0125.7135.5
..child benefitMales and females6.16.36.15.86.76.86.412.213.015.516.6
Males6.36.66.25.96.96.86.512.413.216.017.0
Females5.96.16.05.76.56.76.312.112.915.116.3
Other incomeMales and females5.26.34.84.16.43.86.33.94.36.112.2
Males5.46.74.94.36.73.96.74.04.46.312.7
Females5.06.14.63.96.23.76.13.94.25.911.7
Non-monetary incomeMales and females7.58.66.97.611.012.012.413.510.812.313.5
Males8.09.47.98.612.113.213.715.312.213.614.9
Females7.07.96.06.710.110.911.311.99.611.212.2
Data extracted on 12 juuli 2020 11:50 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.