Reference period200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020
County
Whole country15818815813295177480572294179172150141146156122161225
Harju county7897796646902753471791081099189869078109134
Hiiu county231200133011101001
Ida-Viru county161114113112632167599376711
Jõgeva county315646421210100012
Järva county523234955342160421
Lääne county362433413010120120
Lääne-Viru county9128359222410661346125
Põlva county234421452213330111
Pärnu county1320119410323520105871155512
Rapla county7353471184246722033
Saare county4521375136561011221
Tartu county91013141016615826272217151619101116
Valga county2532385153114241012
Viljandi county457232121411444221242
Võru county1513239105223023012
County unknown0000000000000420121032
Data extracted on 28 sept 2021 22:18 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.