Reference period20032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
County
Whole country15818815813295177480572294179172150141146156122161
Harju county7897796646902753471791081099189869078109
Hiiu county23120013301110100
Ida-Viru county1611141131126321675993767
Jõgeva county31564642121010001
Järva county52323495534216042
Lääne county36243341301012012
Lääne-Viru county912835922241066134612
Põlva county23442145221333011
Pärnu county13201194103235201058711555
Rapla county735347118424672203
Saare county452137513656101122
Tartu county910131410166158262722171516191011
Valga county253238515311424101
Viljandi county45723212141144422124
Võru county151323910522302301
County unknown00000000000004201210
Data extracted on 01 okt 2020 05:04 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.