Reference period2003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
County
Whole country15818815813295177480572294179172150141146156122
Harju county7897796646902753471791081099189869078
Hiiu county2312001330111010
Ida-Viru county161114113112632167599376
Jõgeva county3156464212101000
Järva county5232349553421604
Lääne county3624334130101201
Lääne-Viru county91283592224106613461
Põlva county2344214522133301
Pärnu county1320119410323520105871155
Rapla county73534711842467220
Saare county45213751365610112
Tartu county9101314101661582627221715161910
Valga county25323851531142410
Viljandi county4572321214114442212
Võru county15132391052230230
County unknown000000000000042012
Data extracted on 25 mai 2019 15:16 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.