Reference period2003200420052006200720082009
Age groupSexMonth
15-24Males and femalesJanuary - December178203136100196258928
January924993394
February161230423116
March15712784140
April1936141466249
May12171131726152
June321301122105
July27547341338
August62618651534
September1035142218190
October41722933280
November20120114560
December37261212930
MalesJanuary - December113118664873157549
January513483266
February811403784
March1143320102
April14269022108
May7103161691
June3150091763
July1724313523
August6161160812
September6153158120
October2129313180
November10302750
December241677650
FemalesJanuary - December65857052123101379
January411510128
February809011632
March43946438
April51051444141
May5782111061
June06302542
July1030421815
August010705722
September4201171070
October2513620100
November109093810
December131055280
25-49Males and femalesJanuary - December1 8221 9271 1876801 2972 6624 339
January95173584267331481
February139771111833105444
March2589490836080530
April1563381454290481 154
May8419516418140275753
June631994123132599484
July20067594395125248
August1672611679082123160
September80104647715513259
October49160896116018025
November1931912496134481
December33868175871496160
MalesJanuary - December6887054412573961 0621 712
January565918222556242
February80175131446224
March843834341035252
April5514967263026286
May376729618123340
June206911454225222
July741922205027100
August62904633124637
September4042283540588
October2052292266671
November638862022260
December971510032553270
FemalesJanuary - December1 1341 2227464239011 6002 627
January39114402042275239
February596060151959220
March1745656495045278
April10118978166022868
May4712813512122152413
June43130301978374262
July1264837234598148
August105171121577077123
September406236421157451
October2910860399411324
November1301031876112221
December241537555942890
50-64Males and femalesJanuary - December1 5461 6439926878432 1842 845
January71128572645267242
February591166451875303
March21368132763570315
April10232080484643739
May621441093147172452
June1191553453117571405
July15469272155150159
August17119216584100146161
September35124481181129945
October2797904412212023
November171160296656591
December36270157691004120
MalesJanuary - December5735843452773088451 117
January354413151551117
February33262018435149
March1132529411925151
April3912553201219194
May23441810371200
June304571248242193
July54241214223758
August58645833275145
September1339194829439
October729311553491
November819191734210
December87287634422010
FemalesJanuary - December9731 0596474105351 3391 728
January3684441130216125
February26904433440154
March10043103351645164
April6319527283424545
May39100912144101252
June89110274169329212
July1004515733113101
August113128107517395116
September22852970835636
October20685929697122
November9069204922381
December275428135582110
65 and olderMales and femalesJanuary - December187226147126112239377
January11798121943
February9123521236
March141017166649
April9229157373
May1421181522274
June13221113122160
July22113333010
August25473413161420
September113371953312
October5814513190
November22926950
December421420825550
MalesJanuary - December115114837567124228
January112589521
February69241326
March12410114432
April6168115145
May658701441
June614569840
July111221148
August172412991111
September512383144
October231338140
November17703540
December26715313320
FemalesJanuary - December72112645145115149
January054031422
February33111910
March26752217
April36142228
May8161082833
June786731320
July1110112162
August823224739
September6214112198
October3512550
November5223410
December1675512230
15 and olderMales and femalesJanuary - December3 7353 9992 4621 5932 4485 3438 489
January17634213385127620860
February2252062017447215899
March5001792511821091601 034
April2867162481191491002 215
May172377302672064951 431
June19839789892721 2131 054
July4031529374187318455
August369526384193203298375
September136296133236290283116
October8528221511932834748
November406372551792441182
December7791543581762861 1760
MalesJanuary - December1 4891 5219356578442 1883 606
January97128405352114446
February1275387252291483
March2207176893564537
April114316137574948633
May73126582427224672
June591432322120492518
July1564640398683189
August1431941278148116105
September64108531068012721
October319682431401482
November171189154268560
December23451197761176250
FemalesJanuary - December2 2442 4781 5279361 6043 1554 883
January79214933275506414
February961531144925124416
March280108175937496497
April17240011162100521 582
May9925124443179271759
June1392546667152721536
July2471065335101235266
August226332257112155182270
September721888013021015695
October541861337618819946
November23518340137176622
December5451031611001695510
..16 until pension ageMales and femalesJanuary - December3 1853 3942 1191 3442 2204 8657 933
January16330610677108573802
February2041531855544192847
March46315419915399147965
April24763223096136952 092
May137325266441974551 329
June13033572632411 164969
July3391268668178258436
August293434318166169264344
September11521911619127723699
October7325818510529632148
November352330451662291052
December6691223111602461 0550
MalesJanuary - December1 3021 3098115507422 0053 338
January95112324542105418
February1173580152185453
March1996463732858501
April99281124444147581
May65116491427205623
June471081815104478472
July1384237358363179
August117164109693610092
September579047947510917
October289264371251322
November145167153759490
December19538173721015740
FemalesJanuary - December1 8832 0851 3087941 4782 8604 595
January68194743266468384
February871181054023107394
March26490136807189464
April1483511065295481 511
May7220921730170250706
June832275448137686497
July20184493395195257
August17627020997133164252
September58129699720212782
October451661216817118946
November20716330129170562
December47484138881454810
..15-64Males and femalesJanuary - December3 5463 7732 3151 4672 3365 1048 112
January17532512477115601817
February2141941986945203863
March486169234166103154985
April277694239104142972 142
May158356284522044731 357
June18537578762601 192994
July3811419071184288445
August344479350180187284355
September125263126217285250104
October8027420111431532848
November384363531732351132
December7371403381682611 1210
MalesJanuary - December1 3741 4078525827772 0643 378
January96116354543109425
February1214485212188457
March2086766783160505
April108300129464447588
May67121501727210631
June531291816111484478
July1454538378569181
August126170115723910594
September599650987711317
October299369401321342
November154182153963520
December20844182731045930
FemalesJanuary - December2 1722 3661 4638851 5593 0404 734
January79209893272492392
February931501134824115406
March278102168887294480
April1693941105898501 554
May9123523435177263726
June1322466060149708516
July23696523499219264
August218309235108148179261
September661677611920813787
October511811327418319446
November23018138134172612
December52996156951575280
Data extracted on 16 sept 2019 00:01 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.