Reference period19951996199719981999200020012002
Type of expenditureType of welfare institution
Expenditures totalWelfare institutions total145.85160.23195.38239.86262.10251.43264.34269.89
General care homes145.91166.49192.25259.03286.00268.88279.17285.96
Special care homes145.59153.71198.89218.39233.92229.63244.65246.94
Staff costsInformation onitemWelfare institutions total52.5470.8884.5696.51103.66108.59114.59130.08
General care homes55.9274.7886.5499.32108.78112.29117.02131.56
Special care homes49.3466.8582.3893.3797.59103.86111.33127.96
CateringWelfare institutions total28.3833.9433.6235.8537.1337.9040.0741.33
General care homes28.0634.2633.7536.8138.4137.8441.7342.77
Special care homes28.6333.6233.5534.7735.6638.0337.9039.28
MedicinesWelfare institutions total2.432.812.943.524.094.865.376.00
General care homes2.112.492.433.263.644.545.506.55
Special care homes2.683.133.523.834.605.305.185.23
Management and other costsInformation onitemWelfare institutions total62.5152.6074.27103.98117.21100.09104.3072.94
General care homes59.8254.9669.54119.64135.17114.21114.9179.87
Special care homes64.9350.1179.4486.4196.0682.4590.2463.03
Data extracted on 16 sept 2019 14:27 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.