Reference period19951996199719981999200020012002
Type of expenditureType of welfare institution
Expenditures totalWelfare institutions total2 665.373 134.933 480.563 573.365 222.994 234.534 276.974 617.81
General children's homes2 371.702 686.653 083.613 463.884 087.794 261.314 114.764 663.63
Children's homes for infants3 157.043 392.753 622.770.000.000.000.000.00
Residential educational institutions2 851.993 318.293 571.193 566.083 880.013 452.443 851.253 775.52
Children’s homes of family type0.005 030.235 932.345 408.655 698.815 628.765 841.975 596.87
Youth homes0.008 005.835 689.613 358.373 782.104 682.742 324.474 280.16
Mixed-care social welfare institutions0.003 525.623 818.023 014.277 635.785 474.674 622.284 101.72
Staff costsInformation onitemWelfare institutions total1 222.501 811.581 953.012 086.652 247.642 241.062 254.362 509.87
General children's homes997.601 449.841 701.902 010.532 223.292 213.132 248.032 560.56
Children's homes for infants1 596.702 205.972 294.490.000.000.000.000.00
Residential educational institutions1 369.312 057.572 008.872 211.792 170.761 916.391 611.211 737.25
Children’s homes of family type0.002 780.162 823.362 811.352 794.543 194.373 138.833 202.87
Youth homes0.003 144.902 374.191 726.132 081.732 593.41380.341 305.65
Mixed-care social welfare institutions0.001 014.211 540.781 573.502 282.412 295.262 285.292 460.02
CateringWelfare institutions total351.71435.49405.01423.67431.91442.20488.99522.67
General children's homes355.09437.28395.04442.27427.12436.84488.48523.12
Children's homes for infants329.66432.04409.740.000.000.000.000.00
Residential educational institutions361.16406.09367.04323.90370.62372.29387.30422.84
Children’s homes of family type0.00636.37765.79652.47678.49655.67679.51673.05
Youth homes0.00504.01279.49315.72359.69333.30325.31568.37
Mixed-care social welfare institutions0.00441.76462.27610.87580.64534.75431.53437.73
MedicinesWelfare institutions total15.5320.7119.8818.2832.5925.6330.5533.94
General children's homes10.2916.7413.7417.3837.7120.9628.3830.48
Children's homes for infants19.4924.2931.060.000.000.000.000.00
Residential educational institutions22.6923.8420.2621.1524.8043.0877.9191.09
Children’s homes of family type0.0031.8331.1911.3118.6023.8430.8127.22
Youth homes0.0022.3723.6523.5813.5515.2717.4536.66
Mixed-care social welfare institutions0.0018.4717.1927.039.7814.3222.6229.75
Management and other costsInformation onitemWelfare institutions total1 075.63867.151 102.671 044.762 510.831 525.631 503.072 510.83
General children's homes1 008.72782.79972.93993.701 399.671 590.381 349.881 399.67
Children's homes for infants1 211.19730.45887.480.000.000.000.000.00
Residential educational institutions1 098.83830.791 175.021 009.231 313.831 120.691 774.831 313.83
Children’s homes of family type0.001 581.882 312.001 933.522 207.191 754.891 992.832 207.19
Youth homes0.004 334.553 012.281 292.931 327.131 740.761 601.371 327.13
Mixed-care social welfare institutions0.002 051.181 797.77802.864 762.952 630.351 882.844 762.95
Data extracted on 21 sept 2019 10:51 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.