Reference period2017201820192020
County
Whole country13 78414 36714 09913 209
Harju county6 9377 0336 8056 453
..Tallinn5 0504 9084 7014 427
Hiiu county69807963
Ida-Viru county1 0311 046918892
Jõgeva county242250260231
Järva county317292311300
Lääne county193191198198
Lääne-Viru county573635642569
Põlva county226230248209
Pärnu county815887874805
Rapla county322339353317
Saare county304334367324
Tartu county1 7951 9652 0231 825
Valga county241272242276
Viljandi county409480439441
Võru county306330336303
County unknown4343
Data extracted on 16 sept 2021 19:01 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.