Reference period20172018
County
Whole country13 784.0014 367.00
Harju county6 937.007 033.00
..Tallinn5 050.004 908.00
Hiiu county69.0080.00
Ida-Viru county1 031.001 046.00
Jõgeva county242.00250.00
Järva county317.00292.00
Lääne county193.00191.00
Lääne-Viru county573.00635.00
Põlva county226.00230.00
Pärnu county815.00887.00
Rapla county322.00339.00
Saare county304.00334.00
Tartu county1 795.001 965.00
Valga county241.00272.00
Viljandi county409.00480.00
Võru county306.00330.00
County unknown4.003.00
Data extracted on 09 dets 2019 07:46 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.