Reference period201720182019
County
Whole country13 78414 36714 099
Harju county6 9377 0336 805
..Tallinn5 0504 9084 701
Hiiu county698079
Ida-Viru county1 0311 046918
Jõgeva county242250260
Järva county317292311
Lääne county193191198
Lääne-Viru county573635642
Põlva county226230248
Pärnu county815887874
Rapla county322339353
Saare county304334367
Tartu county1 7951 9652 023
Valga county241272242
Viljandi county409480439
Võru county306330336
County unknown434
Data extracted on 28 sept 2020 12:15 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.