Economic activityPrimary sectorTradeReal estate and constructionLogisticsInfrastructureManufacturingOther sectors
Reference periodMonth
2015January11.814.458.416.60.717.716.1
February10.511.8111.312.10.823.232.3
March21.614.880.512.30.621.332.2
April22.717.358.317.21.92125.1
May16.323.76114.60.626.833
June34.717.44412.68.137.537.7
July20.843.990.820.715133.328.6
August16.726.239.8110.539.929.5
September20.214.8106.118.76.132.722.1
October13.619.150.517.31422.823.5
November14.122.957.115.27.918.918.6
December18.819.380.88010.955.965.9
2016January11.723.74613.1418.135.7
February20.358.887.215.86.61817.6
March22.319.667.216.84.492.848.6
April27.436.87618.22.33428.7
May27.936.782.615.92.92033.3
June26.12876.419.41.636.636.8
July35.720.674.612.51.326.925.1
August18.517.696.312.61.241.337
September15.121.660.213.455.827.459.1
October12.119.464.390.611.138.331.2
November20.419125.914.51.820.727.9
December19.524.594.173.2332.729.7
2017January12.824.363.716.312.422.824.3
February20.816.456.812.11.925.220.1
March2654.667.6241.147.926.6
April25.618.963.919.71.368.526.4
May24.823.682.423.44.843.531.1
June2618.497.427.9231.633.9
July27.120.560.715.80.935.732.1
August18.118.167.111.52.534.538
September26.21787.913.546.630.537.8
October19.928.987.116.84.328.240.1
November14.919.8146.5120.415.626.132.8
December23.729.986.839.73.447.338.5
2018January16.225.971.519.62.928.130
February15.924.69117.36.126.546.7
March22.718131.1261.430.245
April32.723.558.325.36.23725.4
May35.736.3185.915.33.829.331.9
June27.251.3137.425.91.24230.9
July26.723.250.319.95.144.724.4
August18.639.855.81711.141.837.3
September1718.861.212.110.23131.9
October1720.480.1178.446.842.7
November23.916.459.512.1205.438.953.2
December17.236.9104.827.411.639.824.5
2019January12.823.18923.6105.621.929.7
February17.82672.112.491.321.526.3
March16.924.260.825.266.73724.8
April18.240.7178.419.716.12430.7
May1918.973.126.53.527.140.3
June66.337.471.123.43.25940.7
July18.527.390.7164.731.539.9
August11.825.369.518.59.827.323.8
September17.615.176.216.43.562.915.2
October13.525.986.724.112.137.428.3
November1519.872.611.47.332.718.7
December14.823.38010.95.123.362.5
2020January1120.8144.212.5217.144
February22.414.976.77.62.512.715.5
March20.918.476.140.12.124.630.5
April19.225.645.67.62.517.931.9
May1924.546.47.56.613.515.1
June15.831.756.910.36.61815.8
July25.837.869.321.55.328.722.5
August14.3869.76.37.613.710.6
September1914.187.87.422.524.320
October5917.478.615.713.930.722.3
November32.513.356.59.181.11654.1
Data extracted on 24 jaan 2021 18:16 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.