Economic activityPrimary sectorTradeReal estate and constructionLogisticsInfrastructureManufacturingOther sectors
Reference periodMonth
2015January11.814.458.416.60.717.716.1
February10.511.8111.312.10.823.232.3
March21.614.880.512.30.621.332.2
April22.717.358.317.21.92125.1
May16.323.76114.60.626.833
June34.717.44412.68.137.537.7
July20.843.990.820.715133.328.6
August16.726.239.8110.539.929.5
September20.214.8106.118.76.132.722.1
October13.619.150.517.31422.823.5
November14.122.957.115.27.918.918.6
December18.819.380.88010.955.965.9
2016January11.723.74613.1418.135.7
February20.358.887.215.86.61817.6
March22.319.667.216.84.492.848.6
April27.436.87618.22.33428.7
May27.936.782.615.92.92033.3
June26.12876.419.41.636.636.8
July35.720.674.612.51.326.925.1
August18.517.696.312.61.241.337
September15.121.660.213.455.827.459.1
October12.119.464.390.611.138.331.2
November20.419125.914.51.820.727.9
December19.524.594.173.2332.729.7
2017January12.824.363.716.312.422.824.3
February20.816.456.812.11.925.220.1
March2654.667.6241.147.926.6
April25.618.963.919.71.368.526.4
May24.823.682.423.44.843.531.1
June2618.497.427.9231.633.9
July27.120.560.715.80.935.732.1
August18.118.167.111.52.534.538
September26.21787.913.546.630.537.8
October19.928.987.116.84.328.240.1
November14.919.8146.5120.415.626.132.8
December23.729.986.839.73.447.338.5
2018January16.225.971.519.62.928.130
February15.924.69117.36.126.546.7
March22.718131.1261.430.245
April32.723.558.325.36.23725.4
May35.736.3185.915.33.829.331.9
June27.251.3137.425.91.24230.9
July26.723.250.319.95.144.724.4
August18.639.855.81711.141.837.3
September1718.861.212.110.23131.9
October1720.480.1178.446.842.7
November23.916.459.512.1205.438.953.2
December17.236.9104.827.411.639.824.5
2019January12.823.18923.6105.621.929.7
February17.82672.112.491.321.526.3
March16.924.260.825.266.73724.8
April18.240.7178.419.716.12430.7
May1918.973.126.53.527.140.3
June66.337.471.123.43.25940.7
July18.527.390.7164.731.539.9
August11.825.369.518.59.827.323.8
September17.615.176.216.43.562.915.2
October13.525.986.724.112.137.428.3
November1519.872.611.47.332.718.7
December14.823.38010.95.123.362.5
2020January1120.8144.212.5217.144
February22.414.976.77.62.512.715.5
March20.918.476.140.12.124.630.5
April19.225.645.67.62.517.931.9
May1924.546.47.56.613.515.1
June15.231.549.8106.617.213.4
Data extracted on 05 aug 2020 19:13 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.