Reference period20102011201220132014201520162017201820192020
AgeSex
10–17Boys and girls512377326410
Boys30236621326
Girls21001111324
10Boys and girls00000000010
Boys00000000010
Girls00000000000
11Boys and girls00101000000
Boys00101000000
Girls00000000000
12Boys and girls00110000001
Boys00110000000
Girls00000000001
13Boys and girls00000200001
Boys00000100001
Girls00000100000
14Boys and girls00001000001
Boys00001000000
Girls00000000001
15Boys and girls21001011403
Boys10001000103
Girls11000011300
16Boys and girls10011210032
Boys10010210012
Girls00001000020
17Boys and girls20013311202
Boys10013311200
Girls10000000002
Data extracted on 20 sept 2021 10:43 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.