Reference period20002001200220032004200520062007
Sex of the head of the householdEquipment with sewerage
TotalSewage disposal system76.575.475.675.977.377.276.778.1
Local sewerage12.212.512.813.212.313.514.013.7
No sewerage11.312.111.610.910.49.39.38.3
MaleSewage disposal system75.274.074.074.175.775.774.076.4
Local sewerage14.214.915.115.713.214.516.614.9
No sewerage10.611.110.910.211.19.89.48.7
FemaleSewage disposal system77.876.777.477.778.878.779.479.9
Local sewerage10.210.310.210.811.412.611.412.3
No sewerage12.013.012.411.59.88.79.27.8
Data extracted on 20 nov 2019 21:53 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.