Reference period20002001200220032004200520062007
Labour market situationEquipment with hot running water
TotalCentral water heating system42.041.241.242.741.143.043.645.2
Local water heating system29.932.834.234.436.837.637.938.9
No hot water available28.126.024.622.922.119.418.515.9
WorkingCentral water heating system45.645.345.045.943.946.846.248.2
Local water heating system34.137.539.139.541.140.542.342.5
No hot water available20.317.215.914.615.012.711.49.3
..one member workingCentral water heating system45.845.242.948.244.849.146.650.3
Local water heating system30.633.036.733.936.534.537.438.7
No hot water available23.621.820.417.918.716.416.011.0
..two or more members workingCentral water heating system45.445.547.243.242.944.445.945.9
Local water heating system38.542.541.745.846.047.047.246.6
No hot water available16.112.011.111.011.18.66.87.5
UnemployedCentral water heating system35.733.633.839.634.030.128.9..
Local water heating system23.822.725.028.827.231.321.9..
No hot water available40.543.741.231.638.838.649.2..
RetiredCentral water heating system35.033.834.434.735.735.539.939.3
Local water heating system22.224.826.625.829.933.929.831.7
No hot water available42.841.439.039.534.430.530.329.0
Other inactiveCentral water heating system33.932.633.544.436.135.629.429.4
Local water heating system17.922.818.6..21.719.421.525.2
No hot water available48.244.647.941.642.245.049.045.4
Data extracted on 23 okt 2019 15:58 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.