Reference period200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018
Age groupIndicatorSex
0-17Relative poverty rate, %Boys and girls21.320.118.217.120.617.319.517.018.519.720.018.616.515.9..
Boys22.321.318.417.721.917.419.317.219.520.120.819.116.615.5..
Girls20.218.917.916.519.217.319.816.817.419.419.118.216.316.4..
Absolute poverty rate, %Boys and girls20.715.09.76.57.010.011.49.410.29.79.15.13.53.2..
Boys21.615.59.46.37.89.610.79.110.39.89.44.84.03.0..
Girls19.814.410.16.66.110.412.19.810.19.58.85.52.93.4..
Material deprivation rate, %Boys and girls..27.218.514.312.819.824.623.321.019.515.013.110.510.711.1
Boys..28.719.314.112.819.826.124.121.019.815.513.610.411.111.5
Girls..25.617.714.412.919.923.022.421.019.214.412.610.710.310.7
Severe material deprivation rate, %Boys and girls..12.77.64.15.37.010.79.19.27.05.73.94.03.43.5
Boys..13.58.04.44.76.911.99.09.68.26.63.23.93.43.7
Girls..11.97.13.95.97.19.49.18.85.84.74.74.13.43.3
0-6Relative poverty rate, %Boys and girls23.019.914.814.016.013.815.213.516.917.419.716.915.115.2..
Boys24.721.515.316.318.913.014.012.916.416.320.316.515.514.1..
Girls21.318.214.211.513.014.616.514.017.318.519.217.314.716.3..
Absolute poverty rate, %Boys and girls22.914.48.64.44.57.98.97.110.58.18.84.93.33.0..
Boys25.216.18.45.55.67.67.96.49.87.78.73.63.92.9..
Girls20.612.68.83.33.48.29.97.811.38.58.86.2......
Material deprivation rate, %Boys and girls..27.714.811.910.917.322.918.916.516.612.810.37.38.59.9
Boys..29.416.612.512.117.025.820.815.615.012.710.97.69.711.1
Girls..26.013.111.19.717.619.917.017.418.212.99.77.07.48.6
Severe material deprivation rate, %Boys and girls..11.95.93.74.55.89.75.96.95.93.32.22.82.52.5
Boys..13.66.64.74.46.011.15.46.57.13.3..3.1..3.1
Girls..10.25.2..4.75.68.36.57.44.73.33.1......
0-2Relative poverty rate, %Boys and girls23.418.013.211.714.710.114.512.214.514.517.816.312.415.4..
Boys25.322.416.513.816.010.513.614.616.013.517.514.09.712.6..
Girls21.413.69.49.413.39.715.49.713.115.518.118.615.017.7..
Absolute poverty rate, %Boys and girls24.913.87.5..2.66.17.96.08.56.27.1....3.8..
Boys26.917.69.5....6.26.16.48.56.36.5........
Girls22.710.1........9.65.78.4..7.8........
Material deprivation rate, %Boys and girls..26.812.27.99.318.521.017.417.415.511.08.76.46.39.2
Boys..30.714.68.810.017.326.718.115.213.29.98.87.0..9.2
Girls..22.59.87.08.519.815.416.719.517.812.18.5....9.2
Severe material deprivation rate, %Boys and girls..10.25.4..4.36.27.06.17.76.53.0........
Boys..11.4........7.34.87.5............
Girls..........9.46.87.48.1............
3-6Relative poverty rate, %Boys and girls22.721.516.116.117.217.015.814.718.819.721.317.417.215.1..
Boys24.220.814.318.821.815.014.411.316.718.722.718.519.815.1..
Girls21.322.317.913.312.719.117.518.520.920.720.016.214.415.1..
Absolute poverty rate, %Boys and girls21.314.89.45.46.39.59.78.112.29.510.16.04.5....
Boys23.814.97.57.08.48.89.26.410.88.810.6........
Girls19.014.811.5....10.310.29.913.710.39.66.4......
Material deprivation rate, %Boys and girls..28.517.115.012.616.224.620.215.617.414.211.68.110.310.4
Boys..28.318.215.814.316.725.022.715.916.315.012.68.212.112.4
Girls..28.616.014.210.815.724.117.215.218.513.410.68.18.38.1
Severe material deprivation rate, %Boys and girls..13.26.35.24.85.512.15.86.15.43.52.83.93.33.3
Boys..15.5......8.714.35.85.66.7..........
Girls..11.2........9.75.76.7............
7-17Relative poverty rate, %Boys and girls20.420.220.119.123.820.123.120.119.821.620.120.017.516.4..
Boys21.121.120.318.624.020.823.720.921.923.021.121.117.416.4..
Girls19.719.319.919.723.719.422.419.317.520.119.018.917.516.4..
Absolute poverty rate, %Boys and girls19.615.310.47.88.711.613.511.49.910.99.45.33.63.3..
Boys19.915.210.06.99.411.113.111.310.811.59.95.74.13.0..
Girls19.315.510.88.88.012.213.811.59.010.38.84.93.03.7..
Material deprivation rate, %Boys and girls..26.920.415.714.021.625.926.924.921.916.715.313.012.312.0
Boys..28.320.715.113.221.726.426.925.723.517.715.712.412.111.8
Girls..25.320.116.314.921.525.426.824.120.015.614.913.512.412.3
Severe material deprivation rate, %Boys and girls..13.18.44.45.77.911.511.711.28.07.65.34.94.14.2
Boys..13.48.84.24.87.612.512.112.39.09.24.54.53.94.1
Girls..12.88.14.66.78.210.411.310.06.85.96.15.44.34.3
7-10Relative poverty rate, %Boys and girls20.920.817.317.823.918.721.817.019.419.418.717.715.216.4..
Boys20.520.018.117.624.719.323.121.823.322.021.123.016.819.1..
Girls21.321.716.518.123.018.120.312.414.416.616.011.513.313.6..
Absolute poverty rate, %Boys and girls22.016.510.14.38.511.314.210.49.410.29.95.64.03.4..
Boys21.316.610.0..9.912.113.612.110.811.911.97.0......
Girls22.716.210.1..7.110.414.78.87.78.37.7........
Material deprivation rate, %Boys and girls..26.020.816.616.425.327.626.723.419.413.413.810.910.011.1
Boys..28.319.814.315.527.129.526.723.720.013.114.612.512.314.7
Girls..23.521.919.117.323.525.726.723.118.613.813.18.97.07.4
Severe material deprivation rate, %Boys and girls..12.68.45.76.89.613.69.710.97.25.83.93.63.63.7
Boys..13.58.5....8.215.310.511.19.28.0........
Girls..11.68.4..8.111.012.08.810.7............
11-17Relative poverty rate, %Boys and girls20.320.021.319.623.820.823.821.920.023.121.121.418.916.4..
Boys21.421.621.318.923.721.624.020.421.023.721.119.817.914.7..
Girls19.118.421.420.324.020.023.623.519.022.421.123.119.918.4..
Absolute poverty rate, %Boys and girls18.814.810.59.28.811.813.112.010.211.49.15.13.33.3..
Boys19.414.510.08.09.210.612.810.910.811.38.64.74.02.4..
Girls18.115.211.110.58.513.113.313.19.711.59.65.52.74.3..
Material deprivation rate, %Boys and girls..27.220.315.313.119.925.127.025.823.318.816.314.313.712.6
Boys..28.321.115.512.319.324.927.026.725.820.816.412.311.910.0
Girls..26.019.415.114.020.625.326.924.720.816.816.216.215.515.7
Severe material deprivation rate, %Boys and girls..13.38.43.85.37.110.412.811.48.48.76.25.84.44.5
Boys..13.38.94.04.67.411.213.013.08.99.95.04.93.83.5
Girls..13.28.03.66.16.89.512.79.67.97.57.66.75.05.6
Data extracted on 18 juuli 2019 10:05 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.