Year201120132015
SexMales and femalesMalesFemalesMales and femalesMalesFemalesMales and femalesMalesFemales
Age groupPlace of residence / ethnic nationality
50-54Whole country10.241036.19613.59793......13.411598.0540218.50375
Northern Estonia11.09489..14.32779......15.06311..17.9159
Southern Estonia8.93769..........13.98079....
Urban Settlement10.87496..14.29649......16.56192..19.38904
Rural Settlement............8.79203....
Estonians9.31429..12.4141......10.39246..15.03667
Non-Estonians12.23418..15.99571......19.52978..25.88228
55-59Whole country9.258497.2470110.9738813.2076711.510814.6685810.541068.2025212.44162
Northern Estonia7.78938....14.50238..16.4977811.64046....
Western Estonia12.02508....17.30446..........
Southern Estonia8.78782....13.81986..19.4505314.28965....
Urban Settlement9.1865..11.6283614.45909..16.258559.1844..10.75312
Rural Settlement7.7588....10.35183....14.5884..16.55312
Estonians9.6539..12.0501912.45232..14.4032912.5844..13.74848
Non-Estonians7.71001....15.47469..15.617158.15546....
60-64Whole country9.570719.465859.6494514.2040913.1122115.0051912.783717.3102316.67069
Northern Estonia11.48753..13.4425114.78063..17.2853315.51082..20.92474
North-Eastern Estonia......14.15967..........
Southern Estonia......18.0566918.4276317.7393614.02837..21.71754
Urban Settlement9.643810.454339.1474216.3426716.3124116.3616714.22391..17.88708
Rural Settlement7.26388....9.467..10.8215710.95522..14.44703
Estonians9.785789.264310.2020613.675211.9830214.9758612.93337..16.68937
Non-Estonians9.20833....15.4762516.5607614.8015415.4605..18.51748
65-69Whole country7.84195.060339.6543811.852438.5223414.148810.517727.475812.60771
Northern Estonia10.53775..13.7253210.5208310.81716..12.78321..14.93865
Western Estonia........5.69997........
Central Estonia........4.50174........
North-Eastern Estonia........9.97216........
Southern Estonia......15.41639.6667620.13939......
Urban Settlement7.89298..9.4135312.385869.9750313.8978510.81026..12.94885
Rural Settlement......10.659646.6192413.9222210.74325..13.39321
Estonians7.55491..9.1844511.73838.6997813.7800310.31172..12.2029
Non-Estonians......12.743127.12567..13.6382..17.11808
70-74Whole country7.94397.858897.9887710.295629.2461110.8600612.2888611.6486112.65761
Northern Estonia10.29268..11.3368911.25568..13.6759716.25399..17.84473
Southern Estonia......11.9633..13.3316215.04113....
Urban Settlement8.260147.70328.5550510.232038.6279211.0114413.85934..15.32395
Rural Settlement7.55981....10.09606..10.153018.39307....
Estonians7.56258.360067.1315911.463989.544912.5268511.90865..12.16981
Non-Estonians8.92503..9.919718.3932....12.26856....
75-79Whole country6.16784..6.8595510.6018212.683249.535649.9094810.590789.5851
Northern Estonia9.31503..10.808813.36569....15.25705..15.57763
Southern Estonia......13.6756..........
Urban Settlement6.53402..7.5225910.4199910.9568210.1401210.27273..10.84501
Rural Settlement......11.32662..........
Estonians6.32164..6.4466811.2990114.0161410.0199510.5188..10.09323
Non-Estonians............7.34876....
80-84Whole country......8.538388.641398.500017.9827911.891276.61531
Northern Estonia......10.56909..........
Urban Settlement......9.01587....7.72535....
Estonians......8.73662....7.73906....
50 and olderWhole country8.032496.655028.9186411.3736510.4223411.9954511.270588.6722213.00859
Northern Estonia9.288496.5211110.9864812.416111.2981813.1105313.7395911.1481315.48348
Western Estonia9.19838.266849.8485811.5743511.0087611.9640112.092229.7700913.68428
Central Estonia7.138896.593367.503138.609948.370478.776775.42809..6.07139
North-Eastern Estonia8.067187.713928.264647.90288.868557.349349.475416.8157110.97263
Southern Estonia6.03675.239966.5911813.3411810.8668215.0735211.609257.9259114.16546
Urban Settlement8.053126.450529.0001711.9548211.1704712.4259912.005049.6738113.34222
Rural Settlement6.541516.357376.68719.715489.099810.196239.732248.0129911.15996
Estonians7.88326.5888.7327111.2804510.0216812.0861310.780118.5616212.25681
Non-Estonians8.388736.741349.3897411.8638111.2542812.2535113.021669.6867815.22137
55 and olderWhole country7.568586.770578.0544611.6573510.891812.1366110.551438.9444111.50232
Northern Estonia8.914616.3978410.3765812.5838311.0893113.4666413.1968610.489414.71561
Western Estonia8.725678.578268.8274111.4883512.3162310.9156311.8865411.4849412.15138
Central Estonia7.302756.873957.578469.058548.845919.205814.8368....
North-Eastern Estonia7.200118.115726.711458.6542610.081837.900958.022568.116437.97355
Southern Estonia5.374945.186175.4942813.6486111.1343215.305210.831498.4591812.28539
Urban Settlement7.526816.464838.1242912.3015311.529812.7455210.867238.8026611.98559
Rural Settlement6.503526.551686.467649.841539.5272810.0798710.002389.3700210.4541
Estonians7.598926.847948.0716711.5930210.4877412.2790710.892549.7193411.59484
Non-Estonians7.47586.375388.0869912.1569512.1654512.1519910.683988.2734312.08318
65 and olderWhole country6.238235.359086.6696310.106549.5962610.364289.923889.798989.98744
Northern Estonia8.502416.162289.651611.0987410.7280911.2891912.9993112.0949613.46548
Western Estonia6.20239..6.03958.848529.049648.7437411.8417615.346789.90849
Central Estonia5.25228....8.614689.166898.28516......
North-Eastern Estonia5.62487..5.36786.78177.242186.580938.0367..8.54416
Southern Estonia4.1213..4.3251312.190429.9005913.294928.952938.998038.93088
Urban Settlement6.319965.213356.8468710.17629.4615610.5179510.437529.6010510.83991
Rural Settlement5.654445.915225.514019.71710.090829.508668.290739.019667.85931
Estonians6.1075.741826.2891810.5792710.0608910.835089.848879.852639.84692
Non-Estonians6.74654.455527.818979.084518.04629.5950210.170518.5456210.97021
75 and olderWhole country4.21466..4.396728.992610.726538.299178.4836710.742217.59738
Northern Estonia6.08527..6.3318411.3332613.4168310.3625111.6522613.4962410.83555
Western Estonia......8.61396....11.65468....
Southern Estonia......10.53556..10.472846.54178....
Urban Settlement4.26209..4.68758.978939.627938.71538.7701910.50678.09217
Rural Settlement......8.8608713.950736.954066.57151....
Estonians4.30278..4.198679.3929611.638198.549578.5906210.748757.76448
Non-Estonians......7.7424..7.857757.21218..6.36726
80 and olderWhole country......7.637298.410187.391897.2160610.919026.01045
Northern Estonia......9.6382....8.33904....
Urban Settlement......7.79007....7.4450112.17137..
Estonians......7.82817....6.96939.99625..
Data extracted on 20 nov 2018 23:46 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.