Reference period2000200120022003200420052006200720102011201220152016
Household structureEconomic situation in comparison with five years ago
TotalBetter25.025.027.132.631.239.348.651.919.017.616.032.031.7
Generally the same22.820.624.528.026.426.327.527.125.119.217.926.430.3
Worse52.254.448.439.442.434.424.021.055.463.266.141.638.1
Household without childrenBetter21.421.022.628.426.234.445.146.417.315.314.326.226.8
Generally the same23.821.525.830.928.829.029.630.327.919.817.928.731.7
Worse54.857.451.640.745.036.625.423.354.164.867.845.141.5
Single person aged under 65Better22.928.422.735.029.237.748.946.625.023.523.738.440.4
Generally the same21.519.525.826.020.624.924.328.327.517.115.522.621.5
Worse55.752.151.439.050.237.526.925.246.159.460.839.038.1
Single person aged 65 and overBetter9.75.19.212.315.915.831.229.36.7....9.38.2
Generally the same30.525.428.143.135.241.941.642.734.524.018.739.041.4
Worse59.869.562.744.648.942.327.228.058.572.478.651.750.3
Couple without children, at least one partner is aged under 65Better27.028.130.135.928.443.551.956.522.120.120.038.637.8
Generally the same20.218.824.328.231.820.927.421.420.516.817.720.530.0
Worse52.853.145.635.939.835.620.722.256.563.162.440.932.2
Couple aged 65 and over without childrenBetter17.97.615.819.920.424.541.938.48.9....10.610.5
Generally the same28.230.328.737.033.038.931.341.648.329.421.639.343.7
Worse53.962.155.543.046.536.626.820.142.866.175.050.145.8
Other household without childrenBetter24.324.528.132.032.441.948.257.017.014.812.428.428.9
Generally the same23.519.924.525.927.126.025.624.021.319.019.326.129.5
Worse52.255.647.542.140.532.126.119.061.766.268.345.541.6
Household with childrenBetter31.332.335.740.941.649.556.264.523.923.320.647.044.9
Generally the same21.018.922.022.221.520.822.919.917.117.517.820.626.5
Worse47.748.842.336.936.929.820.915.658.959.261.632.428.6
Adult and child(ren)Better20.821.524.429.830.032.040.947.0......40.238.7
Generally the same18.116.520.323.521.522.519.018.3........29.8
Worse61.162.155.346.748.545.540.134.664.268.770.838.331.5
Couple with one childBetter36.040.544.548.847.459.666.370.027.532.525.251.549.6
Generally the same20.718.622.922.118.917.519.419.716.215.419.018.424.7
Worse43.340.932.529.133.722.914.310.356.252.155.830.125.7
Couple with two childrenBetter38.535.843.147.546.759.166.469.930.826.624.951.448.0
Generally the same20.220.719.820.820.719.418.320.517.221.520.820.227.4
Worse41.343.537.131.832.621.515.29.652.151.954.328.424.6
Couple with three or more childrenBetter32.830.232.943.256.653.756.380.128.2....48.341.9
Generally the same28.124.022.720.323.123.622.2....25.720.723.326.4
Worse39.145.844.536.620.322.721.5..53.252.463.928.331.7
Couple with minor and adult childrenBetter28.127.826.432.338.047.151.469.217.4..17.439.940.6
Generally the same21.922.624.926.526.724.128.319.717.316.7..21.125.5
Worse50.049.648.741.135.328.820.211.164.966.469.638.933.9
Other household with childrenBetter25.326.428.635.331.437.445.450.613.417.616.338.739.5
Generally the same21.815.422.820.322.322.633.123.019.815.513.723.225.9
Worse52.958.248.644.446.340.021.526.466.866.970.038.034.6
Data extracted on 16 dets 2018 21:38 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.