Reference period2000200120022003200420052006200720102011201220152016
Labour market situationEconomic situation in comparison with five years ago
TotalBetter25.025.027.132.631.239.348.651.919.017.616.032.031.7
Generally the same22.820.624.528.026.426.327.527.125.119.217.926.430.3
Worse52.254.448.439.442.434.424.021.055.463.266.141.638.1
One household member workingBetter26.529.128.838.932.942.850.553.325.021.521.437.039.6
Generally the same21.717.924.923.525.624.825.427.322.017.118.424.527.1
Worse51.753.046.337.641.432.524.119.452.961.460.138.533.3
Two or more household members workingBetter38.639.444.745.846.457.863.972.025.625.522.247.744.1
Generally the same23.022.624.827.326.622.124.217.323.020.620.421.929.3
Worse38.438.030.526.927.020.111.910.850.853.957.530.426.6
Unemployed householdBetter..6.8....................21.7
Generally the same11.113.510.816.014.214.428.1..8.49.810.1..14.9
Worse84.379.786.176.980.674.253.661.882.385.884.568.163.5
Retired householdBetter11.57.010.415.616.717.531.329.37.14.73.39.88.7
Generally the same27.423.726.438.131.035.536.342.036.023.916.936.038.7
Worse61.169.363.246.352.347.132.428.756.671.579.854.252.6
Other inactive householdBetter14.416.610.1......21.118.9......27.1..
Generally the same21.520.426.624.417.632.419.820.425.917.8..15.324.6
Worse64.063.063.361.372.957.159.160.754.464.977.957.658.4
Data extracted on 12 dets 2018 10:08 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.