Reference period2000200120022003200420052006200720102011201220152016
Household structureEconomic situation in comparison with one year ago
TotalBetter13.613.714.015.615.221.426.425.67.912.512.218.517.1
Generally the same49.051.357.160.158.758.360.861.945.838.937.856.960.3
Worse37.435.028.924.426.120.412.812.546.248.650.024.622.6
Household without childrenBetter10.811.511.913.812.319.124.321.47.210.49.715.214.9
Generally the same50.952.258.762.261.260.363.565.748.538.838.258.662.7
Worse38.236.329.424.026.520.612.212.944.450.852.126.122.4
Single person aged under 65Better13.214.411.011.813.921.425.123.210.717.314.722.621.3
Generally the same46.654.657.764.558.953.361.665.748.240.536.050.956.3
Worse40.231.031.423.727.325.313.311.141.242.249.326.522.4
Single person aged 65 and overBetter....4.9....9.213.710.6......5.55.7
Generally the same58.754.362.472.069.967.775.375.461.342.237.368.069.6
Worse38.643.132.622.424.323.211.014.136.656.361.626.524.7
Couple without children, at least one partner is aged under 65Better15.416.417.522.213.823.031.128.211.213.215.723.624.8
Generally the same46.148.656.254.557.659.857.356.438.035.339.751.455.9
Worse38.635.026.323.328.617.211.615.450.851.544.525.019.3
Couple aged 65 and over without childrenBetter....8.9..10.614.015.211.6..........
Generally the same59.656.060.472.863.968.172.875.870.140.040.474.977.5
Worse35.240.030.720.225.517.912.012.629.659.858.121.320.6
Other household without childrenBetter11.913.914.418.115.923.429.927.96.910.49.415.914.6
Generally the same51.549.658.554.257.958.857.460.737.636.539.755.962.2
Worse36.636.527.227.726.217.712.711.455.653.050.928.223.2
Household with childrenBetter18.617.717.919.121.126.030.935.210.117.818.826.823.1
Generally the same45.649.854.055.953.754.054.953.038.539.136.752.553.8
Worse35.832.528.025.125.220.014.211.851.443.144.620.723.1
Adult and child(ren)Better14.111.713.817.421.323.323.120.9........19.6
Generally the same44.752.049.152.654.352.552.460.930.941.532.054.850.0
Worse41.236.337.030.124.424.224.518.260.442.448.923.730.5
Couple with one childBetter23.521.516.519.625.429.239.441.010.023.525.727.928.3
Generally the same43.145.659.557.754.752.150.845.938.536.737.250.950.7
Worse33.332.824.022.719.918.79.813.151.639.837.121.221.0
Couple with two childrenBetter18.619.122.822.321.728.129.936.512.121.015.830.524.0
Generally the same50.049.149.757.450.156.856.654.240.341.540.848.457.0
Worse31.431.827.520.328.215.213.59.347.637.543.421.119.0
Couple with three or more childrenBetter20.219.125.622.327.833.532.036.5....20.928.027.1
Generally the same48.754.146.346.345.352.556.453.049.843.741.859.751.5
Worse31.126.828.131.426.913.9....42.742.337.3..21.3
Couple with minor and adult childrenBetter15.015.015.417.716.226.332.141.4......18.217.9
Generally the same44.850.858.552.961.049.354.251.634.137.425.866.556.2
Worse40.234.226.129.422.824.513.87.057.353.662.215.325.9
Other household with childrenBetter16.315.615.215.412.918.823.428.210.513.113.726.316.2
Generally the same44.053.356.359.655.257.462.261.139.836.536.449.955.9
Worse39.731.028.625.031.923.814.510.849.750.450.023.727.9
Data extracted on 14 dets 2018 03:16 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.