Reference period20002001200220032004200520062007
Kind of expenditureEducational level of the head of the household
Expenditure totalBelow upper secondary education105.56105.49114.30122.23126.53138.97171.58200.74
Upper secondary education132.25139.51146.28147.32165.12188.12221.12260.64
Tertiary education185.83191.03203.69215.08231.02262.24296.40346.09
Food and non-alcoholic beveragesBelow upper secondary education42.9244.2045.4744.3844.1849.7155.3261.50
Upper secondary education43.7544.9646.7846.3048.3151.9356.6366.95
Tertiary education51.4452.6852.0054.1657.8359.4863.9974.21
..bought food and non-alcoholic beveragesBelow upper secondary education35.0235.9237.4336.9538.0943.8948.8954.95
Upper secondary education36.0737.5239.3239.4042.1245.8450.8560.93
Tertiary education44.5045.7045.7748.1652.8155.9559.1569.22
..self-produced or received free of charge food and non-alcoholic beveragesBelow upper secondary education7.898.288.037.436.095.826.436.55
Upper secondary education7.687.437.456.916.196.095.786.02
Tertiary education6.956.986.225.995.023.534.844.99
Alcoholic beveragesBelow upper secondary education2.161.922.122.322.382.843.394.60
Upper secondary education2.852.893.123.333.153.984.404.95
Tertiary education4.023.354.333.874.094.054.846.25
TobaccoBelow upper secondary education2.452.232.403.293.142.883.303.37
Upper secondary education2.672.612.943.173.043.073.333.45
Tertiary education1.801.791.862.192.252.262.712.82
Clothing and footwearBelow upper secondary education4.154.244.495.325.716.577.369.47
Upper secondary education9.008.508.708.149.9011.8014.8317.17
Tertiary education14.3014.1814.6214.1815.0619.0520.9425.90
HousingBelow upper secondary education21.3019.6120.4623.5224.7525.6534.4235.35
Upper secondary education19.6220.8323.6523.1024.8228.4832.4737.18
Tertiary education26.4126.0929.5132.0834.0136.8143.5046.83
Household equipment and operationBelow upper secondary education5.024.495.366.185.687.0610.2914.09
Upper secondary education7.047.548.846.929.0710.7214.7114.70
Tertiary education10.4212.0013.6210.8613.9818.5514.4220.63
HealthBelow upper secondary education3.363.645.005.987.807.1110.4811.12
Upper secondary education3.022.833.543.995.475.438.038.86
Tertiary education5.225.454.816.796.217.1811.6111.43
TransportBelow upper secondary education6.395.956.479.837.4611.1612.3920.05
Upper secondary education11.2212.9811.1611.7216.8619.9025.0335.71
Tertiary education16.0415.8316.8518.5831.1430.6735.0940.49
Communication servicesBelow upper secondary education3.874.365.306.277.047.448.029.47
Upper secondary education6.077.278.129.9710.0312.0312.9714.21
Tertiary education8.088.5811.5012.3813.0514.7515.8216.71
Recreation, leisure and entertainmentBelow upper secondary education4.565.625.895.556.706.489.579.30
Upper secondary education7.888.408.539.209.9313.3415.6620.23
Tertiary education14.0415.5316.9717.4118.3222.8534.8138.58
..newspapers, magazines and booksBelow upper secondary education1.010.971.061.181.201.411.331.30
Upper secondary education1.091.131.001.301.361.441.721.87
Tertiary education2.171.982.102.652.542.773.354.21
EducationBelow upper secondary education0.210.572.300.090.16......
Upper secondary education1.591.582.013.013.432.193.202.26
Tertiary education3.415.114.914.913.565.675.504.65
Hotels, cafés, restaurantsBelow upper secondary education1.631.691.322.072.051.662.083.34
Upper secondary education5.064.494.744.465.785.876.998.12
Tertiary education8.498.508.929.329.0112.0610.7415.10
..eating outBelow upper secondary education1.601.691.322.072.051.642.083.32
Upper secondary education4.974.424.724.455.595.666.978.01
Tertiary education8.098.238.818.588.9011.5310.5614.42
Miscellaneous goods and servicesBelow upper secondary education4.214.674.174.295.525.608.9910.53
Upper secondary education7.828.648.558.798.5710.8113.3814.80
Tertiary education13.0312.9414.7416.1013.3618.5019.0622.91
Non-monetary consumptionBelow upper secondary education0.890.520.890.421.450.97....
Upper secondary education2.503.503.152.272.934.704.765.85
Tertiary education4.876.074.957.943.775.757.0510.16
Consumption expenditureBelow upper secondary education103.12103.72111.65119.51124.04135.78166.96195.58
Upper secondary education130.09137.02143.83144.38161.27184.25216.39254.47
Tertiary education181.57188.09199.60210.77225.65257.62290.08336.67
Other expenditureBelow upper secondary education2.441.772.652.722.493.194.625.16
Upper secondary education2.162.492.452.953.853.874.726.17
Tertiary education4.262.934.104.315.374.616.339.41
Data extracted on 23 juuli 2019 01:12 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.