Reference period199619971998199920002001200220032004200520062007
FoodstuffsIndicator
Milk, lQuantity4.494.714.684.855.154.954.904.904.814.584.574.38
Price, euros0.290.290.300.280.310.360.340.320.390.400.400.47
Cream, lQuantity0.120.120.120.110.120.130.140.170.170.190.200.25
Price, euros1.321.411.501.511.501.461.401.331.451.491.461.60
Sour cream, kgQuantity0.550.560.550.570.640.670.690.690.710.680.680.69
Price, euros1.201.221.241.161.121.081.000.961.061.161.141.29
Kephir, sour milk, lQuantity0.390.410.420.490.500.490.530.610.560.610.610.75
Price, euros0.380.390.410.410.440.510.510.520.530.560.560.62
Butter milk, lQuantity0.180.170.150.130.120.120.150.080.110.110.130.11
Price, euros0.260.280.310.300.320.370.390.410.440.440.440.52
Curds, kgQuantity0.310.350.360.400.410.400.410.390.430.490.540.60
Price, euros1.811.882.021.992.212.292.432.502.702.862.873.09
Cheese, kgQuantity0.260.270.280.310.350.350.360.390.400.430.470.50
Price, euros3.333.533.683.423.714.064.123.984.214.514.665.48
Pork, kgQuantity0.740.580.600.800.740.660.700.820.850.790.720.70
Price, euros1.922.312.291.962.352.762.712.342.412.722.973.29
Poultry meat, kgQuantity0.400.470.490.550.620.590.550.550.520.460.500.53
Price, euros1.601.621.571.261.441.771.761.761.932.152.272.83
Cooked sausages, kgQuantity0.500.500.480.480.560.530.510.490.490.500.470.44
Price, euros2.442.502.602.532.522.582.582.502.542.712.833.00
Smoked meat preparations, kgQuantity0.380.390.430.500.580.540.530.550.560.560.620.65
Price, euros3.123.383.433.213.283.503.583.523.513.794.154.47
Frankfurters, kgQuantity0.470.500.340.330.360.340.340.320.330.330.320.33
Price, euros2.372.432.492.392.422.522.522.432.472.552.602.73
Fresh fish, kgQuantity0.740.720.680.630.700.690.710.550.610.530.430.43
Price, euros0.610.700.810.840.910.951.031.321.531.742.302.85
Smoked fish, kgQuantity0.070.040.050.050.070.060.050.050.050.060.050.05
Price, euros1.992.402.442.432.412.642.852.973.223.333.764.39
Salted fish, kgQuantity0.160.170.150.160.180.170.150.160.150.110.150.19
Price, euros1.361.561.611.651.661.752.162.432.262.893.243.50
Butter, kgQuantity0.200.180.150.170.190.180.180.180.180.180.210.21
Price, euros2.452.522.612.302.332.412.382.432.713.002.963.63
Margarine, kgQuantity0.400.420.430.370.400.380.360.350.340.300.260.23
Price, euros1.451.451.481.541.531.441.431.441.441.431.461.63
Vegetable oil, kgQuantity0.600.620.600.600.660.680.660.650.610.540.520.50
Price, euros1.111.091.181.040.950.921.021.041.091.101.211.32
Eggs, unitsQuantity11.1211.2010.7810.7112.2611.7411.7011.0010.7311.0010.7811.24
Price, euros0.070.080.070.070.080.080.080.080.080.080.080.09
Potatoes, kgQuantity3.673.513.413.763.703.743.393.533.173.572.902.57
Price, euros0.170.160.200.200.150.190.280.240.260.260.320.38
Cabbages, kgQuantity0.690.630.640.600.760.650.560.850.550.460.450.54
Price, euros0.240.210.220.230.190.220.350.190.280.300.390.40
Carrots, kgQuantity0.290.300.290.300.330.310.270.280.300.320.290.32
Price, euros0.360.390.370.380.350.390.460.490.410.490.520.52
Red beets, kgQuantity0.070.070.070.060.070.070.070.050.080.060.060.06
Price, euros0.330.340.350.360.330.350.410.470.430.430.430.48
Swedes, kgQuantity0.020.030.030.020.030.020.020.020.030.030.030.02
Price, euros0.320.300.340.370.380.400.410.550.500.520.570.77
Onions, kgQuantity0.330.300.300.350.350.360.310.320.330.330.290.30
Price, euros0.290.380.490.350.330.380.470.450.440.310.430.56
Apples, kgQuantity0.470.620.630.780.750.590.640.701.000.900.700.76
Price, euros0.700.500.520.600.630.610.580.590.520.540.640.79
Wheat flour, kgQuantity0.880.940.890.860.860.920.820.820.700.630.550.46
Price, euros0.420.420.400.370.360.390.380.360.370.320.340.42
Other flour, kgQuantity0.040.040.060.060.020.030.010.020.040.010.010.01
Price, euros0.530.650.500.570.630.420.660.540.510.660.460.71
Cereals, kgQuantity0.820.900.840.830.880.920.970.840.910.870.830.82
Price, euros0.720.760.740.700.760.770.710.790.840.870.971.14
Pasta products, kgQuantity0.420.410.420.440.470.460.500.490.480.440.430.41
Price, euros0.840.860.870.820.810.850.860.870.910.961.001.15
Bread, kgQuantity3.042.932.872.702.742.642.522.342.202.051.891.80
Price, euros0.580.620.660.680.720.750.780.790.840.870.941.11
White bread, kgQuantity2.172.111.971.871.911.801.761.681.591.541.391.35
Price, euros0.740.780.810.820.860.890.890.890.920.941.001.19
Sugar, kgQuantity2.081.971.951.852.111.981.952.261.470.860.980.94
Price, euros0.470.460.420.360.410.460.420.350.470.900.870.87
Pure coffee, kgQuantity0.170.180.180.200.230.240.250.260.270.280.280.29
Price, euros6.136.917.346.095.875.254.674.494.304.604.985.36
Vodka, lQuantity0.100.100.090.070.090.090.110.120.100.14....
Price, euros5.265.855.956.666.446.366.366.286.266.26....
Liqueur, lQuantity0.010.010.010.010.010.010.010.010.010.01....
Price, euros6.016.157.787.047.939.179.298.189.118.84....
Beer, lQuantity0.450.490.510.640.890.911.021.001.101.12....
Price, euros0.951.001.121.091.111.101.111.091.011.00....
Cigarettes, numberQuantity58.0958.2953.6658.3766.8362.3965.1769.2262.2754.27....
Price, euros0.020.020.030.030.040.040.040.040.040.05....
Data extracted on 24 juuli 2019 08:46 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.