Reference period199619971998199920002001200220032004200520062007
Kind of expenditure
Expenditure total91.44106.21120.21122.39142.80148.32157.54162.32178.90203.83237.23278.53
Food and non-alcoholic beverages37.6639.2640.7940.3745.7947.0148.0948.2050.5553.9558.7368.42
..bought food and non-alcoholic beverages29.8331.7233.2533.6938.2839.5740.8841.4544.7348.6953.1562.65
..self-produced or received free of charge food and non-alcoholic beverages7.837.547.546.677.517.457.216.745.825.255.595.77
Alcoholic beverages1.752.032.282.393.062.863.303.323.313.834.395.31
Tobacco1.311.461.641.952.382.322.522.912.812.793.133.23
Clothing and footwear6.267.548.928.749.669.399.709.3810.7913.2815.6318.76
Housing16.2719.9221.8021.6321.8522.1124.8125.6927.6030.6636.1939.96
Household equipment and operation4.285.646.146.507.658.289.637.9110.0112.6213.9616.48
Health1.251.531.892.473.713.714.175.096.086.229.5010.02
Transport5.656.567.787.5611.7412.5912.0113.3419.6821.9526.2934.84
Communication services1.492.193.274.336.267.158.6210.0510.4612.1913.1314.28
Recreation, leisure and entertainment4.746.268.748.969.059.9410.5510.9211.9615.2720.7224.38
..newspapers, magazines and books0.901.121.351.321.381.351.341.661.691.852.172.52
Education1.161.511.381.221.872.402.913.072.933.043.522.88
Hotels, cafés, restaurants2.813.024.123.695.435.155.365.456.167.157.449.58
..eating out2.793.004.073.615.275.045.325.236.036.877.389.31
Miscellaneous goods and services4.345.486.556.868.679.189.6110.129.5312.4214.5016.71
Non-monetary consumption0.501.642.813.392.893.733.283.572.934.464.886.63
Consumption expenditure89.46104.04118.08120.05140.00145.83154.57159.03174.80199.83232.02271.49
Other expenditure1.982.182.132.342.812.492.973.294.104.005.207.04
Data extracted on 24 juuli 2019 02:14 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.