Reference period199619971998199920002001200220032004200520062007
Source of incomeType of household
Disposable income totalOne adult113.05125.12146.49160.30161.04163.70180.83203.64206.67254.06299.61383.28
Two adults113.79133.65145.84152.88175.33181.07190.14215.96233.30271.14335.45395.84
One adult and child(ren)67.1682.7790.1297.12106.02112.64134.62152.42147.03163.93199.78216.03
Two adults with one child101.82111.40141.64137.63160.39162.76174.64201.23230.40249.44333.77396.72
Two adults with two children83.1296.71109.83128.78128.22135.21161.40164.11190.55197.67257.38311.32
Two adults with three or more children64.3372.7899.2586.0999.47122.10129.14119.74163.95154.49239.62257.58
Income from wage labourOne adult51.1555.5875.4177.6578.3476.5287.6794.9991.78124.27157.39205.64
Two adults61.2766.0181.8273.9092.8694.64103.26113.26135.60156.09198.89237.31
One adult and child(ren)40.3950.3954.6456.6263.2966.2881.3398.5996.3995.04124.75145.07
Two adults with one child78.5887.32111.91105.40124.02126.57135.22157.18174.69200.14254.89331.81
Two adults with two children63.6876.3483.1198.9995.23104.46125.55124.30136.28146.59187.35226.92
Two adults with three or more children35.6439.8567.4648.3756.1567.9780.3079.01108.4598.37165.95183.97
Income from self-employmentInformation onitemOne adult13.8010.858.637.346.346.548.349.468.997.446.8919.41
Two adults10.8621.079.137.088.189.268.196.276.459.8213.3311.93
One adult and child(ren)6.607.094.305.244.725.066.513.824.021.623.052.96
Two adults with one child9.939.166.865.005.925.207.846.659.091.2112.7014.35
Two adults with two children8.697.237.449.035.696.535.543.6914.947.599.8616.00
Two adults with three or more children14.1616.844.4011.4917.7010.3111.259.777.949.8025.600.52
TransfersOne adult44.8155.2654.0064.0569.2871.5878.3887.9799.51109.33127.74144.37
Two adults38.1943.0449.7263.9764.1464.6069.2779.7783.5895.90110.09128.94
One adult and child(ren)18.8022.0524.2927.4230.1434.5136.7734.1437.8955.9660.0752.38
Two adults with one child7.848.929.1311.1113.3915.1317.1320.6922.5527.6423.6030.53
Two adults with two children8.099.4010.7812.3616.7114.8617.9717.7622.7425.2735.2737.55
Two adults with three or more children11.6214.1417.0520.0420.7624.0125.1726.3441.1035.8038.2651.43
..pensionOne adult39.2450.1348.8158.2661.3463.5167.6779.1190.2998.08118.23131.40
Two adults35.9341.0246.6960.3457.0060.2263.3073.8979.6488.70101.70118.17
One adult and child(ren)2.672.943.445.433.856.134.462.717.101.32....
Two adults with one child1.531.501.561.461.651.602.551.681.462.69....
Two adults with two children0.600.480.770.931.141.151.260.741.712.75....
Two adults with three or more children0.820.820.451.401.341.441.922.603.234.71....
..child benefitOne adult0.160.140.040.240.030.050.010.020.000.00....
Two adults0.170.080.080.340.080.040.030.050.120.00....
One adult and child(ren)6.617.809.2710.5512.6513.4112.5612.4415.9115.9318.3615.81
Two adults with one child3.453.714.716.036.216.547.246.508.429.019.329.40
Two adults with two children5.055.977.937.7510.959.7111.1511.7812.7112.4013.4214.09
Two adults with three or more children8.008.9511.2213.3515.6816.8016.5217.5520.2520.9919.0623.47
Other incomeInformation onitemOne adult3.293.438.4411.257.089.076.4411.226.4013.017.5913.86
Two adults3.463.535.177.9310.1512.579.4216.667.679.3313.1417.67
One adult and child(ren)1.373.246.887.847.876.7910.0115.878.7311.3111.9015.62
Two adults with one child5.475.9913.7416.1217.0615.8614.4616.7124.0620.4542.5820.02
Two adults with two children2.673.758.518.3910.609.3612.3318.3616.6018.2224.9130.84
Two adults with three or more children2.911.9610.336.194.8519.8112.424.636.4610.539.8121.66
Data extracted on 21 juuli 2019 11:01 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.