Reference period200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017
Type of libraryIndicator
Specialized and scientific libraries totalTotal income10 581.5704410 637.6912611 362.0722711 378.3953112 079.2121013 885.7259714 969.5205316 851.0347319 903.5701017 594.7490216 479.6700017 645.4100024 253.1500017 479.9710019 055.2900018 871.3000018 985.7000020 056.52000
Income from state budget8 098.954418 166.7710610 148.7543610 385.4319810 799.6242011 925.1978113 051.2315814 444.1348317 935.6665315 678.9206614 312.5400014 874.5700014 397.5900014 641.6810015 781.3000015 842.7600016 628.0700016 970.53000
Income from local budget27.1304935.5476624.4973326.8237250.3559918.1828642.5268127.6226129.7125323.2574523.0000026.9400025.8700026.1200027.4600030.1400032.0000020.00000
Total expenditure10 572.4758110 633.1535311 306.0856711 414.4159112 122.0456814 197.1930014 318.0435416 005.7200918 020.7137716 436.7274715 423.9800016 621.9100020 864.2870017 178.0100018 285.8700018 616.1500018 921.6200019 347.03000
Labour cost5 228.100675 564.557166 122.397206 230.478196 894.015317 096.199817 621.834788 606.783589 979.586629 163.383748 619.320008 863.870008 842.618009 256.260009 813.290009 775.300009 923.9800010 493.69000
Acquisition cost2 479.190372 370.419132 540.647812 687.050222 704.632323 810.329403 933.282634 501.962094 177.853343 378.280273 471.510003 711.440003 810.625003 473.370003 599.340002 920.580003 735.970003 290.67000
Investments682.53167244.60266204.79849138.22172213.89311467.50093596.53855593.93734414.65238626.50033332.69000748.600004 219.98000919.73000472.290001 281.03000530.30000317.37000
..specialized and scientific libraries in rural areasInformation onitemTotal income30.7415012.7312021.5062723.2127148.0360016.8023734.3652960.2942568.8903760.7544143.65000..............
Income from state budget10.0405211.0567221.5062723.2127146.2081216.8023734.3652938.6857262.7931960.0833443.36000..............
Income from local budget1.527491.674490.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.00000..............
Total expenditure30.7415012.7312021.5062723.2127148.0360016.8023734.3652960.2942568.8903760.0833443.36000..............
Labour cost4.435475.1832310.1427810.9544623.922136.0843914.4120828.3703833.1765431.2080629.33000..............
Acquisition cost25.724442.1921710.2322510.3281221.6021410.7179818.5471626.1334726.9962824.478168.76000..............
Investments0.000000.000000.000000.000000.000000.000001.406062.447821.629750.658292.30000..............
National LibraryTotal income3 917.464504 294.543224 496.714944 497.782274 937.673365 713.893115 878.241926 703.066486 909.245466 115.897385 578.090005 809.600009 418.800006 075.600006 328.600006 445.400007 196.800007 456.50000
Income from state budget3 577.901913 864.673483 983.485233 983.485234 295.348514 885.860195 112.222465 808.367315 998.843205 233.501214 845.740004 845.700004 915.500005 074.200005 352.600005 454.700005 840.200006 288.00000
Income from local budget0.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.00000
Total expenditure3 917.464504 294.543224 496.714944 497.782274 937.673365 713.893115 878.241926 703.066486 909.245466 115.897385 578.090005 859.900006 565.900006 346.900006 805.100006 882.400007 747.400007 832.20000
Labour cost2 199.775032 444.160392 672.759582 678.837573 103.658303 366.034793 657.056494 150.690884 539.689133 886.313963 631.330003 800.500003 778.400004 056.300004 066.300004 257.400004 468.400004 721.50000
Acquisition cost422.51991389.86106452.75012474.86355490.84146532.52464552.89328519.60170507.96978491.03320485.09000488.50000502.10000446.70000465.00000475.80000492.00000490.40000
Investments54.9640250.2984734.518680.0000047.26266110.68858238.46075145.80803202.587140.0000063.910000.000000.000000.00000100.40000113.90000469.90000188.90000
Universal libraryTotal income1 662.022421 709.380951 523.30219177.93003186.49419..........................
Income from state budget1 607.953171 670.075291 456.46339160.54606178.44132..........................
Income from local budget0.000000.000000.000000.000000.00000..........................
Total expenditure1 655.439521 706.824491 524.13304177.93003186.17463..........................
Labour cost761.95467797.10608874.4327896.9539787.11158..........................
Acquisition cost518.51520496.65742353.0479526.7789831.63627..........................
Investments20.7712965.5094443.9712115.9140016.61703..........................
University libraryTotal income3 392.129923 019.378013 564.493245 024.094694 980.391915 913.738456 887.598587 584.8235410 164.943189 078.828638 781.360008 883.3100011 026.396008 992.0190010 326.650009 798.450009 090.840009 501.89000
Income from state budget1 585.743871 285.991843 373.410204 716.008594 759.762505 067.586575 994.446086 459.205199 450.308698 393.395377 887.400008 009.210007 758.196007 953.319008 282.350008 103.450008 395.560007 966.99000
Income from local budget0.000000.000003.834700.000000.000000.0000021.026930.000000.000000.000000.000000.600000.000000.000000.000000.000000.000000.00000
Total expenditure3 392.129923 019.378013 503.278675 074.623245 024.861636 177.872516 290.791616 588.402598 340.003587 931.876577 839.060007 797.2100010 566.556008 395.619008 977.950008 993.150008 492.880008 444.12000
Labour cost1 511.996221 509.248021 668.816232 524.899982 613.123622 716.948092 904.119743 251.422034 056.983633 975.566583 941.880003 871.540003 965.378004 055.682004 524.330004 208.120004 188.330004 382.66000
Acquisition cost1 009.657051 016.105741 238.780311 769.879721 688.430712 622.262982 874.547833 359.988752 977.209112 446.256692 502.280002 769.680002 896.185002 693.944002 803.200002 076.460002 916.260002 469.20000
Investments514.7124686.1784748.4833864.3782060.2495168.32794114.0567384.03743101.40222402.79038116.4800091.200002 487.00000408.00000289.300001 138.2000026.3000053.88000
Library of other higher schoolTotal income347.46846370.61726454.00279348.90647430.04231286.24749331.43942384.83121611.51304555.43057412.81000723.87000584.62200644.28500429.94000378.63000397.41000399.14000
Income from state budget199.65999258.50344262.18476271.73316302.29571131.60687233.56512272.13580447.42628381.39915249.29000401.17000370.30200236.06500329.73000283.76000314.66000314.87000
Income from local budget0.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.000000.00000
Total expenditure344.52213369.97814447.18341341.77393430.04231292.57474331.43942454.75694589.57218555.52644404.98000715.87000584.97000639.45200476.42000475.75000488.75000467.71000
Labour cost102.61015155.81660174.07616173.99946187.0566191.13801122.83819103.10866140.19020183.02379145.63000142.52000115.14000128.47000143.77000151.01000165.09000181.01000
Acquisition cost212.63405171.38548235.90429157.13957193.54365190.48228190.76988308.30979375.32116214.90292227.18000235.25000259.41800236.08400239.17000265.65000262.51000232.00000
Investments2.300827.925045.343012.7098512.954893.553498.8837210.8841519.26936139.9856820.58000314.77000199.21000253.5800069.7000016.420008.600000.51000
Scientific special libraryTotal income547.20514504.78698................................
Income from state budget538.35977494.24795................................
Income from local budget0.000000.00000................................
Total expenditure543.70279501.43801................................
Labour cost264.55588258.40119................................
Acquisition cost115.47557100.06008................................
Investments55.6798314.94254................................
Other special libraryTotal income715.28000738.984831 323.559111 329.681851 544.610331 971.846921 872.240612 178.313502 217.868421 844.592441 707.400002 228.630003 223.332001 768.067001 970.100002 248.830002 300.650002 698.98000
Income from state budget589.33570593.279051 073.210791 253.658941 263.776161 840.144181 710.997921 904.426522 039.088361 670.624931 330.100001 618.490001 353.592001 378.097001 816.620002 000.860002 077.650002 400.66000
Income from local budget27.1304935.5476620.6626426.8237250.3559918.1828621.4998827.6226129.7125323.2574523.0000026.3400025.8700026.1200027.4600030.1400032.0000020.00000
Total expenditure719.21695740.991651 334.775611 322.306441 543.293752 012.852631 817.570592 259.494082 181.892551 833.427071 601.840002 248.930003 146.861001 796.037002 026.410002 264.860002 192.590002 602.99000
Labour cost387.20872399.82488732.31245755.78720903.06520922.07892937.820361 101.562001 242.723661 118.47941900.480001 049.31000983.700001 015.810001 078.890001 158.770001 102.170001 208.52000
Acquisition cost200.38858196.34937260.16515258.38840300.18023465.05950315.07164314.06184317.35329226.08746256.96000218.01000152.9220096.6440091.97000102.6700065.2100099.07000
Investments34.1032619.7487072.4822055.2196676.80902284.93091235.13735353.2077391.3936683.72426131.72000342.630001 533.77000258.1500012.8900012.5100025.5000074.08000
Data extracted on 12 dets 2018 10:18 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.