Year200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017
Type of libraryIndicator
Specialized and scientific libraries totalTotal income10 581.5704410 637.6912611 362.0722711 378.3953112 079.212113 885.7259714 969.5205316 851.0347319 903.570117 594.7490216 479.6717 645.4124 253.1517 479.97119 055.2918 871.318 985.720 056.52
Income from state budget8 098.954418 166.7710610 148.7543610 385.4319810 799.624211 925.1978113 051.2315814 444.1348317 935.6665315 678.9206614 312.5414 874.5714 397.5914 641.68115 781.315 842.7616 628.0716 970.53
Income from local budget27.1304935.5476624.4973326.8237250.3559918.1828642.5268127.6226129.7125323.257452326.9425.8726.1227.4630.143220
Total expenditure10 572.4758110 633.1535311 306.0856711 414.4159112 122.0456814 197.19314 318.0435416 005.7200918 020.7137716 436.7274715 423.9816 621.9120 864.28717 178.0118 285.8718 616.1518 921.6219 347.03
Labour cost5 228.100675 564.557166 122.39726 230.478196 894.015317 096.199817 621.834788 606.783589 979.586629 163.383748 619.328 863.878 842.6189 256.269 813.299 775.39 923.9810 493.69
Acquisition cost2 479.190372 370.419132 540.647812 687.050222 704.632323 810.32943 933.282634 501.962094 177.853343 378.280273 471.513 711.443 810.6253 473.373 599.342 920.583 735.973 290.67
Investments682.53167244.60266204.79849138.22172213.89311467.50093596.53855593.93734414.65238626.50033332.69748.64 219.98919.73472.291 281.03530.3317.37
..specialized and scientific libraries in rural areasInformation onitemTotal income30.741512.731221.5062723.2127148.03616.8023734.3652960.2942568.8903760.7544143.65..............
Income from state budget10.0405211.0567221.5062723.2127146.2081216.8023734.3652938.6857262.7931960.0833443.36..............
Income from local budget1.527491.67449000000000..............
Total expenditure30.741512.731221.5062723.2127148.03616.8023734.3652960.2942568.8903760.0833443.36..............
Labour cost4.435475.1832310.1427810.9544623.922136.0843914.4120828.3703833.1765431.2080629.33..............
Acquisition cost25.724442.1921710.2322510.3281221.6021410.7179818.5471626.1334726.9962824.478168.76..............
Investments0000001.406062.447821.629750.658292.3..............
National LibraryTotal income3 917.46454 294.543224 496.714944 497.782274 937.673365 713.893115 878.241926 703.066486 909.245466 115.897385 578.095 809.69 418.86 075.66 328.66 445.47 196.87 456.5
Income from state budget3 577.901913 864.673483 983.485233 983.485234 295.348514 885.860195 112.222465 808.367315 998.84325 233.501214 845.744 845.74 915.55 074.25 352.65 454.75 840.26 288
Income from local budget000000000000000000
Total expenditure3 917.46454 294.543224 496.714944 497.782274 937.673365 713.893115 878.241926 703.066486 909.245466 115.897385 578.095 859.96 565.96 346.96 805.16 882.47 747.47 832.2
Labour cost2 199.775032 444.160392 672.759582 678.837573 103.65833 366.034793 657.056494 150.690884 539.689133 886.313963 631.333 800.53 778.44 056.34 066.34 257.44 468.44 721.5
Acquisition cost422.51991389.86106452.75012474.86355490.84146532.52464552.89328519.6017507.96978491.0332485.09488.5502.1446.7465475.8492490.4
Investments54.9640250.2984734.51868047.26266110.68858238.46075145.80803202.58714063.91000100.4113.9469.9188.9
Universal libraryTotal income1 662.022421 709.380951 523.30219177.93003186.49419..........................
Income from state budget1 607.953171 670.075291 456.46339160.54606178.44132..........................
Income from local budget00000..........................
Total expenditure1 655.439521 706.824491 524.13304177.93003186.17463..........................
Labour cost761.95467797.10608874.4327896.9539787.11158..........................
Acquisition cost518.5152496.65742353.0479526.7789831.63627..........................
Investments20.7712965.5094443.9712115.91416.61703..........................
University libraryTotal income3 392.129923 019.378013 564.493245 024.094694 980.391915 913.738456 887.598587 584.8235410 164.943189 078.828638 781.368 883.3111 026.3968 992.01910 326.659 798.459 090.849 501.89
Income from state budget1 585.743871 285.991843 373.41024 716.008594 759.76255 067.586575 994.446086 459.205199 450.308698 393.395377 887.48 009.217 758.1967 953.3198 282.358 103.458 395.567 966.99
Income from local budget003.834700021.0269300000.6000000
Total expenditure3 392.129923 019.378013 503.278675 074.623245 024.861636 177.872516 290.791616 588.402598 340.003587 931.876577 839.067 797.2110 566.5568 395.6198 977.958 993.158 492.888 444.12
Labour cost1 511.996221 509.248021 668.816232 524.899982 613.123622 716.948092 904.119743 251.422034 056.983633 975.566583 941.883 871.543 965.3784 055.6824 524.334 208.124 188.334 382.66
Acquisition cost1 009.657051 016.105741 238.780311 769.879721 688.430712 622.262982 874.547833 359.988752 977.209112 446.256692 502.282 769.682 896.1852 693.9442 803.22 076.462 916.262 469.2
Investments514.7124686.1784748.4833864.378260.2495168.32794114.0567384.03743101.40222402.79038116.4891.22 487408289.31 138.226.353.88
Library of other higher schoolTotal income347.46846370.61726454.00279348.90647430.04231286.24749331.43942384.83121611.51304555.43057412.81723.87584.622644.285429.94378.63397.41399.14
Income from state budget199.65999258.50344262.18476271.73316302.29571131.60687233.56512272.1358447.42628381.39915249.29401.17370.302236.065329.73283.76314.66314.87
Income from local budget000000000000000000
Total expenditure344.52213369.97814447.18341341.77393430.04231292.57474331.43942454.75694589.57218555.52644404.98715.87584.97639.452476.42475.75488.75467.71
Labour cost102.61015155.8166174.07616173.99946187.0566191.13801122.83819103.10866140.1902183.02379145.63142.52115.14128.47143.77151.01165.09181.01
Acquisition cost212.63405171.38548235.90429157.13957193.54365190.48228190.76988308.30979375.32116214.90292227.18235.25259.418236.084239.17265.65262.51232
Investments2.300827.925045.343012.7098512.954893.553498.8837210.8841519.26936139.9856820.58314.77199.21253.5869.716.428.60.51
Scientific special libraryTotal income547.20514504.78698................................
Income from state budget538.35977494.24795................................
Income from local budget00................................
Total expenditure543.70279501.43801................................
Labour cost264.55588258.40119................................
Acquisition cost115.47557100.06008................................
Investments55.6798314.94254................................
Other special libraryTotal income715.28738.984831 323.559111 329.681851 544.610331 971.846921 872.240612 178.31352 217.868421 844.592441 707.42 228.633 223.3321 768.0671 970.12 248.832 300.652 698.98
Income from state budget589.3357593.279051 073.210791 253.658941 263.776161 840.144181 710.997921 904.426522 039.088361 670.624931 330.11 618.491 353.5921 378.0971 816.622 000.862 077.652 400.66
Income from local budget27.1304935.5476620.6626426.8237250.3559918.1828621.4998827.6226129.7125323.257452326.3425.8726.1227.4630.143220
Total expenditure719.21695740.991651 334.775611 322.306441 543.293752 012.852631 817.570592 259.494082 181.892551 833.427071 601.842 248.933 146.8611 796.0372 026.412 264.862 192.592 602.99
Labour cost387.20872399.82488732.31245755.7872903.0652922.07892937.820361 101.5621 242.723661 118.47941900.481 049.31983.71 015.811 078.891 158.771 102.171 208.52
Acquisition cost200.38858196.34937260.16515258.3884300.18023465.0595315.07164314.06184317.35329226.08746256.96218.01152.92296.64491.97102.6765.2199.07
Investments34.1032619.748772.482255.2196676.80902284.93091235.13735353.2077391.3936683.72426131.72342.631 533.77258.1512.8912.5125.574.08
Data extracted on 17 okt 2018 20:51 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.