Reference period200120022003200420052006200720082009201020112012
Month
January56.360.766.975.981.498.2120.9123.6109.695.795.9111.6
February53.759.364.773.879.693.9116.1125.0101.890.293.8106.5
March62.165.772.583.892.0109.6135.9132.7113.5102.7109.7116.8
April63.268.774.792.496.0112.6132.5136.3116.9107.0112.6120.6
May68.574.580.691.8100.3121.7142.6142.1119.0113.8119.0129.3
June70.273.981.191.5103.2125.2147.4139.1123.7116.2122.8131.1
July69.475.485.595.8106.7127.7145.2144.7120.2119.4125.7134.4
August70.375.784.094.6105.9126.6143.9138.8115.5116.1124.7131.3
September65.672.379.091.4100.0121.8136.0128.9105.7108.1114.9123.1
October67.874.086.194.3106.8128.1141.5133.4110.9113.0120.8127.6
November67.170.978.391.9102.9125.9135.3123.0102.4108.6115.8122.6
December77.282.894.9109.4124.6147.2155.9142.0121.4127.8137.0143.8
Data extracted on 21 sept 2019 10:52 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.