Reference period19921993199419951996
MonthMonitoring siteIndicator
JanuaryPärnuAverage natural gamma-dose rate..9010010090
Maximum natural gamma-dose rate..120130110110
TallinnAverage natural gamma-dose rate..130130130110
Maximum natural gamma-dose rate..150140140120
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate..130150130130
Maximum natural gamma-dose rate..150200150140
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate..807010090
Maximum natural gamma-dose rate..9090110110
FebruaryPärnuAverage natural gamma-dose rate..100100100100
Maximum natural gamma-dose rate..120120110110
TallinnAverage natural gamma-dose rate..130130130110
Maximum natural gamma-dose rate..140130140120
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate..130130140120
Maximum natural gamma-dose rate..150150160140
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate..807010090
Maximum natural gamma-dose rate..10090120110
MarchPärnuAverage natural gamma-dose rate9010010010090
Maximum natural gamma-dose rate110130150120110
TallinnAverage natural gamma-dose rate120120130120110
Maximum natural gamma-dose rate150140140130130
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate140120150130110
Maximum natural gamma-dose rate160140170140130
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate90809010090
Maximum natural gamma-dose rate12090120120120
AprilPärnuAverage natural gamma-dose rate9090100100100
Maximum natural gamma-dose rate100120130120120
TallinnAverage natural gamma-dose rate130130130120120
Maximum natural gamma-dose rate150140140130130
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate140130160130120
Maximum natural gamma-dose rate150180190150140
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate1008010010090
Maximum natural gamma-dose rate11090110120110
MayPärnuAverage natural gamma-dose rate90100100100100
Maximum natural gamma-dose rate130120120110120
TallinnAverage natural gamma-dose rate130130130120110
Maximum natural gamma-dose rate140130140130130
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate140130180130120
Maximum natural gamma-dose rate180160220150140
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate10080100100100
Maximum natural gamma-dose rate13090110130110
JunePärnuAverage natural gamma-dose rate90100110100100
Maximum natural gamma-dose rate130120120120120
TallinnAverage natural gamma-dose rate130130130120120
Maximum natural gamma-dose rate150130140130130
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate160150180140140
Maximum natural gamma-dose rate190160210260210
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate10080100100100
Maximum natural gamma-dose rate11090120110110
JulyPärnuAverage natural gamma-dose rate8010090100100
Maximum natural gamma-dose rate120120110110130
TallinnAverage natural gamma-dose rate130120120120120
Maximum natural gamma-dose rate160140130130130
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate150140170120130
Maximum natural gamma-dose rate170170120140150
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate10080100100100
Maximum natural gamma-dose rate12090120110140
AugustPärnuAverage natural gamma-dose rate80809090100
Maximum natural gamma-dose rate90100120110130
TallinnAverage natural gamma-dose rate130130120120120
Maximum natural gamma-dose rate160140140140130
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate150140170130120
Maximum natural gamma-dose rate160160220220150
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate10070100100100
Maximum natural gamma-dose rate11090120130120
SeptemberPärnuAverage natural gamma-dose rate9090100100110
Maximum natural gamma-dose rate90120120110150
TallinnAverage natural gamma-dose rate130130120120110
Maximum natural gamma-dose rate150140140130150
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate150140130130130
Maximum natural gamma-dose rate170200170150140
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate10080100110100
Maximum natural gamma-dose rate12090130180120
OctoberPärnuAverage natural gamma-dose rate90100100100100
Maximum natural gamma-dose rate110110120120120
TallinnAverage natural gamma-dose rate130130120120120
Maximum natural gamma-dose rate150140130140150
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate150170130130130
Maximum natural gamma-dose rate190200150150160
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate9080100110100
Maximum natural gamma-dose rate11090130160110
NovemberPärnuAverage natural gamma-dose rate90100100100100
Maximum natural gamma-dose rate120120120110130
TallinnAverage natural gamma-dose rate140140130110120
Maximum natural gamma-dose rate150160140120130
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate140190140130130
Maximum natural gamma-dose rate150240170160150
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate8070100100100
Maximum natural gamma-dose rate9080120120130
DecemberPärnuAverage natural gamma-dose rate10010010090100
Maximum natural gamma-dose rate120120120110120
TallinnAverage natural gamma-dose rate130130120110110
Maximum natural gamma-dose rate150140140140120
Kohtla JärveAverage natural gamma-dose rate130170120130120
Maximum natural gamma-dose rate160200150150160
PaldiskiAverage natural gamma-dose rate707010090100
Maximum natural gamma-dose rate8080130120110
Data extracted on 22 juuli 2019 08:13 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.