First page  Previous page  Next page
Reference period1992199319941995199619971998199920002001200220032004200520062007200820092010
CountySpeciesIndicator
Harju countyEuropean HareCounted1 7591 8381 9001 800..............................
Hunted2102192081876416415121919619113611415212710478534155
WolfCounted40304580694037171822191095556....
Hunted61612373314124465100009411
LynxCounted6999100110122130172162112928888914555555560..
Hunted79710182238221822688887131419
European BeaverCounted731031002002022002423704205507078008001 0001 2901 3011 3011 1401 140
Hunted001161324424839437159141280474317360314363
Raccoon DogCounted487629600550..............................
Hunted21323321420613779106151197287332277226238394557752784858
Flying SquirrelCounted000000000000..............
Hunted00000000000000000....
Roe DeerCounted3 9354 5194 5003 5003 0863 0002 6632 5402 3462 7023 0003 4003 6604 1004 9905 3285 328....
Hunted9881 2508918805825135043393053554545076057851 0791 6131 5701 529437
Pine MartenCounted418526600600..............................
Hunted83807863503344494769616049343336354075
Wild BoarCounted1 2541 4061 4001 0509558008821 1039961 1871 4001 8001 6001 6001 8801 9681 9682 2802 090
Hunted6846743743671991972742853104075596966329401 0181 0451 5531 5151 238
American MinkCounted19217620050..............................
Hunted1926351424223529292033259267458667559
Eurasian BadgerCounted188221200200..............................
Hunted63491172384947028442
European Mink00000000000000000....
MuskratCounted39107100100..............................
Hunted2099400110000000000..
Red SquirrelCounted1 9862 3443 2001 600..............................
Hunted00000000000000000....
Brown BearCounted3437455034352931141926292725253030....
Hunted1033014110110100223
Red DeerCounted030500000000....00000
Hunted0000000000000000000
ElkCounted1 1159267006507268208419059241 0451 2001 4001 3601 4301 4701 3131 3131 3501 360
Hunted776414192165174195210250267311398458483654720674584581595
Red FoxCounted530712800770..............................
Hunted2633192683254402872613133954746962544765705035051 231652815
OtterCounted688710080..............................
Hunted0000000000000011010
Western PolecatCounted788170................................
Hunted223171007181115121772389937
Mountain HareCounted1 9602 1322 1001 900..............................
Hunted1771971431045779866773454754412442241544
Grey HeronCounted..............144110..................
Hunted000000021001116701004
Fieldfare0000000141422000300001
GooseCounted..20..................................
Hunted18473810010511995223175272147798291249117154187205
PheasantCounted................22109..................
Hunted000000..03314750657500061559
Woodpigeon0387020121056148909913134324413537306851
Gull000000..441105824001054
Rock Dove000000001141111001910322035
Cormorant000000050262992711171492536
Rook0000000000000000300
Hazel GrouseCounted2 3733 5521 3002 300..............................
Hunted376931019322816391918664162020
CootCounted....10................................
Hunted219800030000010540003
SwanCounted..2020................................
Hunted0000000000000000000
CapercaillieCounted341444500340..............................
Hunted0000000000000000000
Woodcock183001861220017732375643111513
PartridgeCounted1 3951 6337001 400..............................
Hunted019111825104912141223000103
DuckCounted....300................................
Hunted188495861 2729551 0379491 1529381 3291 1662 3591 9692 1022 2483 1671 7702 4153 391
Willow GrouseCounted42455080..............................
Hunted0000000000000000000
Raven00000000000000224392
Black GrouseCounted1 5091 5711 5001 250..............................
Hunted0000000000000000000
Snipe00000005552016535051
Carrion Crow9303992689096105288239231252161214290174193119279217190
Hiiu countyEuropean HareCounted365385300300..............................
Hunted02332955403220100010
WolfCounted015101100111111010..
Hunted0000000000000000000
LynxCounted354360423540252326353838361515151520..
Hunted4011230126433000000
European BeaverCounted00005....20234335441010
Hunted0000000000000030015
Raccoon DogCounted215267300265..............................
Hunted162218392764951005386120253180246226246360459368700
Flying SquirrelCounted000000000000..............
Hunted0000000000000000000
Roe DeerCounted7408027906556536005856396849019181 1001 2001 4001 3301 2971 297....
Hunted332414246131837511082110164216263384311373476548507132
Pine MartenCounted240320300400..............................
Hunted106792661949503929367713110013212810310760124
Wild BoarCounted645597470330365360360410420441487600700700880784784760680
Hunted49454526314289103931121401852352702402923866059621 013894
American MinkCounted206020010085........................0..
Hunted307001261010000000000
Eurasian BadgerCounted0000..........................0..
Hunted0000000000000000000
European Mink0000000000000000000
MuskratCounted0000..............................
Hunted0000000000000000000
Red SquirrelCounted380276200200..............................
Hunted0000000000000000000
Brown BearCounted000000000000....0000..
Hunted0000000000000000000
Red DeerCounted550530430375355385380377374374368400500480520540540600760
Hunted1369857294438292539291743534637547491134
ElkCounted335247200190228250294318330350359360300280330331331320340
Hunted22113054425261741029713715712661627196115121117
Red FoxCounted205235200300..............................
Hunted54561021617899147123169231168232104171129180149306
OtterCounted0000..............................
Hunted0000000000000000000
Western PolecatCounted..000..........................0..
Hunted1000000000000000000
Mountain HareCounted465505400400..............................
Hunted162023954453121100101
Grey Heron000000000000140321930
Fieldfare0000000000000000001
Goose9610761491841331213132541938273309320464258507731
PheasantCounted....10................................
Hunted000000..0027000000000
Woodpigeon423480051041135035126218199524102
Gull000000..0000000100014
Rock Dove00000000000011020050
Cormorant0000000001001722824386127
Rook0000000000000000000
Hazel GrouseCounted..................................0..
Hunted0000000000000000000
CootCounted000................................
Hunted0000000001040040030
Swan0000000000000000000
CapercaillieCounted0000..............................
Hunted0000000000000000000
Woodcock036000131022100688428262154222757149211225
PartridgeCounted..................................0..
Hunted0000000000000000000
Duck4623531254774891 1731 5721 8891 7831 9291 2632 2033 3651 5461 8151 6513031 377587
Willow Grouse0000000000000000000
Raven0000000000000000006
Black GrouseCounted220214200200..............................
Hunted0000000000000000000
Snipe000000000067670000002
Carrion Crow38204000101000061971096105242
Ida-Viru countyEuropean HareCounted1 0511 0351 0001 003..............................
Hunted9995839810877648588847792206475245706862
WolfCounted80818010456323227191612243488151410..
Hunted161616191781652014202101828
LynxCounted66646072729393102927278928755455050....
Hunted2101124746795456485
European BeaverCounted4984845307516459329329068201 5901 5761 0021 4001 4001 3601 4901 4901 3901 390
Hunted288310059751067911812088123119333418564416340389429
Raccoon DogCounted295360350475..............................
Hunted80112854553634647421601661118489202276357429398
Flying SquirrelCounted000000000000..............
Hunted0000000000000000000
Roe DeerCounted1 2391 1751 1501 3621 0601 0541 0541 1038488898409361 0001 1001 2901 3961 396....
Hunted10512770126757858634349735553647913715715075
Pine MartenCounted258365380388..............................
Hunted4278434441371949278182107785610472974753
Wild BoarCounted7245435206103203635765763944724455355507009701 1841 1841 2501 280
Hunted1121065558243641244554607089140182200266262281
American MinkCounted05455151..95..........................
Hunted005075825318941189083
Eurasian BadgerCounted1069810027..............................
Hunted0000001023101004042
European MinkCounted..10..4..............................
Hunted0000000000000000000
MuskratCounted544441430415..............................
Hunted39193638172621250000000000
Red SquirrelCounted1 1459691 0601 247..............................
Hunted0000000000000000000
Brown BearCounted211166170157165172172169160154150139117100100808080..
Hunted71110101267555367556798
Red DeerCounted4002000100000000000
First page  Previous page  Next page
Data extracted on 23 juuli 2019 00:30 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.