Reference period199319941995199619971998199920002001200220032004200520062007
County
Whole country111.9185.9268.4363.1456.8607.3536.6619.2687.4893.7996.71 177.91 513.72 171.12 729.9
Harju county60.9109.4151.0223.4272.1349.3302.6361.8377.2485.2535.1643.8845.51 181.31 447.4
..Tallinn50.791.8132.9200.7234.9294.2253.1289.8296.2347.9394.0485.8547.6742.5914.4
Hiiu county0.60.22.61.82.04.73.24.22.43.35.04.47.311.114.4
Ida-Viru county11.314.720.826.437.743.443.058.962.473.691.1123.0159.2198.9223.5
Jõgeva county1.92.24.53.14.97.06.47.99.222.314.016.623.435.739.2
Järva county1.52.43.15.910.08.07.88.410.29.89.313.424.229.328.7
Lääne county3.32.06.84.57.49.76.610.010.49.714.713.417.437.348.2
Lääne-Viru county3.15.55.79.37.916.219.018.119.727.528.834.338.662.371.1
Põlva county1.71.93.13.35.47.58.86.99.19.416.417.215.824.136.4
Pärnu county4.77.113.916.922.040.030.732.540.957.060.679.398.3113.2180.1
Rapla county2.22.43.63.15.49.47.57.28.914.612.011.817.831.141.0
Saare county3.85.03.37.28.511.112.513.512.128.022.428.038.972.961.6
Tartu county11.119.229.027.338.560.749.340.864.085.099.4100.7122.9229.5308.1
Valga county1.72.44.04.57.08.912.010.110.013.218.816.623.843.741.1
Viljandi county2.74.25.07.97.716.79.511.212.716.925.525.233.241.251.2
Võru county1.53.36.34.93.98.36.410.417.812.016.517.019.929.340.7
No distribution by countyInformation onitem..4.35.913.516.26.311.417.420.326.127.233.427.530.297.2
Data extracted on 17 juuli 2019 20:22 UTC (GMT) fromStatistika andmebaas

Information

Please check the i to get information

Palume Teid leida aega ja täita väike küsimustik Statistikaameti andmebaasi kohta.